SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] 3. Jak podzielić otrzymane dzienne BTW na posiłki? Nie mogę tego podzielić na 6 posiłków, bo w niektórych posiłkach w ciągu dnia jest większe zapotrzebowanie na węgle i białko, w niektórych mniejsze, w posiłku po-treningowym nie powinno być tłuszczu itp. Więc jak miarowo wyznaczyć BTW na posiłek? są do tego jakieś proporcje, wyliczenia? Z [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 14349 Data: 2018-08-11 16:01:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : mężczyzna Wiek : 19 Waga : ok. 115 Wzrost : 185 Obwód klatki : ok. 120-125 Obwód ramienia : 45-47 Obwód talii : 108? Obwód uda : 67 Obwód łydki : 46 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 22% Aktywność w ciągu dnia : praca na kuchni Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia do tego 3x w tyg. Basen/Aero Odżywianie : [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 907 Data: 2013-01-04 21:40:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na masę - podstawy są teraz trzeba to rozwinąc

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam prosiłbym o ocenę poniższego planu treningowe. Osobiście uważam że ułożyłem go dość dobrze, ale z chęcią zapoznam się z opiniami ludzi którzy mają o tym większe pojęcie. Co do diety : Jest ona raczej nie stała (jeśli chodzi o posiłki po prostu codziennie staram się dostarczyć w granicach 3600-3800 kcal) w proporcjach Białko 2,5 g na kg [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2014-03-09 04:24:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Inner Armour - Casein AAE

    Temat
    Inner Armour

    [...] ml płynu po południowym lub wieczornym treningu lub na wieczór przed spaniem. Dodatkowe porcje mogą być spożywane w celu pokrycia zwiększonego dziennego zapotrzebowania na białko. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Wartości odżywcze SKŁADNIKI AKTYWNE Casein AAE Porcja 1miarka (33g) Ilość porcji [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 8134 Data: 2012-06-11 16:15:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do sprawdzenia :))

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! wlasnie sobie ulozylem dietke reukcyjna i chcialem zebyscie ja sprawdzili i poprawili w razie czego :) posilek 1 godz 10:00 : 80g platkow nesquik 200g mleka 1,5% 85g sera twarogowego bialko= 30g weglowodany= 72,5g tluszcze= 5,5g posilek 2 godz 13:00 : 200g bananow 2,6/48/1 szynka z kurczaka 18/0/5,6 chleb zwykly 0.5/5/0,1 100g parowek [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2226 Data: 2005-05-29 12:06:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robić przerwe czy nie ? Ważne !

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam kończe za pare dni cykl: Nitrobolon 2 550g mega caps olimpu białko .... teraz moje pytanie, mam robić przerwę skoro zwiększyłem dawki i widze bardzo duże postępy, aż żal mi przerwać ten cykl... i nie dokupić odżywek. Brałem to tak: Rano-6 mega caps 2 godz. po śniadaniu BIAŁKO Przed treningiem 25g nitro Po treningu 15g nitro Na noc Białko( [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 744 Data: 2011-03-17 18:58:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] aspartamu! - Wysoka zawartość błonnika - Zawiera kawałki owoców - Przepyszne smaki - Są zdrowe, lekkostrawne i niskokaloryczne SO GOOD PROTEIN® PANCAKES to naleśniki białkowe, które powstały na bazie płatków owsianych, mąki owsianej, białka serwatki i jajek oraz innych naturalnych składników odżywczych w postaci liofilizowanych owoców. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2993 Data: 2015-11-17 21:35:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę i korektę diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, o mnie: 17lat 4 miesiące stażu trening FBW cel masa Czy ta dieta jest dobrze ułożona? Proszę sprawdzić ŚNIADANIE Płatki owsiane 200g 3,8g B, 14,4g TŁ, 124,8g W, 732kcal Mleko 2,o% 460g 15,64g B, 9,2g TŁ, 22,54g W, 234,6kcal 25g Rodzynki suszone 0,575g B, 0,125g TŁ, 16g W, 69,5kcal Jajo kurze całe 3,9g B, 3g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1123 Data: 2008-01-18 15:45:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemanko:) zwiedzam to forum juz od dluzszego czasu. Rok temu pojawilem sie to usuneliscie moj post. mam nadzieje ze ten zachowacie bo nieco uroslem od tamtego czasu (jedynie ta &^T@*# klatka mi idzie tak slabo ze rece mi opadaja!:/) A wiec zaczynamy: Kabel = 40,8cm (lewa lapa 41,3) niczego wiecej nie mierze:P waga ok 90kg (waha sie w zaleznosci [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3547 Data: 2007-03-06 23:33:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Tutaj mam zamiar dać jakąś odżywkę po treningu.W związku z tym że ciężko mi jakieś żarcie nosić na trening (piersi itp.) to mam zamiar kupić jakieś szybkowchłanialne białko na "zaraz po treningu) nie wliczyłem tego w diete na razie.Co wy na to ?? Posiłek ok. 1godz po treningu -Mięso z piersi kurczaka bez skóry 300g B:65 T:4 WW:0 -Ryż [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 785 Data: 2007-09-23 10:23:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MASA!

