Witam, Jestem kobietą, 18 lat. Trenuję około 2 lat siłowo (ćwiczenia ze sztangami, hantelkami..). Już około pół roku zażywam shake białkowy Trec'a. Piję zawsze jeden wieczorem. I mam pytanie otóż czy można pić cały czas takiego typu shake? Czy może trzeba go czasem odstawić na parę miesięcy? Mam również pytanie czy dla mnie (ważę 57kg, wzrost [...]
Zakładam nowy temat, bo nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w tej sprawie. Mianowicie kupiłem sobie białko Vitalmax cfm 82- takie w saszetkach po 25g. W jednej porcji(saszetce) znajduje się 20 gramów izolatu oraz 2,5 grama kreatyny. I tutaj sprawa która mnie nurtuje, czyli kreatyna. W dni nietreningowe spożywam jedną saszetkę, w dni treningowe 2 [...]
[...] nie spożywałem, jednak teraz gdy zjadam 230g dziennie czasami po prostu nie mam czasu ani chęci robić/jeść jajka czy tam jakieś inne źródło białka rano i wieczorem. Jakie białko w przystępnej cenie byście polecili? http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Natural_100_Whey_Protein_Concentrate-opis730.html [...]
Witam serdecznie. Niedawno skończyłem branie białka SP 80, oraz Magnum 8000. Zauważyłem, że w trakcie tego cyklu na ciele pojawiło mi się kilka niewielkich czerwonych plamek - wygląda to troszkę jak.. Jak małe, czerwone plamki.. ;) Hehe. :) Mam więc pytanie, czy ktoś z Was miał podobne przygody podczas brania białka, czy możliwe jest, że zbyt duża [...]
Witam, aktualnie biorę białko i kreatynę, ale chcę dodać także BCAA oraz zapytać czy aktualnie białko i kreatyna jest dawkowana odpowiednio wg was. Aktualnie: Przed treningiem - monohydrat kreatyny 5g (dawkowanie stałe) Po treningu - białko 30g Przed spaniem - białko 30g I teraz pytanie, jakie polecacie BCAA, jak odróżnić shit od dobrego BCAA, jak [...]
[...] produkty razem ? Czy połączenie w ciągu dnia MSM, białka , kreatyny oraz aloesu może mieć jakieś środki uboczne ? Nie wiem , bo zaczynam chodzić na siłownię i w diecie mam białko i dodatek o ile chcę brać kreatynę więc pytam się was może ktoś zna się na tym ? Przepraszam za błąd w temacie Aby dokładnie rozpisać dane substancje : Aloes : Miąższ [...]
Witam. Jestem typowym ektomorfikiem, zacząłem od jakiegoś czasu stosować dietę i ćwiczenia w domu, wraz z ciężarami. Powiem, że jestem nawet zadowolony z efektów, choć nie spodziewałem się że masa choć troszkę ruszy, a jednak. Chciałbym sobie dietę uzupełnić jakimś białkiem. Jestem początkujący w tych sprawach, chcę sprawdzić czy troszkę mi to [...]
Witam rozgladalem sie wlasnie za tanim bialkiem ze srednia iloscia wegli i na allegro znalazlem oferte 100g produktu Białko (min.) 65,5g Tłuszcz (max.) 2,4g Węglowodany(max.) 21,4g Minerały 6g W tym sód 250mg Energia 400kcal AMINOKWASY W 100g Alanina 3,30g Arginina 1,85g Kwas Asparaginowy 9,30g Cysteina 1,60g Kwas Glutaminowy 13,75g [...]
[...] specjaliści miejsce do popisu dla Was. Nie będe 3mał diety w wakacje, ćwiczył będę naprzepiennie raz intensywnie, raz lzej, zależnie od tego jak ulożą mi sie plany na wakacje. Chciałbym jedak jakieś białko i nie wiem , ktore jest dobra czy nawet najlepsze, pszystępne cenowo?? Ponadto informacja taka przydałaby się rownież w pozniejszym okresie:)
Witam trenowałem regulranie dwa lata ale to było dwa lata temu teraz postanowiłem wrucić na powaznie do treningów kupiłem odżyweczki takie jak w opisie chce je połączyć w jednym cyklu obecnie trenuje już drugi miesiąc na trzeci chce zcząć je brać. Pytanka czy to dobre zestawienie? Czy dobrze bedzie jak zaczne je brać teraz czy jeszcze poczekać? [...]
