SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na mase. Amator z ambicją powiedzmy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam prośbę,posiadam ubogą wiedzę na temat diet itp. Jestem sportowcem trenuje piłkę ręczną 3 lata. Chodzi mi o dietę na masę. Moje zapotrzebowanie z tego co pamiętam to okolo 2500-3000 kcal. Waga 70-73kg wzrost 177-182 17 lat Podam dietę którą ostatnio znalazłem i czy odpowiada do mnie.Chciałbym żeby ktoś ją zmodyfikował i urozmaicił :). Z [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1429 Data: 2009-04-23 17:34:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja do konca wakacji CKD + IF

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Cześć, na imie mi Kamil, mam 17 lat i ten oto dziennik ma byc w pewnym stopniu moim mobilizatorem dopelniajacym redukcje zaplanowana na te wakacje :>. Postanowilem, ze polacze IF, z ktorym mialem juz troche wczesniej doczynienia z CKD. Redukuje sie poki co narazie tydzien takim systemem. Okno przestrzegane (8/16), lecz wydaje mi sie, ze za mala [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3134 Data: 2014-07-14 14:04:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Zdem - Od zera do kaloryfera

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Witam, mam 21 lat, przed lutym 2015, chce calkowicie zmienic swoja sylwetke i osiagnac "definicje" szesciopaka. Wielokrotnie zaczynalem cwiczyc na silowni, jakies niedociagniete diety, ale przez szkole, "domowe" jedzenie wszystkie proby szly na marne. Od 2 miesiecy mieszkam sam w Anglii, takze zadne wymowki dot. budzetu, braku czasu itp. nie [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 6743 Data: 2014-11-01 18:22:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny i poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Oto moj plan treningowy. Czy jest ok? Pn. klatka, biceps klatka wyciskanie na plaskiej 4x10 wyciskanie chantli na laweczce glowa w dol/ glowa w gore na przemian co trening 4x10 bramka wyciag 3x10 rozpietki na plaskiej laweczce 3x10 biceps prosty gryf uginanie ramion 3x10 hantelki uginanie ramion z sublimacja 3x8 hantelki uchwyt mlotkowy [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1635 Data: 2011-08-31 22:00:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. To moja pierwsza ulożona dieta redukcyjnbai to jeszcze dla mojego pulchnego kolegi... Jego parametry to około. 177cm wzrostu, 102 kg wagi, % fatu to nie wiem (wiem, wiem to najwiekszy blad, ale narazie nie bylo ku temu okazji), ale musze powiedziec ze te 102kg to raczej nie sa miesnie...raczej: tluszcz, tluszcz. tluszcz etc etc...Treningi 3 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1614 Data: 2006-07-30 14:05:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na rzeźbę - proszę o uwagi i ocene

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Napisałem sobie zestaw na rzeźbę - proszę was o rade i ocenę. Spalanie EGCG - ZIELONA HERBATA - Olimp 60 kaps. - 20zl Olimp Thermo Stim - 60kaps - 37zl Aminokwasy ------------------------ BCAA: -> Trec BCAA powder 400g + taurine 900 120 kaps. gratis - 109zl czy TREC Anabolic BCAA System - 300kaps - 69zl czy FITMAX BCAA Pro 4200 / 120 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3304 Data: 2009-09-05 12:34:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsze FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Mężczyzna Wiek: 34 Waga: 86 Wzrost: 189 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 3 miesiące po długiej przerwie Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, bloczek Dieta: zbilansowana Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1172 Data: 2009-04-07 21:17:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja DIETA - 196 CM / 96 KG / 25 BMI

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, zwracam się z prośbą o ocene mojej diety! Wiek: 19 lat Wzrost: 196 Waga: 96KG BMI: 25 Cel: Lekka redukcja Doświadczenie w treningu siłowym: początkujący ( 1 msc ) Trening siłowy 3x w tygodniu Trening aerobowy 3x w tygodniu w dni nietreningowe z rana na czczo Rozkład makroskładników: Białko - 2.2 g / na KGMC Węglowodany - 3,5g / na KGMC [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3411 Data: 2006-08-03 22:53:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • High 5 ! Jetem kolejnym ziomalem z bf (mialem bloga pod nickiem omoplata).Postaramm sie na biezaco pisac o moich przygotowaniach do sezonu.Moj cel to dlugi spychany na bok start w mma (shido,shooto,almma obojentie co),i znowu pojechac na submission.Nie bede sie rozpisywal,ale "cykl" rozpoczalem bodajze pod koniec czerwca. Rozpoczne od opisu [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 4721 Data: 2008-07-28 21:59:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • QNT - VITA TECH

    Temat
    QNT

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/VITA_TECH_i27605_d400x400.jpg VITA TECH Opis -Znaczny wzrost wytrzymałości -Potęguje wzrost siły, oraz beztłuszczowej masy ciała -Skraca czas regeneracji powysiłkowej oraz redukuje skutki przetrenowania podczas intensywnych treningów. QNT VITA-TECH to połączenie monohydratu kreatyny i kreatyny HCL, dekstrozy [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 7769 Data: 2012-06-19 12:35:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • GymBeam - True Whey

