SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Chester to jest zależne od posiłków w ciągu dnia, a głównie przedtreningowego -kiedy go jesz i co jesz, ale Ja poleciłbym Ci raczej samo białko lub białko+ minimalnie węgla . Wszystko zależy jaki jest twój cel , jeżeli boisz się tłuszcu rób jak mówie. Falcon w ogóle nie rozumiem twojego pytania? To w ogóle pytanie? Zmieniony przez - Libos w dniu [...]

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-19 15:11:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta/Masa/ pomoc/ocena

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    1.Posiłek 7:00 - 8:00 - płatki owsiane lub jajecznica z 4-5 jajek - 2 jaja - rodzynki/jabłko - białko łowickie (zalecana dawka przez producenta) - kwestia czy rozpuścić z mlekiem czy z wodą? nie jajecznica lub owsiane bo to zupelnie co innego!!owwsiane zawsze tu daj,do tego jaja/odzywka,owoc i dodaj orzechy/pestki slonecznika/dyni,siemie 2. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1203 Data: 2009-06-07 08:35:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM

    Post
    Ladies SFD

    nie, ona wie, że o białko, ale uważa, że białko jest szkodliwe, ciągle myśli, że mam go nadmiar

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-12-15 19:10:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam Jak każdy wie białko buduje mięśnie i tu moje pytanie. Nie stosuję żadnej diety i jeśli dostarczałbym białko w postaci suplementu (Trec - Whey 100) to czy widać byłoby efekty w postaci przyrostu mięśni? Na co dzień u mnie ciężko z jakimś treningiem, ale codziennie przerzucam kilka ton (nie powiem czego), ćwiczę też trochę hantlami to co się [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-03 20:05:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] znalazłem kilka pozycji, które wydają się ciekawe: http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_Hi_Tec_Protein-opis28.html ----> niestety zniechęciło mnie dodawane do tego białko pszeniczne ;/ http://www.sfd.pl/sklep/Mex_nutrition_American_Standard_Whey-opis26754.html -----> niewiele wiem o tej marce, może ktoś by coś o niej powiedział [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-09 14:49:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Białko nie sprawi że wygląd się poprawi "tak o" białko to jest tylko i wyłącznie uzupełnienie diety, które POMOŻE zbudować to co chcemy :) Ale prawda taka że nic nie zastąpi jedzenia, odżywki są dobre, ale zdrowe jedzenie jeszcze lepsze.

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-10 10:54:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] one zwiekszony wyrzut insuliny, a ten powoduje obniżenie poziomu hormonu wzrostu w organizmie który się podniósł poprzez trening, więc od razu po treningu przyjmujemy tylko białko po około 30 minutach jemy posiłek, zaś inni twierdzą że od razu po treningu należy przyjąć węgle proste które pójdą na cele energetyczne a po 10 minutach przyjąć [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-26 00:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    ja polece ci trec whey creamy cocktaie, mam takie ale 750g. Smak rewelka(wanilia), co do działania to nie bd mówił bo białko to białko :P

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-20 10:28:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Jakbym miał teraz kupować jakieś białko, to do dań brałbym SFD WPC Econo albo SFD 6 protein complex, a po treningu - SFD WPC Protein Plus. Po prostu najbardziej się opłaca (ta sama firma produkuje, firmuje i sprzedaje odżywki, więc odchodzi mnóstwo kosztów i właśnie dlatego białko jest tańsze, choć jest dokładnie tak samo wartościowe, jak nieco [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-06 16:20:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta CKD - do sprawdzenia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    każdy posiłek białko + tłuszcz ryż brązowy ofpada ww tylko z warzyw, orzechów, otrąb dodaj te ostatnie - błonnik, powinno być z 30 g dziennie Oczywiście dietę będę urozmaicał: tłuste mięsa, tłuste ryby, ser żółty i inne. jak robisz zamienniki to bynajmniej musisz zwrócić uqagę na rozkład kw tłusczoywch proporcję mają być 1:1:1 dodaj jakąś omegę3 [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 6660 Data: 2009-08-31 13:11:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co za koles "tak ale sam wiesz jakie to bialko jest :) z takim podejsciem to nic nie sprzedaz z tego co masz" zaproponowal mi 160 zl z KW za bialko Activlaba

    Odpowiedzi: 3003 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-09 16:24:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odchudzanie <28kg>

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    nooo to mega duzo tego zostało nie? normalnie "SIłKA!" zostalo wszytsko oprocz martwy ciag, przysiady, wyciskanie stojac itp klaty nie zrobisz moze inaczej niz na stojaco? moze nog nie zrobisz? moze nie zrobisz ramion? albo barkow? brzucha? plecow sie nei da zrobic nie na stojaco? czekaj czy to wsyztskie partie? hmmm czy to nie [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 8336 Data: 2007-02-27 20:46:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna napisane jest na opakowaniu ze brac 4kapsulki po treningu i NT w godzinie treningu rowniez 4, wiec chyba nie wiesz co to za kreatyna. wiadomo ze bialko i gainer w brakach, ale chodzi o to czy bialko na sen czy po przebudzeniu i po treningu. amino po treningu cyz przed, i jak w NT?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-19 16:36:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dt kreatyna 2x5g (rano i po treningu) bialko wg brakow w diecie bcaa przed i po treningu witaminy do sniadania xpand przed treningiem dnt 5g mono bialko wg brakow aakg zostaw sobie na przerwe miedzy cyklami kreatynowymi albo dorzucaj tez przedtreningowo

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-04 01:04:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na redu które by sie nadawło po treningu i jako uzupełnienie diety i ciekawi mnie jak wypada Provit 80 Olimpu? Bo to mieszanka chyba WPC i soi jak dobrze kojarzę? ale ciekawe w jakim stosunku albo jak wypada HI-TEC BIAŁKO PROTEIN 80? ba na allegro te białka idzie wychaczyc w miare dobrej cenie a pewno bedzie tak ze i tak kupie białko sfd;d

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-03 17:58:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czyli 30min przed trn (do 1shakera) kreta + saw i 2shaker białko po treningu kreta + białko ?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-05 23:09:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT rano 5g krety przed treningiem saw + kreta 3-4g białko nie potrzebne przed treningiem po treningu kreta białko + jakies wegle np. banan DNT 5g mono

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-05 23:12:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy taki układ suplementacji byłby dobry: przed treningiem kreatyna, po treningu gainer ( 30% ), przed pójściem spać białko ( Łowickie 80% ) ? Póki co posiadam dwa pierwsze - białko zamierzam dokupić. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-24 23:12:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co by po nocy wyrownac straty bialka w organizmie zle pic bialko na czczo? a jak po treningu bialko+storm+carbo?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-06 14:56:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkie pytanie. W DNT robie aeroby wypić po nich carbo + białko czy samo białko, czy inaczej ? Pozdro i dzieki za odpowiedź

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-04 18:04:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)