SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna+gainer50/50 ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam problem odnosnie tego jak zakupic odzwyki w mojej sytuacji. A sytuacja wyglada tak: waze 83kg przy 178cm wzrostu. Chcialbym w rownoczesnym rozbudowac jeszcze troche pojsc z masa ale nie za bardzo i chcialbym zgubic nadmiar tluszczu na brzuchu. Czy kreatyna + gainer 50/50 bedzie tutaj dobrym zakupem czy raczej kreatyna + czyste bialko. A [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1162 Data: 2007-04-25 12:16:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplemetacja - Porada

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] supli niewiem co wybrac czy dobra kratynke czy aminy moze testo Moim celem napewno jest zwiekszenie masy ale raczej czystej niechce sie zalac przed wakacjie Na noc biore białko isolate Moja dieta no coż niestosuje ze wzgledu na brak czasu ( Budowa itp ) Staż 3 lata waga 100kg wzrost 188cm chce oczywiscie wage zbic i robie wiecej aerobów [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1728 Data: 2012-03-29 21:46:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Po niżej przedstawiam ułożoną przeze mnie dietę na mase. PROSIŁ BYM O OCENĘ OSOBĘ KOMPETENTNĄ! #3 posiłek: są to kanapki zrobione przez mamę, więc codziennie z czymś innym :) Współczynnik BMR 1636.31 Aby utrzymać wagę Kalorie 3108.99 Węglowodany 55% 1709.94kcal = 427.49gram Białko 15%% 466.35kcal = 116.59gram Tluszcz 30% 932.7kcal = [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2013-11-16 21:10:38 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie obliczen do diety LC

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jak w temacie, chcialbym zeby ktos mnie upewnil ze moje wyliczenia do tejze diety sa prawidlowe bo patrzac na diety innych wydaje mi sie ze mam nadmiar kalorii. Moje dzienne zapotrzebowanie z wyliczen wyszlo mi 2672 kcal. Dodam ze mam 18 lat, 87kg I 184 cm wzrostu. Czyli nastepnie wychodzi mi ze w diecie powinienem miec: Bialko : 174g(2g x [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 792 Data: 2014-01-18 17:37:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Amino - jak je brać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    kupiłem ostatnio sobie Amino 3000 fitmaxa i chcę poradzić się jak je najlepiej brać. czyli ile i kiedy Amino zawiera: masa netto tabletki - 1000 mg, wartość odżywcza białko 99/100 g tab. Biorę to razem z kreatynką, ale o niej jużdużo poczytałem na forum lance

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3675 Data: 2003-04-19 22:26:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 58 kg, przy wzroście 175 cm :) ) waga nie rzuca na kolana :) Posiadam w domu jedynie odważnik do podnoszenia (5 kg) xD I może doradzicie mi, co mam zrbic, żeby przybrac na wadze (może jakies białko, dieta jakas ? nie wiem, nie znam się ) i jakie cwiczenia stosowac, aby moja sylwetka uległa zmianie. Bardzo mi na tym zależy, prosze o odpowiedz ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1346 Data: 2008-10-18 16:19:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia masowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100g , piers 150g Trening Banan + wpc(w dt) 5. (po treningu )makaron 100 g , piers 150 g 6. twaróg 150 g, 10g oliwa z oliwek Myśle że trzeba dodać jakieś ważywa żeby nie zakwaszać organizmu jakie polecacie nie drogie ? Tłuszcze 73g = 657 kcal białko DNT 190g(zwierzece 140g ) , DT 210g (zwierzece 160) = 840 kcal Węglowodany DNT 390g ,

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 580 Data: 2012-01-30 23:32:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • LG do poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] -piers 150g -ziemniaki 900g -smalec 10g 18:00 -banan 200g 19:00 -makaron pełnoziarnisty 300g -150g pierś -10g smalec 21:00 -twaróg chudy 200g Dzień bez treningu: 1550kcal białko:143, węglowodany 172, tłuszcz 35g 15:00 -pierś 200g -ziemniaki 300g -smalec 10g 18:00 -banan 100g 19:00 -pierś 150g -makraon pełnoziarnisty 150g -smalec 10g 21:00 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2013-05-22 23:35:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do ostatniego posiłku

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w kwestii ostatniego posiłku. Jestem na redukcji, powoli będę wchodził na reverse diet. Trenuje późnym popołudniem, wracam i jem ostatni posiłek ~ 19:30 jest tam wszystko białko,ww,tłuszcze najczęściej jest to kurczak z ryżem/makaronem/kasza do tego warzywa i źródło tłuszczy np ziarna słonecznika czy jakieś orzechy. Skoro idę spać między 22 a [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 816 Data: 2014-05-22 08:09:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Xpand+mono 1 cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam moj staz to 7 mies. to moj 1 cykl i chce zebyscie doradzili i poprawili jesli jest cos nie tak. Suple: Xpand Xtreme Pump 800g lub DYMATIZE Xpand 925g TREC Creatine Micronized 200 mesh + taurine + Dextrose lub OLIMP / Creatine Mega Caps omega-uzupelnienie diety Białko WPC-80 OSTROWIA- uzupelnienie diety OLIMP Vita-Min Multiple [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1325 Data: 2009-10-06 15:45:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta,Gainer,Masa ;)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] jeśli będę miał odpowiednią dietę :) waga : 70kg z groszami wzrost : 175 wiek : 17 lat Gainer jaki zakupiłem to TREC MASS XXL wszyscy go sobie chwalą to czemu by nie spróbować ;) Do tego mam też białko serwatkowe i też mam pytanie odnośnie tego, mieszać gainera z tym białkiem czy albo to albo to? Mile widziana każda pomoc oraz krytyka ;))

