SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • nowy trening hardcore

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Nowy plan treningowy . Prosze o poprawy . Jest mocno intensywny ale o to mi chodziło. Dieta : białko 2,5 , węgle - 4 , tłuszcz 1 . Trening na 12 tyg. cykl ( tren + prop + wino ) więc regeracja też będzie lepsza . Klata : Wyciskanie sztangi skos w dół – 4-6 , 6-8 , 8- 10 , 10 - 12( regresja ) Wyciskanie hantli skos góra – 12 10 8 i drop set ( [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1488 Data: 2014-03-30 11:54:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suplementy przy redukcji ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ostatnio napisalem do wujka z Niemiec zeby zobaczyl jak u nich stoja ceny supli. A on mi przyslal wszystko o co pytalem Za tydzien zaczynam trening na rzezbe (plan Michaila http://www.sfd.pl/temat104716/strona7/ ). Dieta to CKD tylko troche bialka mi w niej brakuje, wiec chce dokupic jakies bialko. I tutaj pierwsze pytanie - jakie polecacie? A te [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 11924 Data: 2005-03-04 14:00:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białka roślinnego sie nie liczy??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wyczytałem tu na forum, że białka z kaszy gryczanej, ryżu, makaronu itp. nie liczy się do ogólnego bilansu białkowego czy to prawda?? W takim razie jeżeli jem w jednym posiłku 100 g kaszy gryczanej i 50 g tuńczyka to liczy się tylko białko z tuńczyka i lepiej by było, gdybym zjadł 100 g kaszy i 120 g tuńczyka(wtedy by było ok. 40 gramów białka i [...]

    Odpowiedzi: 89 Ilość wyświetleń: 14074 Data: 2005-06-09 19:29:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta + plan proszę o ocenę.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    http://img812.imageshack.us/img812/6650/5sr.png Uploaded with ImageShack.us Kalorie 3441.15 Węglowodany 55% 1892.63kcal = 473.16gram Białko 15%% 516.17kcal = 129.04gram Tluszcz 30% 1032.35kcal = 114.71gram Poniedziałek 1. Rozpiętki 2. Wyciskanie sztangielek ławka 3. Uginanie ramion ze sztangą stojąc/uginanie przedramienia siedząc 4. Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 848 Data: 2013-06-17 13:23:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w diecie/poprawki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, prosze o pomoc w poprawieniu diety na sucha mase tzn tak masowac zeby sie wogole nie zalac najpierw nie bedzie zadnych suplementow jak wroce do formy to wzuce krete plus no booster jakis ale to na zime. I odrazu powiem ze nie spozywam twarogu jako iz jest niedostepny w de w normalnych cenach wiec odpada. Sniadanie: -100g platkow owsianych [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1090 Data: 2010-09-09 20:18:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan push pull 4 dni w tyg do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] 3 LAT CEL: MASA MIĘŚNIOWA STAN ZDROWIA: OK WYCISKANIE MAX : 125KG PRZYSIAD: 105KG MARTWY CIĄG: Nie robiłem nigdy na max ODŻYWKI/SAA: 3 tydzien Cykl na metce + enan + białko + Bcaa xtra + przedtreningówka bezkratynowa Push/Pull : PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK Klata, barki, triceps, brzuch. - wyciskanie sztangi poziomo 3x - wyciskanie hantli [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1018 Data: 2017-12-26 19:09:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początek stażu na siłowni.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] waże 80kg. Jednak jestem otłuszczony. Przechodzę na dietę 2400 kcal z rozkładem 50%/30%/20% bwt. Co do suplementacji, tutaj zaczyna się moja bieda intelektualna. Zakupiłem białko, już kiedyś stosowałem, jednak jest to głównie jako dodatek - do uzupełniania diety. Brać planuję 30g po każdym treningu siłowym. Natomiast planuję zakupić BCAA w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 827 Data: 2015-06-01 15:03:29 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • 16 lat - 75 kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ciągu dnia: szkoła Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 treningi muay thai w tygodniu, rower codziennie Odżywianie: nie lubię jaj (wiem, że to źle ze względu na białko), niektórych mięs Cel: szybka redukcja Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: brak Preferowane formy aktywności fizycznej: od 19 czerwca mogę poświęcić [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1630 Data: 2009-06-05 17:12:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja z dużej nadwagi

