SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Syntrax Matrix 5.0 - białko na noc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jakiegoś dobrego białka aby zastąpić nim posiłek przed snem. Szukałem w internecia i ntaknąłem się na to, które jest w temacie. Czytałem posty sprzed kilku lat i ludzie bardzo sobie chwalili te białko. Nie wiecie jak jest teraz, czy coś się zmieniło? I czy gdybym zapłacił ok.190 zł za 2270 g to bym przepłacił? A może macie jakieś inne propozycje.

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 2643 Data: 2012-08-08 11:31:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko ale jak?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] albo troszkę krócej z tym że od teraz zdecydowałem wziąść się za siebie ułożyć spk dietę liczyć kcale itd itp. Obecnie biorę jabłczan kreatyny za niedługo też planuje bcaa i białko. I teraz z tego co wyczytałem, należy przyjmować rankiem 30-35g i wieczorem też podobna dawkę białka (przynajmniej tak podają producenci jak i tutaj na forum) ale [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 619 Data: 2016-08-01 17:03:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hej! Mam małe pytanie, otóż jestem w dość młodym wieku (13 lat). Z tego co wyczytałam to ja na razie jestem za młoda na picie odżywek białkowych, i raczej nigdy nie czułam, że jest mi potrzebne bo ćwicze dość mało. Ostatnio jednak znalazłam wiele ciekawych przepisów z zastosowaniem białka jako dodatek (np. Do konsystencji), i z tąd moje pytanie- [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2029 Data: 2020-01-08 17:16:54 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • kreatyna + cell pump + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam! pisalem juz 1 post ale zostal on hmmm zapomniany . zalezy mi glownie na masie. skonczylem 1 cykl kreatynowy na poczatku lutego. zastanwiam sie nad polaczeniem kreatyny, cell pumpa i bialka. jakiej firmy kreatyne kupic ? i ile ? tak samo cell pumpa, tak by starczylo na caly cykl. nad bialkiem mysle o SP 80 Olimpu 2500g, nadaje sie? dokupic [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2005-03-06 14:57:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15lat białko + carbo

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich. Wiem, że podobne pytania już były, ale najczęściej o kreatynę. Mam 15 lat ważę 55kg i mam 170cm wzrostu. Zacząłem chodzić na siłownię pół miesiąca temu. Właśnie kupiłem sobie maxcarb i whey protein. Maxcarb zamierzam brać przed w trakcie i godzinę po treningu (50g), a whey protein godzinę po treningu (30g). Czy według was może mi [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1731 Data: 2006-05-09 17:52:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie bialko na noc i potreningowe?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Potrzebuje pomocy w doborze odżywek białkowych na noc i potreningowe. Do kwoty ok.140-150zł max. tak żeby starczyło na miesiąc, przy treningu na rzeźbe 4-5razy w tygodniu. Trening połączony z redukcją tłuszczu Staż na siłowni kilka miesięcy, wcześniej odżywek w/w nie przyjmowałem, wiek 18lat, wzrost 175. Na razie myślałem nad białkiem [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2061 Data: 2011-07-01 21:34:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TREC białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zakupiłem białko trec ( TREC - WHEY 100 - 2275g ). na białku napisane jest: Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu - 30 g (3 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2-3 porcji dziennie. Czyli jedna porcja to 3 miarki? na miarce napisane jest 50cc [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2090 Data: 2011-07-07 15:49:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Otwarte białko (w sklepie)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] w jednym miejscy lekko otwarte. Czy można podejrzewać, że coś dosypali jakieś sterydy czy coś w tym stylu? Nie wiem jak działa rynek supli i nie mam pojęcia co się może stać na sklepie. Pozdrawiam P.S. aha i jeszcze kiedy najlepiej brać białko? Do śniadania, do kolacji i po treningu? Czy jak Zmieniony przez - peter126 w dniu 2008-03-10 15:07:15

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1229 Data: 2008-03-10 15:06:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak brać?Kreatyna+Białko+Hmb+Dibencozide

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kreatyna Mega Caps Olimpu Białko Ostrowia WPC 80 Hmb Revolution Dibencozide Forte. Jak to brać w jakich dawkach i kiedy, jak w dni treningowe i nietreningowe. Jestem ektomorfikiem chyba, zeby sie nie pomylilic to jestem chudy i wysoki:D I jak je brać żeby jak najwięcej poszlo w masę? Będę robił trening FBW. I hmb i dibencozide chcę brać troche [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1585 Data: 2008-05-08 09:44:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bulk czy białko + banan?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] K** (używam go głównie do zastąpienia posiłków), ale ostatnio usłyszałem, że jakość białka w bulkach jest kiepska i lepiej używac normalnego białka i do tego jakieś węgle w postaci banana/płatków owsianych. 1. Czy to jest prawda? 2. Czy po treningu białko + banan będą dobrym rozwiązaniem? Chciałbym wprowadzić suplement na stałe do diety. Pozdro!