    Temat
    Dietetyka ogólna

    Witam mam taki problem. Jestem mozna tak powiedziec samoukiem siłownie mam w domu cwicze ok 2 lata ale nigdy nie mialem zadnej diety jakos tego nie uznawalem moim zdaniem dieta jest dobra dla kuluturystow, ale jestem na tym etapie ze wiem teraz ze sie mylilem bo szczerze mowiac te 2 lata poszly na marne nie powiem przytylem ok 10kg ale miesnie sa [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1435 Data: 2011-06-25 16:06:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcję dla kobiety, do oceny proszę :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 3 dni obwodowy przemiennie.Chciałabym jak najlepiej przygotować sie do tego zadania :) Oto dieta, którą skomponowalam dla siebie według swoich zapotrzebowań. waga 69 białko kg x 2g = 140g w dni tr./ x 1,5 = 100g w dni nietr. ww kg x 1,5g = 100g w dni tr. / x 1 = 70g w nietr. tluszcze codziennie kg x 0,3g = 20g kcal. 18-20 kcal na kg = [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 19696 Data: 2009-02-26 18:42:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Moja waga 79kg zapotrzebowanie 2654 Posilek 1 Platki owsiane 150gr 3 jaja cale Wegle 102gr Bialko 45gr Posilek 2 100gr makaronu 100gr tawarogu chudego Wegle 79gr Bialko 30gr Obiad posilek przed treningowy 150gr ryzu 150 piersi z kurczaka Wegle 117gr Bialko 34gr Odrazu po treningu 50gr carbo Potreningowy kolacja 100gr makaronu 50gr ryzu 150gr [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1168 Data: 2006-12-30 19:36:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Test - M.A.S.O.W.A.N.I.E z przyworem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    TEST NIESPONSOROWANY Witam wszystkich czytających i wypowiadających się! Moim glownym celem jest sprawdzenie supli hehe, no i oczywiście masa + dodatkowa sila, czyli powrot do przedwakacyjnej formy z nawiazka. Czemu sprawdzenie supli? To bedzie moj pierwszy kontakt z suplami, nie licząc witaminek . Wiec teraz z wiedza, przystapie do ataku. Test [...]

    Odpowiedzi: 114 Ilość wyświetleń: 13041 Data: 2007-10-10 19:15:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening + odzywki + pytania

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] można stosować takie odżywki jak wypisałem? Zależy mi na spaleniu tłuszczu. Wiem, że najważniejsze to dieta i aeroby, ale przy dużym wysiłku przydałby się antykatabolik i białko. Raz lub dwa razy w tygodniu gram również w tenisa i chodzę na basen. Czy Thermo Speed firmy Olimp jest nieszkodliwy dla zdrowia i czy mógłbym go dołączyć do [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2675 Data: 2005-11-11 12:39:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 100% whey gold standart z ON.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko...... zakładam osobny temet gdyz ostanio rozkminiam to białko......od jakiegos czasu około 3 lat popijam to białko......i pamietam jeszcze jak były w innych szatach graficznych......co do składu nie moge sie wypowiedziec.....nie jestem wstanie sprawdzic w laboratorium.....ale chodzi mi o smaki......pamietam ze jak zaczełem pic dubel [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1098 Data: 2009-03-18 20:52:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trec - BCAA G-Force

    Temat
    Trec

    [...] 6,5 g przed snem. Jednorazową porcję należy popić wodą lub sokiem w ilości ok.200 -300 ml. Unikać łączenia BCAA G-FORCE (w jednej dawce) z produktami zawierającymi białko np: mlekiem. Nie zaleca się również rozpuszczania preparatu. Uwaga! W opakowaniu znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć jednorazową [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-10-17 03:46:04 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • dieta na rzeźbe prosze o pomoc i poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    I posilek I sniadanie mleko 400ml platki owsiane 150g jakies warzywo np.marchewka ok 27cal bialko:33.5 weglowodany:123 tluszcz12.95 II posilek II sniadanie: chleb staropolski/graham 100g/226 cal maslo 43cal szynka 6plasterkow /20cal jablko 46cal bialko:31,78 weglowoadany:20,8 tluszcz:12,95 III posilek,obiad ziemiaki 100g/80cal udko kurczaka [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 950 Data: 2007-11-08 10:56:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • który rozkład btw na ckd jest lepszy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam zawsze na ckd stosowałem rozkład btw podany przez quazara ale jest też taki rozkład btw: Dzień 1 - 85% tłuszcz, 15% białko, kalorie = BMR - 5% Dzień 2 - 75% tłuszcz, 25% białko, kalorie = BMR - 10% Dzień 3 - 65% tłuszcz, 35% białko, kalorie = BMR - 15% Dzień 4 - 70% tłuszcz, 30% białko, kalorie = BMR Dzień 5 - 70% tłuszcz, 30% białko, [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 860 Data: 2011-08-21 12:48:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Indywidualny trening i dieta

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] o jego ocenę i ewentualne poprawianie moich błedów. A teraz pytanie o diete (co by nie robić dwóch topików) Coż, nie mam nieograniczonych funduszy, ale staram sie jeść rano białko, w południe węglowodany, wieczorem białko.Przykładowo wczoraj miałem tak: 1.o 8.00Jajecznica 3żółtka, 5białek, 3 kromki chlepa, 0.5 przegotowanej wody. 2.o 10.30 2 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2351 Data: 2008-05-07 15:57:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)