Witam, To mój pierwszy post na tym forum chociaż obserwuję je od roku dlatego nie bijcie jak nie trafiłam w dział :D Tak czy inaczej mam pytanie odnośnie tego o jakich porach jadać i nie jadać najlepiej danej wartości odżywczej. Chodzi mi o to kiedy najwięcej np Białka, kiedy węgiel, tłuszcze (w jakim posiłku powinnam je umieszczać a w jakim [...]
Witam mam zamiar zacząc stosowac BCCA którego nigdy wczesniej nie bralem, do tego kretka białko oraz węgle wszystko od DYMATIZE tutaj moje pytanko czy dobrym planem będzie stosowanie owych specyfików w sposób: BCAA DNT, rano na czczo 5g przed snem 5 g, DT przed treningiem 30 min 6g i zaraz po treningu 6g oraz przed snem 5g BIAŁKO DNT, wieczorem [...]
witam! niewiem czy pojawily sie u was w supermarketach tesco gainery i bialka tak jak u mnie:D co sadzicie na ich temat?:D troche smieszne ze w tesco sa gainery i bialka normalnie a srodku w tych koszach gdzie znajduja sie ogrodowe rzeczy itp
[...] 10 g Posiłek 4: 14.30 - Ryż biały - 150g - paluszki rybne - 100g - Oliwa z oliwek - 14g Posiłek 5( nie jeść za późno , 20-20.30 max) 21.10 - Makaron 100g - Ser biały 100g - Oliwa z oliwek 10g I zamierzam kupić do tego białko i czy ono wystarczy i czy musze cwiczyc czy najpierw mase zdobyć a pozniej kupic creatyny i zacząc cwiczyc prosze o opinie.
witam mam 2750 gr białka i 120 capsów termo fat burnera (TREC). chcę spalić troche fatu (jeszcze nigdy tego nie robiłem). branie białka jest dla mnie jasne ale nie wiem jak robić z termalem. pisze że 2 razy dziennie po 2 capsy 30 min przed posiłkem ale nie pisze kiedy, czy rano, czy przed treningiem, czy na noc??? zamierzam robic 3 razy trening [...]
Witam, stawiam to ważna dla mnie pytanie ponieważ odkąd zacząłem suplementacje z tym białkiem strasznie mnie wysypało pryszczami głównie na twarzy. Do chwili nie brania białka miałem sporadyczny, rzadki trądzik. Jakie inne białko polecicie? ps. kupiłem maść na receptę za 60zł i nic nie działa. Trzeba chyba inne to białko
Witam chciałem was zapytac czy białko Ostrowia jest tak samo dobre jak białko SP 80? Chodzi mi o działanie i wogle! Czy moze jednak białko Ostrowia odbiega jakoscia itp. od System Protein 80?
A więc jestem 3 tydzień na kreatynie vitalmaxa!Dziwnie pachnie, wygląda jak mąka,inaczej w porównaniu np. z Multipowerem lub SNI! działa przyzwoicie, masa mi delikatnie poszła,co do siły to zobaczę za tydzień. Regeneracja jest gorsza niż przy poprzednich. Co do białka to jest rzeczywiście „tanie" co za tym idzie (nie zawsze oczywiście) średniej [...]
Witam, trenuję 3x w tygodniu na siłowni i 2x w tygodniu aeroby (30 minut jogging) Piszę tak na prawdę by upewnić się czy taka ilość białka nie jest za duża. Dietę mam teraz ustawioną tak, że mam w niej 2g pełnowartościowego białka. Co daje ok. 130g B. Do tego dochodzi jeszcze ok. 50g roślinnego. Razem to jest 180g białka łącznie, czy to aby nie za [...]
Witam jestem już po 4 cyklach na kreatynie i teraz staję tuż przed cyklem na następujących suplementach białko - sfd wegle + leucyna - sfd beta alanina - sfd kreatyna - universal i dodatkowo chciałem wziąć aakg hardcore ( nigdy jeszcze nie próbowałem aakg ) i rodzi się pytanie czy opłaca się do cyklu wziąć aakg ? Podobnież idzie pompa ale czy [...]