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2429 Data: 2016-09-19 21:32:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko, tylko ktore?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Musze dokupic bialko, tylko nie wiem ktore. Obecnie pije Syntrax- matrix 5.0, ale na drugie takie narazie mnie nie stac ;) Ktore z tych trzech bedzie najlepsze (aby pic ciagu dnia i przed snem) http://www.sfd.pl/sklep/Biogenix_Pro_Longatum_750g_-folia-opis902.html http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_X5_Protein-opis1971.html [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1092 Data: 2008-05-18 00:39:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemka wszystkim potrzeba pomocy w doborze białka -nietolerancja laktozy - TANIE Jakies propozycje ? u nas w sfd sklepie jest WPC co myslicie ? bardzo duzo tam laktozy sie znajduje ? pytam o WPC bo widze ze najtansze a z kasa krucho bo na diete dużo bardzo idzie :( Prawdopodobne porcjowanie 2x dziennie . Po treningu i na dobranoc.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2486 Data: 2012-06-20 20:04:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JAKIE BIAŁKO??????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć mam do was takie pytanko. Jakie białko byście polecili na dzień a jakie na noc. Diete mam dobrą. jadłem juz SP80 i białko Treca. Teraz chciałbym sprubowac jakiegoś innego. Na jakim białku wy przewaznie jedziecie????

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 4184 Data: 2004-12-07 14:48:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bcaa+kreatyna+bialko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Przegladalam juz wiele tematow na temat dawkowania tych supli jednak dalej nie znalazlam konkretnej odpowiedzi dla siebie. Bcaa i bialko, uzywam juz jakis czas jednak kreatyne postanowilam dopiero wprowadzic. Wykonuje 5 treningow w tygodniu silowy plus aeroby na koniec. Zazwyczaj wygladalo to u mnie tak ze bcaa bralam przed treningiem, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1249 Data: 2016-08-21 21:21:03 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jakie białko jest najlepsze ????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie białko według was jest najlepsze ???

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 6036 Data: 2007-10-08 16:33:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko i kreatyna dawkowanie pomocy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam kreatyne universal w proszku oraz białko syntrax whey shake chcialbym sie spytac od dawkowane w dni treningowe i nie treningowe przedewszystkim bialka i czy moge laczyc w jednym shakerze bialko z kreatyna z mlekiem mimo ze na bialku pisze ze 230 ml a na kreatynie 400 ml z gory dziekuje za pomoc i mam zamiar dokupic dobra przed [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2015-10-10 13:26:45 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [s] białko nowe i otwarte

    Temat
    Targowisko

    Witam. ZAkupiłem niedawno w sklepie sfd białeczko, jednakże z racji tego że zerwałem mięsień i czeka mnie dłuższa przerwa w treningach sprzedaje je. Mam do oddania: 1 paczkę wpc protein plus sfd 750g -nieotwarta 1 paczkę wpc protein plus sfd econo 750g -nieotwarta i dymatize elite whey protein 2,2kg rich chocolate -otwarte. zrobiłem z całego [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2036 Data: 2011-06-07 10:54:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam na sprzedaż 2x Białka Hi-Tec PROTEIN 80 *Smak bananowy Cena - 85 zł http://zapodaj.net/52d1398085fe6.jpg.html http://zapodaj.net/8c5d7a98dbcda.jpg.html *Smak truskawkowy Cena - 80 zł http://zapodaj.net/a59c69e7bd728.jpg.html http://zapodaj.net/67bc085b79b3e.jpg.html Możliwość wystawienia na allegro na życzenie kupującego. Kontakt PW! [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1421 Data: 2013-10-21 17:26:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko Pomocy !!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na mase noi mam narazie Universal creatine 500g AAkg trec 240 caps noi gain bonica zrobiłem błąd bo mogłem cos innego kupic ale dobra juz jest mam go 4000 g noi jakie białko czy MATRIX 5.0 SYNTRAX 2270 g czy TREC NitroProGen 2500g albo jeszcze TREC Ultimate Protein 2750g albo jeszcze jest dobre dobre PERFECT WHEY PROTEIN - 2500g - TREC [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1480 Data: 2007-10-27 11:34:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potreningowe białko na redukcji.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Niedługo zaczynam redukcję i mam zamiar po treningu pić; - Leucine carbo plus oraz odżywkę białkową. Zainteresowany jestem jakimś wpi, wph albo mieszance z przewagą wpi/wph. Zamierzam to białko pić w granicach ~120g tygodniowo. Redukcję planuj na 8 tygodniu, czyli ok. ~960g prochu będzie mi potrzebne. Czy jest jakieś tego typu białko co ma smaki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 724 Data: 2011-04-06 12:58:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)