SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Witam, Jestem kobietą, 18 lat. Trenuję około 2 lat siłowo (ćwiczenia ze sztangami, hantelkami..). Już około pół roku zażywam shake białkowy Trec'a. Piję zawsze jeden wieczorem. I mam pytanie otóż czy można pić cały czas takiego typu shake? Czy może trzeba go czasem odstawić na parę miesięcy? Mam również pytanie czy dla mnie (ważę 57kg, wzrost [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1669 Data: 2012-04-10 22:33:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko+kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zakładam nowy temat, bo nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w tej sprawie. Mianowicie kupiłem sobie białko Vitalmax cfm 82- takie w saszetkach po 25g. W jednej porcji(saszetce) znajduje się 20 gramów izolatu oraz 2,5 grama kreatyny. I tutaj sprawa która mnie nurtuje, czyli kreatyna. W dni nietreningowe spożywam jedną saszetkę, w dni treningowe 2 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1648 Data: 2009-12-08 17:49:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko dla odmiany

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nie spożywałem, jednak teraz gdy zjadam 230g dziennie czasami po prostu nie mam czasu ani chęci robić/jeść jajka czy tam jakieś inne źródło białka rano i wieczorem. Jakie białko w przystępnej cenie byście polecili? http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Natural_100_Whey_Protein_Concentrate-opis730.html [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 932 Data: 2012-10-06 18:26:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam serdecznie. Niedawno skończyłem branie białka SP 80, oraz Magnum 8000. Zauważyłem, że w trakcie tego cyklu na ciele pojawiło mi się kilka niewielkich czerwonych plamek - wygląda to troszkę jak.. Jak małe, czerwone plamki.. ;) Hehe. :) Mam więc pytanie, czy ktoś z Was miał podobne przygody podczas brania białka, czy możliwe jest, że zbyt duża [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1507 Data: 2007-01-23 15:37:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA, białko i kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, aktualnie biorę białko i kreatynę, ale chcę dodać także BCAA oraz zapytać czy aktualnie białko i kreatyna jest dawkowana odpowiednio wg was. Aktualnie: Przed treningiem - monohydrat kreatyny 5g (dawkowanie stałe) Po treningu - białko 30g Przed spaniem - białko 30g I teraz pytanie, jakie polecacie BCAA, jak odróżnić shit od dobrego BCAA, jak [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2588 Data: 2017-03-21 19:45:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MSM Białko Keratyna Aloes

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] produkty razem ? Czy połączenie w ciągu dnia MSM, białka , kreatyny oraz aloesu może mieć jakieś środki uboczne ? Nie wiem , bo zaczynam chodzić na siłownię i w diecie mam białko i dodatek o ile chcę brać kreatynę więc pytam się was może ktoś zna się na tym ? Przepraszam za błąd w temacie Aby dokładnie rozpisać dane substancje : Aloes : Miąższ [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2329 Data: 2018-11-30 21:48:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co kupić, jakie białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Jestem typowym ektomorfikiem, zacząłem od jakiegoś czasu stosować dietę i ćwiczenia w domu, wraz z ciężarami. Powiem, że jestem nawet zadowolony z efektów, choć nie spodziewałem się że masa choć troszkę ruszy, a jednak. Chciałbym sobie dietę uzupełnić jakimś białkiem. Jestem początkujący w tych sprawach, chcę sprawdzić czy troszkę mi to [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1745 Data: 2012-07-08 13:21:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko WPC 65.Co wy na to ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam rozgladalem sie wlasnie za tanim bialkiem ze srednia iloscia wegli i na allegro znalazlem oferte 100g produktu Białko (min.) 65,5g Tłuszcz (max.) 2,4g Węglowodany(max.) 21,4g Minerały 6g W tym sód 250mg Energia 400kcal AMINOKWASY W 100g Alanina 3,30g Arginina 1,85g Kwas Asparaginowy 9,30g Cysteina 1,60g Kwas Glutaminowy 13,75g [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1433 Data: 2005-09-18 19:36:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO - jakie i dlaczego??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] specjaliści miejsce do popisu dla Was. Nie będe 3mał diety w wakacje, ćwiczył będę naprzepiennie raz intensywnie, raz lzej, zależnie od tego jak ulożą mi sie plany na wakacje. Chciałbym jedak jakieś białko i nie wiem , ktore jest dobra czy nawet najlepsze, pszystępne cenowo?? Ponadto informacja taka przydałaby się rownież w pozniejszym okresie:)