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2014-04-24 08:10:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brutal anadrol 90 kaps z czym?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanko czy z czym przyjmować Testosteron brutal anadrol? Chodzi o taki zestaw na mase ;D Dodam że kreta odpada bo właśnie cykl skończyłem ;D A Białko biore tak czy tak jako dowartościowanie diety ;) Zmieniony przez - lotnik113 w dniu 2014-10-17 21:30:59

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3575 Data: 2014-10-17 21:25:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena masa/sila

    Temat
    Odżywki i suplementy

    trening 6 tyg - priorytet sila/masa dieta jest-suple dobrze rozpisane? dt rano 1 porcja cp przed treningiem 1/2 porcji cp + 30g carbo po treningu 1/2 porcji cp + 70g carbo 10 min pozniej 25g wpc nt rano 1 porcja cp w okolicach treningu 5g mono (dopoki bede mial to co zostalo z poprzedniego cyklu, potem dokupic czy tylko jedna porcja?) + 50g [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1324 Data: 2006-04-08 22:08:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nowy - dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich jestem tu nowy wiec nie wiem jakie sa tu zwyczaje.Mam problem chcial bym bardzo przytyc ale tylko w miesniach. ukladam sobie diete ale nie mam o tym zielonego pojecia chce sporzywac samo bialko zwierzece ale nie wiem czy to dobrze waze 71 kg przy cwicze juz prawie 1,5 roku.Przez okres wakacyjny schudlem 5kg ale to dobrze bo spadla [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 739 Data: 2009-08-06 22:21:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam jestem tutaj nowy , nie wiem czy w dobrym temacie napisalem jak nie to przespraszam . Ale mam pytanie : co robic aby wyżeżbic mięsień bicepsa . Jakie cwiczenia i wgl , chodzi mi o to ze moja reka wydaje mi sie tlusta i ze tak powiem jak napne to nie widac bardzo takiej "górki". Dziekuje wam z gory :) Staz : jakies 1.5 roku . Wiek : 15 [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2008 Data: 2011-07-23 18:51:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o węglowodany ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Czy do ActivLab - Whey Protein 95 - 600g i kreatyny mono vitalmaxa dorzucić jeszcze te węglowodany ? www.sfd.pl/sklep/ActivLab_CarboMax_Energy_power-opis2099.html czy wystarczy samo białko + kreatyna. Moim celem jest masa, ale chciałbym uniknąć niepotrzebnego tłuszczyku szczególnie na brzuchu.

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 3254 Data: 2013-10-18 07:10:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA XTRA plus GEAR A SHOCK

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zakupilem BCAA XTRA plus GEAR A SHOCK w dobrej cenie. Obecnie jestem zerowym bilansie na diecie zbilansowanej i powoli od lutego bede dodawal aerobow lub/i ucninal lekko kalorie. Mam pytanie jak polaczyc te 2 suplemnety. Moja waga to 100kg okolo 20% bf. Myslalem zeby dawac normalnie 10g BCAA XTRAA przed/ po treningu i do tego dorzucic np [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1094 Data: 2016-01-19 11:23:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Głupie pytanie, ale dla mnie ważne.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] takie resztki gainera) cale opakowanie multiple sport i zapas magnezu(slow mag b6). I pytanie brzmi: czy to wystarczy na to żeby zrobić cykl.? Czy koniecznie musi być jakies białko, aminokwasy, glutamina? Diety staram sie przestrzegac, takze uznajmy, że dieta jest. A na czas teraźniejszy, niemam kasy i predko niebede mial, czy mogę zrobić z tego [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1966 Data: 2008-01-13 17:49:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posilek potreningowy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam problem czy na posilek potreningowy jako bezposrednio po treningu mogl bym wypic Dan mleko z danone? Opis jednej porcji produktu : 1/2 opakowania - 160 g Wartość energetyczna w 1 porcji : 92,80 kcal Białko w 1 porcji : 4,80 g Węglowodany w 1 porcji : 14,24 g Tłuszcz w 1 porcji : 1,92 g cale opakowanie ma 320g pasowalo by to [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 916 Data: 2012-07-16 19:30:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Massa do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to 3500-minimum aby waga nie spadła więc obstawiam ok 4000 powinno być ok Jedyny mankament jest taki iż mam tendencje do tycia i boje się trochę WW wrzucam dietę białko i tłuszcze są w granicach tolerancji ale wyszło mi mało WW co za tym idzie kalorii. Proszę o rade gdzie więcej WW lub co pozamieniać Pozdrawiam Tomek [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 716 Data: 2013-12-25 01:25:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)