    Temat
    GymBeam

    [...] OPIS Wysoka zawartość białka Prosta forma przetwarzania koncentratu białkowego CFM Zapewnia łatwe i szybkie trawienie Wspomaga wzrost mięśni oraz ich regenerację True Whey protein to białko serwatkowe otrzymane w 100% z białka uzyskiwanego za [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 8459 Data: 2016-12-14 22:43:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki plan po 2 miesiącach FBW ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 150g Noc 1. Twaróg półtłusty 100g 2. Oliwa z oliwek 10ml 3. Warzywa Zapotrzebowanie b/t/w : 111g/131g/344g 3002 kcal Dieta b/t/w : 158g/127g/343g 3160 kcal 2,4g na kgmc białko 1,9g na kgmc tłuszcze 5,2g na kgmc ww Płeć: Mężczyzna Wiek: 18 Waga: 68,7 Wzrost: 180 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 2 miesiące [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1753 Data: 2009-11-10 16:07:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] się 1-2 razy w tygodniu i raz robię godzinny trening na bieżni. Ostatnio do zestawu B dodałam: maszyna butterfly 3 serie po 12 powtórzeń (10kg) przysiady ze sztangą Jem białko w prawie każdym posiłku. Teraz pytanie: co i jak często dodać na klatkę? (chcę ją rozbudować i wypchnąć do przodu, a nie rozrosnąć się na boki) Podobają mi się [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1493 Data: 2015-12-31 09:23:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny, problemy z bicepsem.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Masa Staż treningowy na siłowni : 3,5 miesiąca Dieta : 3300 kcal przy 178 cm i 69 kg wagi Przeciwskazania medyczne : Nadciśnienie leczone Zażywane suplementy : Omega 3, białko, carbo, witaminy Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Przysiad max 60 kg, Martwy 55 kg, Wyciskanie 60 kg. [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1406 Data: 2016-07-27 17:25:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trener ułożył mi splita - sprawdzcie czy jest ok

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Podciąganie nóg w zwisie 3 max Płeć: Mężczyzna Wiek: 33 Waga: 90 Wzrost: 189 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: kilka m-cy Uprawiane inne sporty: kosz 1x/tydzień Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: będzie ok Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1825 Data: 2009-04-26 08:56:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/a_hrefhttpwww.sfd.plsklepSport_Definition-p66600390.htmlSport_Definitiona_Sauce_Zero_Strawberry_span320mlspan_i35743_d256x256.jpg OPIS IDEALNE DOPEŁNIENIE WSZYSTKICH DESERÓW I POTRAW ZNAKOMITY SMAK ŚWIEŻYCH TRUSKAWEK KAŻDA PORCJA TO ZERO KALORII, TŁUSZCZU ORAZ CUKRU IDEALNY WYBÓR DLA OSÓB ODCHUDZAJĄCYCH SIĘ NIE [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2705 Data: 2016-12-01 18:21:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wybór właściwego planu na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 78 Wzrost: 164 Cel treningowy: masa Staż treningowy na siłowni: 6 miesiecy Uprawiane inne sporty: Boks (1 rok) Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia Dieta: 2,5g białka 4gweglowodanów 1gtłuszczu Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 555 Data: 2014-03-27 21:46:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy tak będzie ok ? ( makro , kcal )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam :) Trenuje na siłowni już sporo lat. Zawsze jadłem w miarę pilnując kalorie ale chciałbym raz tak naprawdę ich pilnować i być świadomy ile i co jem . Aktualnie odżywiałem się tak , że waga stała w miejscu. Wzrost : 177 CM Waga : 77- 78 kg ( rano na czczo ) Wiek : 29 lat Aktywność fizyczna : Treningi 4 x w tygodniu Dodatkowa aktywność [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2419 Data: 2019-09-03 18:12:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę i korektę diety masowej.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 633 V posiłek Serek wiejski (200) Olej lniany (40) B/T/W: 20/24/10 kcal: 370 Razem: B/T/W: 219/140/372 kcal: 3690 (B/T/W)/kgmc: ~2,46/ ~1,57/ ~4,18 Pełnowartościowe białko to 178g (81%). Do każdego posiłku dodaję stertę warzyw. Karkówkę i jajka smażę na niewielkiej ilości smalcu, której nie uwzględniłem w bilansie. Staram się pić powyżej [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1027 Data: 2010-12-26 04:09:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POCZATKUJACY PROSI O PLAN TRENINGOWY

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jestem kompletnym amatorem zaczałem cwiczyc miesiac temu jakies tam cwiczenia stworzone przez siebie mianowicie: Poniedziałek: Klatka: -wyciskanie ławeczka pozioma -wyciskanie ławeczka skos -wyciskanie hantelkami ławeczka -wyciskanie hantelkami skos Środa: Barki + triceps: -siady ( krzeselko za plecami i góra doł , nie wiem jak nazyawa sie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 662 Data: 2011-02-06 16:27:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)