Nowy plan treningowy . Prosze o poprawy . Jest mocno intensywny ale o to mi chodziło. Dieta : białko 2,5 , węgle - 4 , tłuszcz 1 . Trening na 12 tyg. cykl ( tren + prop + wino ) więc regeracja też będzie lepsza . Klata : Wyciskanie sztangi skos w dół – 4-6 , 6-8 , 8- 10 , 10 - 12( regresja ) Wyciskanie hantli skos góra – 12 10 8 i drop set ( [...]
ostatnio napisalem do wujka z Niemiec zeby zobaczyl jak u nich stoja ceny supli. A on mi przyslal wszystko o co pytalem Za tydzien zaczynam trening na rzezbe (plan Michaila http://www.sfd.pl/temat104716/strona7/ ). Dieta to CKD tylko troche bialka mi w niej brakuje, wiec chce dokupic jakies bialko. I tutaj pierwsze pytanie - jakie polecacie? A te [...]
Wyczytałem tu na forum, że białka z kaszy gryczanej, ryżu, makaronu itp. nie liczy się do ogólnego bilansu białkowego czy to prawda?? W takim razie jeżeli jem w jednym posiłku 100 g kaszy gryczanej i 50 g tuńczyka to liczy się tylko białko z tuńczyka i lepiej by było, gdybym zjadł 100 g kaszy i 120 g tuńczyka(wtedy by było ok. 40 gramów białka i [...]
Witam, prosze o pomoc w poprawieniu diety na sucha mase tzn tak masowac zeby sie wogole nie zalac najpierw nie bedzie zadnych suplementow jak wroce do formy to wzuce krete plus no booster jakis ale to na zime. I odrazu powiem ze nie spozywam twarogu jako iz jest niedostepny w de w normalnych cenach wiec odpada. Sniadanie: -100g platkow owsianych [...]
[...] 3 LAT CEL: MASA MIĘŚNIOWA STAN ZDROWIA: OK WYCISKANIE MAX : 125KG PRZYSIAD: 105KG MARTWY CIĄG: Nie robiłem nigdy na max ODŻYWKI/SAA: 3 tydzien Cykl na metce + enan + białko + Bcaa xtra + przedtreningówka bezkratynowa Push/Pull : PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK Klata, barki, triceps, brzuch. - wyciskanie sztangi poziomo 3x - wyciskanie hantli [...]
[...] waże 80kg. Jednak jestem otłuszczony. Przechodzę na dietę 2400 kcal z rozkładem 50%/30%/20% bwt. Co do suplementacji, tutaj zaczyna się moja bieda intelektualna. Zakupiłem białko, już kiedyś stosowałem, jednak jest to głównie jako dodatek - do uzupełniania diety. Brać planuję 30g po każdym treningu siłowym. Natomiast planuję zakupić BCAA w [...]
[...] ciągu dnia: szkoła Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 treningi muay thai w tygodniu, rower codziennie Odżywianie: nie lubię jaj (wiem, że to źle ze względu na białko), niektórych mięs Cel: szybka redukcja Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: brak Preferowane formy aktywności fizycznej: od 19 czerwca mogę poświęcić [...]
[...] to nie za mało? Może przeszkadzać w redukcji zbyt duży deficyt? A może po kreatynie trzymam więcej wody? Dietę trzymam w 99% zero odstępstw , warzywa w każdym posiłku białko z jaj kury ryb odżywki, tłuszcze dodatkowo z orzechów lniany oliwa awokado smaze na pamie albo grilluje beztluszczow . Węgle z kasz owsianych ryżu czasem jakiś ciemny [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 16 Waga : 83 Wzrost : 185 Cel treningowy : Masa Staż treningowy na słowni : 4-5 miesiecy Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu full osprzęt siłownia, Dieta : jest Przeciwskaznania medyczne : brak Zażywane suplementy : brak chcialbym zeby ktos ulozyl w miare podobny plan treningowy ktory zaraz [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Pure_L-arginine_Powder_i30988_d380x380.jpg Opis - Prekursor tlenku azotu - Wspiera zdrowy poziom ciśnienia krwi - Pomaga przy wysokim poziomie cholesterolu - Działa korzystnie na potencję Vitalmax Pure l-arginine powder to najwyższej jakości preparat zawierający L-argininę w proszku. L-Arginina to aminokwas [...]