    Temat
    Po 35 roku życia

    [...] to nie za mało? Może przeszkadzać w redukcji zbyt duży deficyt? A może po kreatynie trzymam więcej wody? Dietę trzymam w 99% zero odstępstw , warzywa w każdym posiłku białko z jaj kury ryb odżywki, tłuszcze dodatkowo z orzechów lniany oliwa awokado smaze na pamie albo grilluje beztluszczow . Węgle z kasz owsianych ryżu czasem jakiś ciemny [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2950 Data: 2022-03-05 23:15:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    Płeć : Mężczyzna Wiek : 16 Waga : 83 Wzrost : 185 Cel treningowy : Masa Staż treningowy na słowni : 4-5 miesiecy Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu full osprzęt siłownia, Dieta : jest Przeciwskaznania medyczne : brak Zażywane suplementy : brak chcialbym zeby ktos ulozyl w miare podobny plan treningowy ktory zaraz [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2008-11-28 23:37:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Pure_L-arginine_Powder_i30988_d380x380.jpg Opis - Prekursor tlenku azotu - Wspiera zdrowy poziom ciśnienia krwi - Pomaga przy wysokim poziomie cholesterolu - Działa korzystnie na potencję Vitalmax Pure l-arginine powder to najwyższej jakości preparat zawierający L-argininę w proszku. L-Arginina to aminokwas [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 4965 Data: 2014-05-20 22:36:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Składniki na 4 porcję: 400 g mielonej wołowiny beef mastera 1 duża cebula 2 duże ząbki czosnku 1 duża czerwona papryka pół puszki czerwonej fasoli 100 g fasolki szparagowej 300 ml pasaty pomidorowej lub pomidorów w puszcze 200 ml bulionu wołowego Po łyżeczce: oregano, kmin rzymski, chilli, ziarna kolendry, sól, pieprz, cukier( do smaku) natka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1585 Data: 2016-07-19 17:35:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam!! Mam ogromny dylemat co do kupna supli juz bardzo dlugi czas sie nad nimi zastanawialem jakis miesiac i ciagle przekladam ze od nastepnego tygodnia juz zaczne cykl i nie udaje mi sie to z powodu tego ze nie wiem co wybrac... wiek 18 lat, waga 81 kg, bic 37, staz niecale 2 lata... mam braki w diecie brakuje mi dziennie jakies 20-30 g [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4689 Data: 2009-01-03 15:26:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Reduction- zdjęcia

    Temat
    Galeria Zdjęć

    Witam, wrzucam swoje zdjęcia z przed(76 kg) i po redukcji.(ok.66kg) Okres: 8 tygodni.Suple:(Białko,Aminokwasy BCAA,Splacze,Witaminy)Wiek:17 lat (*we wrześniu będzie) Zmieniony przez - baxsik w dniu 2011-07-08 15:01:36

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 12349 Data: 2011-07-08 14:55:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mity na temat białka. Cz II

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Poniżej przedstawić chciałbym kolejne pięć mitów na temat spożywania białka i produktów białkowych. Mit nr 6. Posiłek składający się z samego białka jest najlepszą postacią kolacji. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na najlepszą kolację. Równie dobrze w godzinach wieczornych można spożyć posiłek zawierający węglowodany, tłuszcz, warzywa. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 744 Data: 2011-11-13 10:31:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase dla ekto do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć wszystkim : ) Na wstępie pragnę powiedzieć, że jestem początkującym który dopiero zacznie swoją przygodę z siłownią. Coś o sobie trochę powiem, przez 10 lat grałem w piłkę nożną, przez ostatni rok nie uprawiałem żadnego sportu, dlatego teraz postanowiłem coś zmienić i chcę nabrać masy mięśniowej : ). Mam 21 lat i 184 cm wzrostu, ważę 70.5 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2014-02-10 00:16:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    Pn. Klatka: - Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - Rozpiętki - Wyciskanie sztangi na ławce skośnej Biceps: - Uginanie ramion ze sztangą podchwytem - Uginanie ramion ze sztangielkami podchwytem - Uginanie ramion ze sztangą (modlitewnik) - Uginanie ramion (uchwyt młotkowy) [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 503 Data: 2011-03-05 21:38:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan- opinie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] również zrobić sobie dietkę, a więc nie jeść rzadnych zbędnych i nie zdrowych cukrów (batoników itp). Jeść dużo jaj, makaronu, ryżu serów, mięsa itp itd; oraz dodać do tego białko Hi Tec Whey C-6. GŁÓWNIE CHODZI MI O NABRANIE MASY MIĘŚNIOWEJ I SIŁY. Poniedziałek: Biceps, klata Biceps: - unoszenie sztangi stojąc 12/10/8/8 - unoszenie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2013-03-07 20:16:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy a dziewczyna...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Słuchajcie jak to jest z tymi babami? Mam 23 latka studiuje itp. Musze ukrywać przed dziewczyną moje suplementy Rodzice sa nastawieni pozytywnie i do moich "puch" nie mają żadnych "Ale". Normalnie w domu jak do mnie przychodzi dziewczyna musze je ukrywać. Na początku jak zrobiłem pierwszy cykl kręciłą nosem ale jakoś przeszło. Potem przerwa [...]

    Odpowiedzi: 59 Ilość wyświetleń: 6286 Data: 2005-10-08 16:26:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porada, sprawdzenie -pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i dość duże, trening zajmuje mi jakieś 30-40 min robię po 8-12 powtórzeń i ćwiczę co 2 dzień w domu na najprostszym sprzęcie. Przed snem około 1h robie abs2 po 30 min pije białko/jem twaróg i biorę zma i 40 min coś porobię i idę spać... Wiem ze macie milion pomysłów jak mogę lepiej to robić itp. Ale nie chce żadnych rewolucji wiec moje pytanie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2009-01-26 16:16:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)