Witam mam takie pytanie mieszkam w internacie i od razu mowie ze nie mam tam mozliwosci gotowania ani przywiezienia do internatu mikrofalowki czy jakiejs malej kuchenki przenosnej :C i tak myslalem czy da sie z bananow/jablek/twarozkow/owsianych platkow jakichs kukurydzianych platkow (slyszalem ze nie sa najgorsze) jednego cieplego obiadu [...]
[...] i choć jestem trochę nie kumaty coś wyliczyłem. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2460kcal. Pierwszy pytanie? Czy mam racje? Drugie jak mam obliczyć zapotrzebowanie na białko, węgle i tłuszcze? Nie odsyłajcie mnie do podwieszonych tematów, bo je już znam na pamięć tylko bardzo proszę o pomoc. Jeśli zapotrzebowanie na kcal się zgadzają to [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] i regularnie trenuję kick boxing.Wcześniej ważyłem jakieś 75 kg ale postanowiłem troszkę zrzucić żeby podkreślić mięśnie,i od tego czasu nie moge nic przybrać na masie.Obecnie stosuje białko serwatkowe,ale może przez złą dietę nie widzę efektów.Proszę o pomoc,co jeśc kiedy i w jakich ilościach najlepiej? czy coś takiego. Z góry dzięki.Pozdrawiam.
Witam, Stosuje od pewnego czasu Olimp Pure Whey Isolate 95. Wczoraj kupiłem kolejne opakowanie 600g... tym razem w Decathlonie. Zaskoczyłem się niezmiernie ponieważ białko jest identyczne w smaku i wyglądzie (proszku) jak System Protein 80, które jest białkiem wpc. Z moich dotychczasowych doświadczeń - izolat był taki bardziej sypki, a koncentrat [...]
[...] że po treningu przez przynajmniej 30 minut nie należy nic wrzucać do gardła bo organizm m.in. wytwarza naturalny hormon wzrostu i dopiero po tych 30 minutach należy wziąć białko + carbo, a następnie od tego momentu godzina i normalny posiłek. Teraz sam nie wiem czy to 30 minut robi jakąś różnice, dlatego proszę o poradę, lepiej robić tak jak [...]
[...] polecacie suplementy ? Wszystko oczywiście w kierunku nabrania masy. Do wypłaty nie stac mnie żeby wszystko kupic i myslałem nad biedniejsza wersja czyli bcaa, kreatyna i białko Waga 70kg, wzrost 174, wiek 20lat :) Czekam na opinie P.S Po każdym posiłku jem jeszcze filiżankę różnych warzyw. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Siemka chciałbym zacząć brać białko ponieważ nie mam dostępu do naturalnego.Najpierw chciałbym sobie kupić na spróbowanie czy wgl się przyswaja i mam pytanie ile mam brać 10g? dziennie? Zdjęcie sylwetki (mile widziane): Wiek : 15 Waga : 60 Wzrost : 160 Staż treningowy: 2m Obwód pasa Obwód klaty: Obwód uda: Uprawiany sport lub inne formy [...]
[...] Whey Active z Hamburga, przesyłka kosi 12,5 zetosa Tak na moje oferta luka rozsądnie, laktozy tylko 2,6 procentasa, ilość aminokwasów tyle ile w podobnych serwatkach, czyli niby all w porzo. Co o tym sądzicie, czy warto, to niedużo kesz, a wygląda na normalne 80 % białko serwatki. Dziękuwka za odpowiedzi, pozdrawiam i życzę sukcesów. Strzła Olo
Jakie Odrzywki na Rzeźbe ?? Myślałem nad cyklem białko,Aminokwasy jakieś spalacz Jak myślicie? Dieta jest! obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): j Wiek: 17 Waga: 90 Wzrost: 181 Cel cyklu: rzeżba stosowane już wcześniej suplementy : żadne Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna stosowane wcześniej spalacze : nie suplement [...]
witam doszlo do mnie bialko, gdy na wieczor ze szklanka mleka je rozmieszalem i wypiłem po 5 minutach brzuch mi strasznie wzdelo co zakonczylo sie niezbyt milym zapachowo gazem. Na drugi dzien z rana odrazu polecialem do wc, zczyscilo mnie jak po kilogramie sliwek \-) i przez caly ten dzien no nie powiem, powietrze w moim domu "lekko" zgestnialo [...]
