Witam:) Mam następujące pytanie czy to jest dobry czas by wziąć S.A.W+cm3 jako pierwszą przed treningówkę? Staż 8 miesięcy brałem już 2x mono, białko + witaminy Dieta jest
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam! Wiem że tematy jak moje powtarzają się dość często ale ja się gubię z tym wszystkim. Czy mógłby mi ktoś pomóc ułożyć dietę bo ja nie mam pojęcia jak i od czego zacząć. Od razu powiem że nigdy żadnych odżywek nie brałem. Moim celem jest zwiększenie masy. Mam w domu hantle 2x15kg więc planuję zacząć ćwiczyć chociaż trochę. Moje [...]
Witam Około miesiąca temu zacząłem swoją przygodę z siłownia,wszystko fajnie. Jadłem same pełnowartościowe rzeczy, i nagle postanowiłem sobie kupić białko. Zamówiłem sobie WPC z tej strony, wypiłem sobie na noc, czułem się fajnie, ale gdy rano wstałem... porażka! Cały dzień jem tylko na sile, nie mam na nic ochoty, opuściłem sobie nawet siłownię [...]
[...] Nie za mało trochę? (PS. Myślę że jestem ektomorfikiem). Chciałbym przytyć jakieś 10 kg. Dałoby się to uczynić? Pozdrawiam PS. Jem od ostatniego czasu dużo pokarmów zawierających białko (ser biały, mięso itd.) oraz dużo pieczywa. Piję dużo oraz ćwiczę (nie na siłce, gdyż jeszcze rosnę...) Zmieniony przez - Daverin w dniu 2008-02-05 20:25:47
Witam prosiłbym o sprawdzenie mojej diety :) Osobiście uwazam ze jest za mało tłuszczy lecz nie wiem z czego ich dorzucic Wiek: 21 Wzrost: 181 Waga: 73kg Aktywność fizyczna: treningi 3 razy w tygodniu i codziennie praca fizyczna Cel: masa To zapotrzebowanie aby utrzymać wagę ze strony po treningu : Kalorie 3484.75 Węglowodany 55% 1916.61kcal = [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Cześć, ćwiczę już spory czas, dieta, mięso i te sprawy wiem o co chodzi. Chcę przerzucić się na wegetarianizm i mam pytanie... czy mogę liczyć białko z np z fasoli, ciecierzycy jak biało z mięsa? Nie jestem kulturystą, nie chce być, chce po prostu mieć zdrowe, umięśnione ciało. Dla przykładu 100g grochu ma 21g białka 100g kurczaka ma podobnie. Czy [...]
[...] i 3 godziny basenu mam(karate 2 lata basen 10 lat stażu). Dieta jest(stosowana od początku września). Chciałbym zacząć brać jakieś suple na mase- myślałem nad magnum 8000 lecz trochę drogi jest. Jakie polecacie zwykłe białko? Może coś z olimpa. mimo robienia pompek w domu(przed siłką) żadnych efektów diety nie widzę, choć była oceniania na 5.
[...] 4,5cm ale kosztem siły...spadki spore bo na przykład na przysiad 10kg w dół, na klate jakieś 5kg a to sporo przy zaledwie 2kg spadku wagi i teraz niewiem jak to powsrzymać moze wystarczy zwiększyć ilość białka albo tłuszczu?,proporcje btw wyglądają u mnie mniej więcej tak: białko 1,78/kg, tłuszcz 0.85/kg, węglowodany 1.96/kg doradzcie coś...
Witam wszystkich, co sadzicie o takim polaczeniu i ktory stack polecacie ? Zaznacze ze nie chce wchodzic odrazu na mocne produkty pokroju NO-xPlode czy inne badziewia z geranium.. Mam narazie troche czasu na dobre przemyslenie zakupu i wydaje mi sie ze najbardziej odpowiada mi NB2+CM3 do tego bialko,carbo i ewentualnie BCAA ale nie jestem [...]