Składniki na 4 porcję: 400 g mielonej wołowiny beef mastera 1 duża cebula 2 duże ząbki czosnku 1 duża czerwona papryka pół puszki czerwonej fasoli 100 g fasolki szparagowej 300 ml pasaty pomidorowej lub pomidorów w puszcze 200 ml bulionu wołowego Po łyżeczce: oregano, kmin rzymski, chilli, ziarna kolendry, sól, pieprz, cukier( do smaku) natka [...]
Witam!! Mam ogromny dylemat co do kupna supli juz bardzo dlugi czas sie nad nimi zastanawialem jakis miesiac i ciagle przekladam ze od nastepnego tygodnia juz zaczne cykl i nie udaje mi sie to z powodu tego ze nie wiem co wybrac... wiek 18 lat, waga 81 kg, bic 37, staz niecale 2 lata... mam braki w diecie brakuje mi dziennie jakies 20-30 g [...]
Witam, wrzucam swoje zdjęcia z przed(76 kg) i po redukcji.(ok.66kg) Okres: 8 tygodni.Suple:(Białko,Aminokwasy BCAA,Splacze,Witaminy)Wiek:17 lat (*we wrześniu będzie) Zmieniony przez - baxsik w dniu 2011-07-08 15:01:36
Poniżej przedstawić chciałbym kolejne pięć mitów na temat spożywania białka i produktów białkowych. Mit nr 6. Posiłek składający się z samego białka jest najlepszą postacią kolacji. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na najlepszą kolację. Równie dobrze w godzinach wieczornych można spożyć posiłek zawierający węglowodany, tłuszcz, warzywa. [...]
Cześć wszystkim : ) Na wstępie pragnę powiedzieć, że jestem początkującym który dopiero zacznie swoją przygodę z siłownią. Coś o sobie trochę powiem, przez 10 lat grałem w piłkę nożną, przez ostatni rok nie uprawiałem żadnego sportu, dlatego teraz postanowiłem coś zmienić i chcę nabrać masy mięśniowej : ). Mam 21 lat i 184 cm wzrostu, ważę 70.5 [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] również zrobić sobie dietkę, a więc nie jeść rzadnych zbędnych i nie zdrowych cukrów (batoników itp). Jeść dużo jaj, makaronu, ryżu serów, mięsa itp itd; oraz dodać do tego białko Hi Tec Whey C-6. GŁÓWNIE CHODZI MI O NABRANIE MASY MIĘŚNIOWEJ I SIŁY. Poniedziałek: Biceps, klata Biceps: - unoszenie sztangi stojąc 12/10/8/8 - unoszenie [...]
Słuchajcie jak to jest z tymi babami? Mam 23 latka studiuje itp. Musze ukrywać przed dziewczyną moje suplementy Rodzice sa nastawieni pozytywnie i do moich "puch" nie mają żadnych "Ale". Normalnie w domu jak do mnie przychodzi dziewczyna musze je ukrywać. Na początku jak zrobiłem pierwszy cykl kręciłą nosem ale jakoś przeszło. Potem przerwa [...]
[...] i dość duże, trening zajmuje mi jakieś 30-40 min robię po 8-12 powtórzeń i ćwiczę co 2 dzień w domu na najprostszym sprzęcie. Przed snem około 1h robie abs2 po 30 min pije białko/jem twaróg i biorę zma i 40 min coś porobię i idę spać... Wiem ze macie milion pomysłów jak mogę lepiej to robić itp. Ale nie chce żadnych rewolucji wiec moje pytanie [...]