SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • początek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Chciałbym zakupić jakąś odżywke na początek tylko niewiem jaką. Może jakies białko. Krety nie chce narazie brac z tego powodu ze uzyje jej jak będe miał zastój i juz nic nie pomoze. Pomóżcie

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1210 Data: 2008-06-06 21:43:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co lepsze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam 16 lat i zwracam się do was z pytanie czy gdy mam ułożoną dietę to moja suplementacja może opierać się na samym białku ? (oczywiście białko według braków w diecie) ,ale czy dokupić jeszcze bcaa i używać po treningu czy to będzie zbędne?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 675 Data: 2013-02-16 22:15:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kalorie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    mam 21 lat i zaczynam moja przygode z silownia chcialbym sie dowiedziec jakie jest moje zapotrzebowanie kaloryczne,weglowodany bialko tluszcze. mam 183 cm, waze 72kg cwicze min 4 razy w tyg na silowni. jestem osoba szczupla. prosze o pomoc. dzeikuje i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 721 Data: 2015-03-17 20:20:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitrobolon

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy istnieja jakies efekty uboczne podczas 3 miesiecznego cyklu na nitrobolonie + monohydrat ? Opłaca sie robic taki cykl? tj mono rano i po treningu, w nietreningowe raz dziennie, a nitro zawsze przed treningiem 20gram. Dodam do tego bialko WPC i kompleks minerałów i witamin.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 555 Data: 2016-04-09 22:20:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening

    Temat
    Trening w domu

    Witam Trening na mase i sile jaki najlepszy i kreatyna cm3 i bialko do tego pomoze cos?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2451 Data: 2018-01-22 19:48:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam . Mam takie pytanie odnosnie doboru odzywek . Mmam zamiar zakupic bialko provit 85 2.4kg do tego xpandy ( i wlasnie nie wiem czy 2 nowa formula czy 1 energizer i 2 nowa formula) i co jeszcze moglbym dokupic do tego cyklu. Dodam ze diete mam juz na cykl rozpisana

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 674 Data: 2009-01-20 22:06:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myślicie o tym zestawie ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Spalacz : Scitec Muscle Army Fire Raid Białko : 100% Whey protein professional Przedtreningówka : Scitec nutrition - Hot blood 2.0 Potreningówka : Scitec Crea-Bomb / OLIMP Creatine powder Bcca oczywiscie tez jest Olimp . Co myslicie o tym zestawie????

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 644 Data: 2014-01-12 11:46:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oxy-Gen

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Stosował ktoś produkty tej firmy?? Białko mają w miarę tanie i chciałęm spróbować ale niewiem nawet co to za firma z kąd pochodzi chodzi mi o kraj?? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1629 Data: 2004-08-20 13:48:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kolejnosc spozywania skladnikow

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam taka sytuacje ze na sniadanie jem twarog, ale jakos niecala godzine potem jestem w stanie dostarczyc jakies wegle np banana. czy ma to jakies znaczenie i czy np jest jakas kolejnosc ze najpierw wegle potem bialko?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1163 Data: 2009-03-23 16:10:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jestem nowym użytkownikiem, Staż na siłowni 1 miesiąc. Chcę zacząć brać suple: OLIMP CARBONOX 1000G CARBO + UNS 750G BIAŁKO WPC 80% KONCENTRAT CFM Co Wy na to. Pomóżcie jestem w tym dziale kompletnie zielony

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1028 Data: 2011-02-15 19:10:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak zacząć- 37 letnia dziewczyna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jestem 37 letnia dziewczyna, chciałabym schudnąć koło 7 kg Czy moglibyscie pomoc mi ruszyć? Potrzebowalabym pare głównych zasad - kiedy białko, kiedy węglem w którym posiłku co, kiedy i ile Dzieki bardzo z gory

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1008 Data: 2012-08-30 04:08:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serce-Cykl

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, mam 17 lat chodze na silownie rok, Chcialem sie dowiedziec czy można stosować Universal Shock Therapy + Universal Storm gdy mam male problemy z sercem a mianowicie: Niedoczynnośc Tarczycy i niedomykalnosc zastawki serca. Wczesniej bralem Xplode Creatine + Bialko.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 628 Data: 2014-01-27 20:05:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy taka dieta mi wystarczy ?

    Temat
    Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

    Moje zapotrzebowanie to : Kcal : 3126 Białko : 117 g Tłuszcz : 430 g Węglowodany : 104 g Chcę nabrać bardzo szybko masy mięśniowej. czy taka dieta mi wystarczy ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1629 Data: 2015-06-25 10:48:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, plan treningowy.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam 18 lat i przy wzroście 183 ważę jedynie 65 kg.Mam siłownię domową składająca sie z hantli 5kg, laweczki, obciążenia 90kg, gryfy mam dwa prosty i łamany.Ale nwm co i jak pomozecie?? Ps.Czy jakieś odżywki białko pomogą mi urosnąć (mięśnie) :)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 659 Data: 2015-07-01 16:34:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja Białkiem kreatyną oraz Bcaa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Dzień dobry mam 17 lat ważę 78kg przy wzroście 194cm. W jakich ilościach i porach dnia przyjmować Kreatynę Mono 1kaps=1g Białko Light Whey od 6PakNutrition oraz Bcaa Pak także od 6paknutrition. Ćwiczę codziennie prócz soboty i niedzieli. Pozdrawiam Paweł T.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 658 Data: 2016-07-11 22:17:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dlaczego gdy ogranicze białko dp np 100 gram dziennie jedzac prz y tym duzo ww i tluszczu to wpadam w nerwice? dodam ze cwicze po 3 godziny jazda na rowerku i silownia, caly dzien aktywny jestem,

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1402 Data: 2009-05-16 13:54:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CWICZENIA NA SUCHO PYTANIE

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Cześć,dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią. Chciałbym wiedzieć co to znaczy ćwiczyć na "sucho" czyli że np. bez kreatyny??? Jeżeli będę brał odżywki typu kreatyna i białko to znaczy że nie ćwicze na sucho???? Z góry dzięki za odp

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 792 Data: 2014-07-03 16:34:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No to lecimy! :) Cykl czas zacząc! Pytania!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zaczynam cykl z kreatyną. Mam kilka pytan na ktore chce otrzymac odpowiedzi - Czy na pierwszy cykl moge dodac xpanda czy tylko zwykle mono wystarczy? - Zalezy mi na zdobyciu masy co moge jeszcze dorzucic z odzywek? Białko? Carbo? Witaminy?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 827 Data: 2010-06-14 19:34:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CO NA MASE ALE Z KONTROLA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    cze co na mase ale z kontrola czyli zeby za bardzo brzucha niewybilo hmb glutamina...? bialko kretke biore cal czas pomozcie i slabo cos to idzie bo kazdy jest tylko czlowiekiem

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1520 Data: 2003-08-27 08:23:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozpuszczanie białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy mogę rozpuścić białko w gorącym mleku? nie zetnie sie przypadkiem ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2120 Data: 2009-02-02 16:28:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)