[...] :(. Teraz od miecha ćwicze na sucho (ostani rok ćwiczyłem w kratke z braku czasu) i teraz chciałbym coś kupić tylko nie wiem co. Kumpel poleca Vaulta. Do tego bym dorzuciuł białko i carbo. Czy zamiast Vaulta wziąść kreatyne MultiPowera, bo Vaulta i MultiPowera chyba nie ma sensu mieszać?, (zawsze byłem z niej zadowolony - tyle tylko ze [...]
Normalnie mam dylemat i sam sie niepotrzebnie wkrecam jakby to byla sprawa zycia i smierci wiem glupio brzmi ale im dalej w las.... konkretnir niedlugo mam roztrenowanie tydzien i potem masa jakosciowa... dieta jest wszystko ladnie wyliczone chodzi mi tylko o suple...napewno no-shotgun tylko przed treningami i nie wiem co po czy staka jakiegos w [...]
Witam Ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu i chciałbym nabrać masy. Ułożyłem tą dietę korzystając z kilku diet umieszczonych na forum. Prosiłbym o sprawdzenie tej dietki oraz porady. Waga:58 Wzrost:173 cm Wiek:16 ZAPOTRZEBOWANIE Współczynnik BMR 1621.56 Aby utrzymać wagę Kalorie 3080.96 Węglowodany 55% 1694.53kcal = 423.63gram Białko 15%% [...]
Cześć, Trenuję kilka miesięcy i planuje suplementacje w street workout. Wybrałem białko, citrulline, beta alanine, jabłczan kreatyny, Omega 3 oraz witaminki. Poproszę o radę które witaminki najlepiej wybrać do tej dyscypliny i czy jeszcze coś dorzucić. Celem jest zwiększenie wytrzymałości oraz siły. Pozdrowienia
[...] to nie równo pracuja mi mieśnie a dokładniej jeden mięsien odczówam bardziej. prosze pomożcie. jestem pierwszy raz na forum jeśli temat sie juz kiedyś pojawił podajcie link. Wiek: 18 Waga: 75 Wzrost: 175 Staż treningowy na słowni: 1,5 roku z przerwami [ Zażywane suplementy: białko Zmieniony przez - Omn17 w dniu 2009-08-29 11:14:03
Mam pytanie dotyczace jednej z porad jaka zobaczylem kiedys w portalu KULTURYSTYKI peel a mianowicie: Dlaczego bialko dostarczane z odzywek nie powinno przekraczac 60-ciu gram dziennie ??? !!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!! !!! Champions are Made not Born !!! ################## #Barlinek Rulezz# ################## [...]
[...] nie chodzi o tłuszcz bo tego nie jest za wiele reszta ciała nie jest zatłuszczona i dlatego ten brzuch wygląda fatalnie(cały czas go wciągam) stosuje typową dietę masową białko 2g węgle 4-5g iwłaśnie słyszałem opinie że to może od węgli?? Co o tym sądzicie?? może obciąć węgle z diety tylko ile?? i czy wtedy nie stracę na przyrostach?? [...]
witam mam pytanie czy chleb miszany jest taki zły jak sie mówi o nim?? otoż 100gr chleba mieszanego zawiera: białko;5,4 tłuszcz;1,3 węgle 52,1. czy jedzac np rano 1 kromke dotwaroga i platek owsianych oraz z kromke w pracy i 2kromki na kolacje w jakis sposob mi zaszkodza?? oczywiscie nie same kromki chleba ale jako dodatek do np salatki z tunczyka [...]
Witam.Zakupiłem jakiś czas temu 300 kapsułek aakg extreme.W tym momencie potrzebuje kasy na białko.Zostało mi 150 kapsułek a nie mam kasy więc sprzedaje.Cena mysle że 60zł będzie ok.Mozliwy odbiór w warszawie jaki i sprzedaż na allegro.Niestety sprzedaje bez orginalnego pudełka bo jest mi potrzebne.Co do produktu to moja opinia jest jak [...]
Witam.Mam do Was małe pytanko.Kupiłem aminokwasy multipowera BCAA i zostało mi jeszcze chyba z 30 tabl aminokwasów Universala 2700.Jak polecacie mi je brać.Czy BCCA od rau po terningu a te z Universalana noc czy może inaczej?Acha i dodam że biore także białko servatkowe. Dzięki za wszystkie podpowiedzi i Pozdrawiam skawin