[...] 2 lata temu brałem kreatynę universala przez kilka miesięcy lecz potem przestałem ćwiczyć. Chciałbym zrobić masę mięśniową i schudnąć kilka kg. Czy opłaca mi się dokupić taki zestaw, czy zawartość się nie powtarza: białko: Optimum - Platinum Hydrowhey - 1590g węglowodany: Olimp - CARBONOX - 4000g ActivLab - IsoActive - 20sasz. po 31,5g
[...] , barki, nogi. Niestety moja ręka stanęła na 34cm i od 2 miesięcy nie widzę poprawy.(Jak zaczynałem miałem w ręku 28cm)Na początku brałem gajnera 3000g. Potem zkaupiłem białko i kreatynę. Poprosiłbym o jakieś dobre ćwiczenia na masę rąk itd. ponieważ nie wiem co zrobić a każdy z moich znajomych poleca mi zupełnie co innego.Biceps i triceps [...]
[...] dobrą a za razem nieskomplikowaną i tanią diete? węgle czerpałbym z ryżu, płatków kukurydzianych, kaszy krupczatki, makaronu - tu ogólnie nie ma problemu bo to tanie; białko z sera żółtego, serek wiejski, jajka co jeszcze poradzicie? bo nabiał ogólnie dość drogi jest 3. lubie sobie zjeść cos smacznego jakąś golonke, coś smażonego i takie [...]
[...] i mieć większe muły. Mam 17 lat 186 wzrostu i 78 kg wagi, normalnej postury chłopak - nie chudzielec nie grubas. moje zapotrzebowanie dzienne na kalorie wynosi 2968 kcal, na białko 163,8g, na ww 403g, na tłuszcz 78. potrzebuje od was pomocy dajcie mi link do jakiejś gotowej dobrej diety która wg was będzie dla mnie idealna. Sam siedze juz 2 dni i [...]
[...] Myslałem nad takim zestawem Storm+White Flood lub schock therapy {tu własnie mam kłopot który lepszy stack przed treningowy}+do tego jak zawsze gainerek Mass xxl + białko Olimpu protein 80, Który wybrać dopalacz tzw przed treningowy ?i co moge jeszcze dorzucić do tej całej mieszanki jeszcze ? Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi
Witam, szukam dobrej potreningówki w cenie do 200 zł, żeby starczyło na cykl 6-7 tyg. przy 3-4 treningach w tygodniu. Musi zawierać w swoim składzie białko izolat/serwatka min. 15 g. na porcję + bcaa + dobrze by było glutaminę. Nie może zawierać kreatyny, lub wyjątkowo śladowe jej ilości. Co byście polecali ? myślałem nad Peak - Tri Anabol - 1500 [...]
Mam pytanie: Jaki bedzie efekt i czy to w ogole ma sens brac rownoczesnie spalacz olipmu o takim skladzie: Wartość odżywcza 1 kapsułki (o masie 1000mg): wartość energetyczna 2,0 kJ / 0,5 kcal Białko 0 g Tłuszcz 0,01 g Węglowodany 0,1 g Cholina 300 mg L-Metionina 100 mg Betaina HCL 100 mg L-karnityna 75 mg L-lizyna 50 mg Inozytol 50 mg HCA [...]
Witam, właśnie przed chwilą dotarło do mnie białko: http://www.ostrowia.pl/site_pl/prod28.html Posiadam również kilogram Carbonu pitnego i zbytnio niewiem kiedy i ile brać tego białka i carbonu. Prosiłbym o dokładny opis dawkowania dodamjeszcze że trenuję 5 dni w tygodniu: poniedziałek klata normalna i skos, wtorek bary tył, przód i sztrugsy, [...]
[...] 120 gram ryżu brązowego+250 kuraka lub wołowina 19 trening zaraz po treningu iso plus powder parę minut potem filiżanka warzyw + owoc (banan,brzoskwinia) po 30-40 minutach białko izolat Po około 1:30h Pół woreczka ryżu białego+250 gram tuńczyka plus filiżanka warzyw po około 40-50 minutach w kime +omega3 co wy na to? Wzrost 181cm waga 82-3kg [...]