SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • S.A.W +cm3 czy już teraz

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam:) Mam następujące pytanie czy to jest dobry czas by wziąć S.A.W+cm3 jako pierwszą przed treningówkę? Staż 8 miesięcy brałem już 2x mono, białko + witaminy Dieta jest

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 4146 Data: 2012-03-23 22:08:50 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Pomocy z dietą

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam! Wiem że tematy jak moje powtarzają się dość często ale ja się gubię z tym wszystkim. Czy mógłby mi ktoś pomóc ułożyć dietę bo ja nie mam pojęcia jak i od czego zacząć. Od razu powiem że nigdy żadnych odżywek nie brałem. Moim celem jest zwiększenie masy. Mam w domu hantle 2x15kg więc planuję zacząć ćwiczyć chociaż trochę. Moje [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 562 Data: 2013-07-14 21:58:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z białkiem

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam Około miesiąca temu zacząłem swoją przygodę z siłownia,wszystko fajnie. Jadłem same pełnowartościowe rzeczy, i nagle postanowiłem sobie kupić białko. Zamówiłem sobie WPC z tej strony, wypiłem sobie na noc, czułem się fajnie, ale gdy rano wstałem... porażka! Cały dzień jem tylko na sile, nie mam na nic ochoty, opuściłem sobie nawet siłownię [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 551 Data: 2015-11-06 20:43:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Nie za mało trochę? (PS. Myślę że jestem ektomorfikiem). Chciałbym przytyć jakieś 10 kg. Dałoby się to uczynić? Pozdrawiam PS. Jem od ostatniego czasu dużo pokarmów zawierających białko (ser biały, mięso itd.) oraz dużo pieczywa. Piję dużo oraz ćwiczę (nie na siłce, gdyż jeszcze rosnę...) Zmieniony przez - Daverin w dniu 2008-02-05 20:25:47

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 885 Data: 2008-02-05 20:21:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta rano narazie i po trenin

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Proźa o sprawdzenie diety mojej poczatkowe A oto moje zapotrzebowanie z tabeli vitalmaxa: UZYSKANE DANE OGOLNIE NA KILOGRAM MASY CIALA KALORIE 3137,2 BIAŁKO 184 2,0 TŁUSZCZE 119,6 1,3 WEGLOWODANY 331 3,6 I posiłek 7:00 /8:30 - trening ( do 10:00 ) Płatki kukurydziane NESTLE 120g+mleko 0,5 litra chude 5 jaj na twardko+2banany [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1279 Data: 2008-01-09 20:51:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase. Prośba o sprawdzenie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam prosiłbym o sprawdzenie mojej diety :) Osobiście uwazam ze jest za mało tłuszczy lecz nie wiem z czego ich dorzucic Wiek: 21 Wzrost: 181 Waga: 73kg Aktywność fizyczna: treningi 3 razy w tygodniu i codziennie praca fizyczna Cel: masa To zapotrzebowanie aby utrzymać wagę ze strony po treningu : Kalorie 3484.75 Węglowodany 55% 1916.61kcal = [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 900 Data: 2013-12-10 19:34:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wege dieta - pytanie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć, ćwiczę już spory czas, dieta, mięso i te sprawy wiem o co chodzi. Chcę przerzucić się na wegetarianizm i mam pytanie... czy mogę liczyć białko z np z fasoli, ciecierzycy jak biało z mięsa? Nie jestem kulturystą, nie chce być, chce po prostu mieć zdrowe, umięśnione ciało. Dla przykładu 100g grochu ma 21g białka 100g kurczaka ma podobnie. Czy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1539 Data: 2019-01-30 14:06:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki zacząć brać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i 3 godziny basenu mam(karate 2 lata basen 10 lat stażu). Dieta jest(stosowana od początku września). Chciałbym zacząć brać jakieś suple na mase- myślałem nad magnum 8000 lecz trochę drogi jest. Jakie polecacie zwykłe białko? Może coś z olimpa. mimo robienia pompek w domu(przed siłką) żadnych efektów diety nie widzę, choć była oceniania na 5.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1833 Data: 2008-10-24 18:18:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odchudzanie a siła

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 4,5cm ale kosztem siły...spadki spore bo na przykład na przysiad 10kg w dół, na klate jakieś 5kg a to sporo przy zaledwie 2kg spadku wagi i teraz niewiem jak to powsrzymać moze wystarczy zwiększyć ilość białka albo tłuszczu?,proporcje btw wyglądają u mnie mniej więcej tak: białko 1,78/kg, tłuszcz 0.85/kg, węglowodany 1.96/kg doradzcie coś...

