[...] jakiegoś dobrego białka aby zastąpić nim posiłek przed snem. Szukałem w internecia i ntaknąłem się na to, które jest w temacie. Czytałem posty sprzed kilku lat i ludzie bardzo sobie chwalili te białko. Nie wiecie jak jest teraz, czy coś się zmieniło? I czy gdybym zapłacił ok.190 zł za 2270 g to bym przepłacił? A może macie jakieś inne propozycje.
[...] albo troszkę krócej z tym że od teraz zdecydowałem wziąść się za siebie ułożyć spk dietę liczyć kcale itd itp. Obecnie biorę jabłczan kreatyny za niedługo też planuje bcaa i białko. I teraz z tego co wyczytałem, należy przyjmować rankiem 30-35g i wieczorem też podobna dawkę białka (przynajmniej tak podają producenci jak i tutaj na forum) ale [...]
Hej! Mam małe pytanie, otóż jestem w dość młodym wieku (13 lat). Z tego co wyczytałam to ja na razie jestem za młoda na picie odżywek białkowych, i raczej nigdy nie czułam, że jest mi potrzebne bo ćwicze dość mało. Ostatnio jednak znalazłam wiele ciekawych przepisów z zastosowaniem białka jako dodatek (np. Do konsystencji), i z tąd moje pytanie- [...]
witam! pisalem juz 1 post ale zostal on hmmm zapomniany . zalezy mi glownie na masie. skonczylem 1 cykl kreatynowy na poczatku lutego. zastanwiam sie nad polaczeniem kreatyny, cell pumpa i bialka. jakiej firmy kreatyne kupic ? i ile ? tak samo cell pumpa, tak by starczylo na caly cykl. nad bialkiem mysle o SP 80 Olimpu 2500g, nadaje sie? dokupic [...]
Witam wszystkich. Wiem, że podobne pytania już były, ale najczęściej o kreatynę. Mam 15 lat ważę 55kg i mam 170cm wzrostu. Zacząłem chodzić na siłownię pół miesiąca temu. Właśnie kupiłem sobie maxcarb i whey protein. Maxcarb zamierzam brać przed w trakcie i godzinę po treningu (50g), a whey protein godzinę po treningu (30g). Czy według was może mi [...]
Witam Potrzebuje pomocy w doborze odżywek białkowych na noc i potreningowe. Do kwoty ok.140-150zł max. tak żeby starczyło na miesiąc, przy treningu na rzeźbe 4-5razy w tygodniu. Trening połączony z redukcją tłuszczu Staż na siłowni kilka miesięcy, wcześniej odżywek w/w nie przyjmowałem, wiek 18lat, wzrost 175. Na razie myślałem nad białkiem [...]
Witam zakupiłem białko trec ( TREC - WHEY 100 - 2275g ). na białku napisane jest: Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu - 30 g (3 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2-3 porcji dziennie. Czyli jedna porcja to 3 miarki? na miarce napisane jest 50cc [...]
[...] w jednym miejscy lekko otwarte. Czy można podejrzewać, że coś dosypali jakieś sterydy czy coś w tym stylu? Nie wiem jak działa rynek supli i nie mam pojęcia co się może stać na sklepie. Pozdrawiam P.S. aha i jeszcze kiedy najlepiej brać białko? Do śniadania, do kolacji i po treningu? Czy jak Zmieniony przez - peter126 w dniu 2008-03-10 15:07:15
Kreatyna Mega Caps Olimpu Białko Ostrowia WPC 80 Hmb Revolution Dibencozide Forte. Jak to brać w jakich dawkach i kiedy, jak w dni treningowe i nietreningowe. Jestem ektomorfikiem chyba, zeby sie nie pomylilic to jestem chudy i wysoki:D I jak je brać żeby jak najwięcej poszlo w masę? Będę robił trening FBW. I hmb i dibencozide chcę brać troche [...]
[...] K** (używam go głównie do zastąpienia posiłków), ale ostatnio usłyszałem, że jakość białka w bulkach jest kiepska i lepiej używac normalnego białka i do tego jakieś węgle w postaci banana/płatków owsianych. 1. Czy to jest prawda? 2. Czy po treningu białko + banan będą dobrym rozwiązaniem? Chciałbym wprowadzić suplement na stałe do diety. Pozdro!