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 3929 Data: 2005-06-18 20:44:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam trenowałem regulranie dwa lata ale to było dwa lata temu teraz postanowiłem wrucić na powaznie do treningów kupiłem odżyweczki takie jak w opisie chce je połączyć w jednym cyklu obecnie trenuje już drugi miesiąc na trzeci chce zcząć je brać. Pytanka czy to dobre zestawienie? Czy dobrze bedzie jak zaczne je brać teraz czy jeszcze poczekać? [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1248 Data: 2009-10-06 15:55:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • O jakiej porze jadać (białko,węgiel itp)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, To mój pierwszy post na tym forum chociaż obserwuję je od roku dlatego nie bijcie jak nie trafiłam w dział :D Tak czy inaczej mam pytanie odnośnie tego o jakich porach jadać i nie jadać najlepiej danej wartości odżywczej. Chodzi mi o to kiedy najwięcej np Białka, kiedy węgiel, tłuszcze (w jakim posiłku powinnam je umieszczać a w jakim [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 814 Data: 2013-02-25 14:42:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA+BIAŁKO+WĘGLE+KRETA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam zamiar zacząc stosowac BCCA którego nigdy wczesniej nie bralem, do tego kretka białko oraz węgle wszystko od DYMATIZE tutaj moje pytanko czy dobrym planem będzie stosowanie owych specyfików w sposób: BCAA DNT, rano na czczo 5g przed snem 5 g, DT przed treningiem 30 min 6g i zaraz po treningu 6g oraz przed snem 5g BIAŁKO DNT, wieczorem [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 687 Data: 2014-03-25 01:39:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer i bialko w tesco

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    witam! niewiem czy pojawily sie u was w supermarketach tesco gainery i bialka tak jak u mnie:D co sadzicie na ich temat?:D troche smieszne ze w tesco sa gainery i bialka normalnie a srodku w tych koszach gdzie znajduja sie ogrodowe rzeczy itp

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 5590 Data: 2011-01-20 22:09:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy białko wystarczy?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 10 g Posiłek 4: 14.30 - Ryż biały - 150g - paluszki rybne - 100g - Oliwa z oliwek - 14g Posiłek 5( nie jeść za późno , 20-20.30 max) 21.10 - Makaron 100g - Ser biały 100g - Oliwa z oliwek 10g I zamierzam kupić do tego białko i czy ono wystarczy i czy musze cwiczyc czy najpierw mase zdobyć a pozniej kupic creatyny i zacząc cwiczyc prosze o opinie.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1462 Data: 2010-07-08 21:06:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko + termo fat burner

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam 2750 gr białka i 120 capsów termo fat burnera (TREC). chcę spalić troche fatu (jeszcze nigdy tego nie robiłem). branie białka jest dla mnie jasne ale nie wiem jak robić z termalem. pisze że 2 razy dziennie po 2 capsy 30 min przed posiłkem ale nie pisze kiedy, czy rano, czy przed treningiem, czy na noc??? zamierzam robic 3 razy trening [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2704 Data: 2007-03-25 23:12:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko zamist SFD?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, stawiam to ważna dla mnie pytanie ponieważ odkąd zacząłem suplementacje z tym białkiem strasznie mnie wysypało pryszczami głównie na twarzy. Do chwili nie brania białka miałem sporadyczny, rzadki trądzik. Jakie inne białko polecicie? ps. kupiłem maść na receptę za 60zł i nic nie działa. Trzeba chyba inne to białko

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5035 Data: 2011-11-12 20:59:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam chciałem was zapytac czy białko Ostrowia jest tak samo dobre jak białko SP 80? Chodzi mi o działanie i wogle! Czy moze jednak białko Ostrowia odbiega jakoscia itp. od System Protein 80?

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 6538 Data: 2006-11-13 18:07:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Vitalomax białko i kreatyna!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    A więc jestem 3 tydzień na kreatynie vitalmaxa!Dziwnie pachnie, wygląda jak mąka,inaczej w porównaniu np. z Multipowerem lub SNI! działa przyzwoicie, masa mi delikatnie poszła,co do siły to zobaczę za tydzień. Regeneracja jest gorsza niż przy poprzednich. Co do białka to jest rzeczywiście „tanie" co za tym idzie (nie zawsze oczywiście) średniej [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3231 Data: 2005-03-22 09:43:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Dietetyka ogólna

    Witam, trenuję 3x w tygodniu na siłowni i 2x w tygodniu aeroby (30 minut jogging) Piszę tak na prawdę by upewnić się czy taka ilość białka nie jest za duża. Dietę mam teraz ustawioną tak, że mam w niej 2g pełnowartościowego białka. Co daje ok. 130g B. Do tego dochodzi jeszcze ok. 50g roślinnego. Razem to jest 180g białka łącznie, czy to aby nie za [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1986 Data: 2010-10-23 21:17:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aakg czy białko ?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam jestem już po 4 cyklach na kreatynie i teraz staję tuż przed cyklem na następujących suplementach białko - sfd wegle + leucyna - sfd beta alanina - sfd kreatyna - universal i dodatkowo chciałem wziąć aakg hardcore ( nigdy jeszcze nie próbowałem aakg ) i rodzi się pytanie czy opłaca się do cyklu wziąć aakg ? Podobnież idzie pompa ale czy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 710 Data: 2012-11-26 22:04:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)