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1738 Data: 2009-05-06 18:57:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NB2/SAW/NE + cm3 na 2gi cykl po mono

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich, co sadzicie o takim polaczeniu i ktory stack polecacie ? Zaznacze ze nie chce wchodzic odrazu na mocne produkty pokroju NO-xPlode czy inne badziewia z geranium.. Mam narazie troche czasu na dobre przemyslenie zakupu i wydaje mi sie ze najbardziej odpowiada mi NB2+CM3 do tego bialko,carbo i ewentualnie BCAA ale nie jestem [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1213 Data: 2011-10-28 00:10:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zapodać po 3 mies przerwie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] :(. Teraz od miecha ćwicze na sucho (ostani rok ćwiczyłem w kratke z braku czasu) i teraz chciałbym coś kupić tylko nie wiem co. Kumpel poleca Vaulta. Do tego bym dorzuciuł białko i carbo. Czy zamiast Vaulta wziąść kreatyne MultiPowera, bo Vaulta i MultiPowera chyba nie ma sensu mieszać?, (zawsze byłem z niej zadowolony - tyle tylko ze [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1271 Data: 2005-12-04 12:29:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dylemat

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Normalnie mam dylemat i sam sie niepotrzebnie wkrecam jakby to byla sprawa zycia i smierci wiem glupio brzmi ale im dalej w las.... konkretnir niedlugo mam roztrenowanie tydzien i potem masa jakosciowa... dieta jest wszystko ladnie wyliczone chodzi mi tylko o suple...napewno no-shotgun tylko przed treningami i nie wiem co po czy staka jakiegos w [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1151 Data: 2008-06-30 12:16:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu i chciałbym nabrać masy. Ułożyłem tą dietę korzystając z kilku diet umieszczonych na forum. Prosiłbym o sprawdzenie tej dietki oraz porady. Waga:58 Wzrost:173 cm Wiek:16 ZAPOTRZEBOWANIE Współczynnik BMR 1621.56 Aby utrzymać wagę Kalorie 3080.96 Węglowodany 55% 1694.53kcal = 423.63gram Białko 15%% [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 696 Data: 2013-03-08 13:12:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja w Street Workout

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, Trenuję kilka miesięcy i planuje suplementacje w street workout. Wybrałem białko, citrulline, beta alanine, jabłczan kreatyny, Omega 3 oraz witaminki. Poproszę o radę które witaminki najlepiej wybrać do tej dyscypliny i czy jeszcze coś dorzucić. Celem jest zwiększenie wytrzymałości oraz siły. Pozdrowienia

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2720 Data: 2018-10-28 17:18:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • proszę o pomoc!!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] to nie równo pracuja mi mieśnie a dokładniej jeden mięsien odczówam bardziej. prosze pomożcie. jestem pierwszy raz na forum jeśli temat sie juz kiedyś pojawił podajcie link. Wiek: 18 Waga: 75 Wzrost: 175 Staż treningowy na słowni: 1,5 roku z przerwami [ Zażywane suplementy: białko Zmieniony przez - Omn17 w dniu 2009-08-29 11:14:03

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 829 Data: 2009-08-29 10:52:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czemu tylko 60g ???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie dotyczace jednej z porad jaka zobaczylem kiedys w portalu KULTURYSTYKI peel a mianowicie: Dlaczego bialko dostarczane z odzywek nie powinno przekraczac 60-ciu gram dziennie ??? !!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!! !!! Champions are Made not Born !!! ################## #Barlinek Rulezz# ################## [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1408 Data: 2003-07-30 12:21:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nie chodzi o tłuszcz bo tego nie jest za wiele reszta ciała nie jest zatłuszczona i dlatego ten brzuch wygląda fatalnie(cały czas go wciągam) stosuje typową dietę masową białko 2g węgle 4-5g iwłaśnie słyszałem opinie że to może od węgli?? Co o tym sądzicie?? może obciąć węgle z diety tylko ile?? i czy wtedy nie stracę na przyrostach?? [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1214 Data: 2006-01-06 16:35:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chleb mieszany czy taki zły?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam mam pytanie czy chleb miszany jest taki zły jak sie mówi o nim?? otoż 100gr chleba mieszanego zawiera: białko;5,4 tłuszcz;1,3 węgle 52,1. czy jedzac np rano 1 kromke dotwaroga i platek owsianych oraz z kromke w pracy i 2kromki na kolacje w jakis sposob mi zaszkodza?? oczywiscie nie same kromki chleba ale jako dodatek do np salatki z tunczyka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2064 Data: 2009-03-25 20:20:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam.Zakupiłem jakiś czas temu 300 kapsułek aakg extreme.W tym momencie potrzebuje kasy na białko.Zostało mi 150 kapsułek a nie mam kasy więc sprzedaje.Cena mysle że 60zł będzie ok.Mozliwy odbiór w warszawie jaki i sprzedaż na allegro.Niestety sprzedaje bez orginalnego pudełka bo jest mi potrzebne.Co do produktu to moja opinia jest jak [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2009-09-29 19:45:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aminokwasy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam.Mam do Was małe pytanko.Kupiłem aminokwasy multipowera BCAA i zostało mi jeszcze chyba z 30 tabl aminokwasów Universala 2700.Jak polecacie mi je brać.Czy BCCA od rau po terningu a te z Universalana noc czy może inaczej?Acha i dodam że biore także białko servatkowe. Dzięki za wszystkie podpowiedzi i Pozdrawiam skawin

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2817 Data: 2002-02-09 15:52:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)