Musze dokupic bialko, tylko nie wiem ktore. Obecnie pije Syntrax- matrix 5.0, ale na drugie takie narazie mnie nie stac ;) Ktore z tych trzech bedzie najlepsze (aby pic ciagu dnia i przed snem) http://www.sfd.pl/sklep/Biogenix_Pro_Longatum_750g_-folia-opis902.html http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_X5_Protein-opis1971.html [...]
Siemka wszystkim potrzeba pomocy w doborze białka -nietolerancja laktozy - TANIE Jakies propozycje ? u nas w sfd sklepie jest WPC co myslicie ? bardzo duzo tam laktozy sie znajduje ? pytam o WPC bo widze ze najtansze a z kasa krucho bo na diete dużo bardzo idzie :( Prawdopodobne porcjowanie 2x dziennie . Po treningu i na dobranoc.
Cześć mam do was takie pytanko. Jakie białko byście polecili na dzień a jakie na noc. Diete mam dobrą. jadłem juz SP80 i białko Treca. Teraz chciałbym sprubowac jakiegoś innego. Na jakim białku wy przewaznie jedziecie????
Witam. Przegladalam juz wiele tematow na temat dawkowania tych supli jednak dalej nie znalazlam konkretnej odpowiedzi dla siebie. Bcaa i bialko, uzywam juz jakis czas jednak kreatyne postanowilam dopiero wprowadzic. Wykonuje 5 treningow w tygodniu silowy plus aeroby na koniec. Zazwyczaj wygladalo to u mnie tak ze bcaa bralam przed treningiem, [...]
Witam mam kreatyne universal w proszku oraz białko syntrax whey shake chcialbym sie spytac od dawkowane w dni treningowe i nie treningowe przedewszystkim bialka i czy moge laczyc w jednym shakerze bialko z kreatyna z mlekiem mimo ze na bialku pisze ze 230 ml a na kreatynie 400 ml z gory dziekuje za pomoc i mam zamiar dokupic dobra przed [...]
Witam. ZAkupiłem niedawno w sklepie sfd białeczko, jednakże z racji tego że zerwałem mięsień i czeka mnie dłuższa przerwa w treningach sprzedaje je. Mam do oddania: 1 paczkę wpc protein plus sfd 750g -nieotwarta 1 paczkę wpc protein plus sfd econo 750g -nieotwarta i dymatize elite whey protein 2,2kg rich chocolate -otwarte. zrobiłem z całego [...]
Witam Mam na sprzedaż 2x Białka Hi-Tec PROTEIN 80 *Smak bananowy Cena - 85 zł http://zapodaj.net/52d1398085fe6.jpg.html http://zapodaj.net/8c5d7a98dbcda.jpg.html *Smak truskawkowy Cena - 80 zł http://zapodaj.net/a59c69e7bd728.jpg.html http://zapodaj.net/67bc085b79b3e.jpg.html Możliwość wystawienia na allegro na życzenie kupującego. Kontakt PW! [...]
[...] na mase noi mam narazie Universal creatine 500g AAkg trec 240 caps noi gain bonica zrobiłem błąd bo mogłem cos innego kupic ale dobra juz jest mam go 4000 g noi jakie białko czy MATRIX 5.0 SYNTRAX 2270 g czy TREC NitroProGen 2500g albo jeszcze TREC Ultimate Protein 2750g albo jeszcze jest dobre dobre PERFECT WHEY PROTEIN - 2500g - TREC [...]
Niedługo zaczynam redukcję i mam zamiar po treningu pić; - Leucine carbo plus oraz odżywkę białkową. Zainteresowany jestem jakimś wpi, wph albo mieszance z przewagą wpi/wph. Zamierzam to białko pić w granicach ~120g tygodniowo. Redukcję planuj na 8 tygodniu, czyli ok. ~960g prochu będzie mi potrzebne. Czy jest jakieś tego typu białko co ma smaki [...]