SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • hej, cwiczylem kiedys na silowni 2 miesiace ale to bylo rok temu, teraz kupilem se odzywki i biore je 1 raz mam bialko,kreatyne i hmb ostatnio sie dowiedzialem ze zle robie ze je biore, diete mam ale slaba, pije duzo wody...slyszalem ze przy nastepnym cyklu slabo mi wyjdzie i nie wiem czy to prawda ? jak mysliscie biore dopiero 2 tyg i mam [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1123 Data: 2008-07-12 23:43:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalanie tluszczu dobra droga?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam.Chcialbym sie na wakacje wyrzezbic cale cialo bardzo dobrze bo mam duzo tluszczu z gainerow itp.Chcialbym miec kaloryfer ktorego nigdy niemialem.Czy daze dobrym celem? Trening na rzezbe Dieta redukcyjna Spalacz tluszczu Bialko aeroby i pas na brzuch ktory spala tluszcz? czy ide w dobrym kierunku i zeby niebylo spadku masy miesniowej ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2010-02-25 20:51:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co po masie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wlasnei skonczylem cykl na mase. Kretyna, carbo, tauryna, zma, gainer. I teraz przychodzi czas na rzezbe. Wiadomo zmiana diety, aeroby itd. Ale co brac by byl lepszy efekt?? Bcca, bialko, hmb?? Cwcze 1,5 roku, 180cm, waga 77kg. Teraz po cyklu doszlo mi 4kg. Tylko troszke woda jestem zalany:)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1721 Data: 2005-03-10 23:38:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOCY!! xD

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema wszystkim:) potrzebuje rady jak rozłozyc sobie przyjmowanie odzywek. oczywiscie wszystko jest podane na opakowaniach ale jedno z drugim sie gryzie. zakupilem sobie STORMA 821g, BIAłKO WPC 80 OSTROWII 7,5kg, L-GLUTAMINE T6 TRECA 300kaps i ANABOLIC AMINO 5500 OLIMPU 540 kaps. napiszcie o jakich porach i w akich ilosciach to przyjmowac. pozdr.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1226 Data: 2008-01-17 23:52:17 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie - 2 cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie odnosnie dawkowania BA. Na cykl biorę: - Trec CM3 500g - SFD PURE BETA ALANINE 250g - TREC TRIBULON BLACK - 120 kaps - + witaminy, białko do uzupełnienia diety Wiem jak stosowac cm3, witaminy a jak z BA i Tribulonem? Posilek przedtreningowy mam o 14;30 a trening zaczynam o godzinie 16;00. Czy mogę wziąć 15;30 BA i Tribulusa razem czy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2012-06-04 13:59:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w diecie na masę.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wzrostu, 76kg wagi. CEL - MASA, chciałbym przytyć do 80 kg. Trenuje na siłowni 5 razy w tygodniu. Prosiłbym Was o opinię i ewentualnie co zmienić w mojej diecie. Moje zapotrzebowanie na białko, węglowodany, tłuszcze: Zapotrzebowanie: B - 2x76kg = 152g W - 5x76kg = 380g T - 1x76kg = 76g /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/0fda4a71bc6c4d7c88cd2b8f71d714c4.png

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 666 Data: 2013-04-20 21:32:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mógłby mi ktoś ułożyć jakiś zestaw na mase ? jeśli chodzi o białko to brałbym jumbo lub mutant mass ewentualnie whey z treca co polecacie? do tego jakas przedtreningowke bcaa i co jeszcz emoge dac? budżet 700 zł Nie piszcie mi że dieta itd bo diete trzymam od roku( tyle ile ćwicze , efekty są bardzo dobre ale chce zeby byly jeszcze lepsze .

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1106 Data: 2013-08-17 19:01:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIOGENIX PRO LONGATUM 3,5 KG

    Temat
    Targowisko

    sprzedam nowe zafoliowane zalakowane z pelna data waznosc do 2007 roku bialko znanej i cenionej marki Biogenix. PRODUKTY TEJ FIRMY SA BARDZO DOBRE TAKIE JAK CELL PUMP ITD. 3,5 KG-OWE OPAKOWANIE SPRZEDAM ZA 206 ZŁ. JESLI CHCESZ ODEBRAC OSOBISCIE TO PUSZCZE ZA 200 ZŁ ALE MUSISZ ZAMOWIC DWA OPAKOWANIA BO TYLE MAM NA STANIE. SMAK CZEKALADOWY LUB [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2005-11-07 16:53:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HMB czy BCAA?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, mam pytanie dot. kwestii poruszonej w temacie. planuje rozpoaczac redukcje tkanki tluszczowej ale jednoczesnie zalezy mi na masie, ktora juz mam. wiem, ze dieta jest najwazniejsza, ale chcialbym zmaksymalizowac spalanie tluszczu i zminimalizowac spadki masy miesniowej. mam rowniez bialko WPC i nie wiem juz sam, czy korzystniej jest wybrac [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1090 Data: 2007-04-15 01:00:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łączenie białka + bcaa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam przyjmuje aminokwasy Berserk Labs - BCAA Instant i mam w planach zmianę białka na THAT'S THE WHEY ISOLATE, białko przyjmuję tylko na noc 30g, aminokwasy przed i po treningu po 10g. Z racji, że w tym białku jest bardzo dużo aminokwasów, powinienem przyjmować mniejszą dawkę okołotreningową? Będę wdzięczny za pomoc, Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1210 Data: 2017-01-10 17:01:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na cykl do sprawdzenia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, planuje zakupić taki zestaw na ok. 6 tygodniowy cykl (cel masa, mięsko:D ): Stack Storm Beta alanine z ActivLab BCAA, może z glutaminą? AAKG Dodatek do diety po treningu, jakieś białko. Co o tym myślicie, może coś usunąć i dać coś lepszego, proszę o porady. Jak według Was powinno wyglądać dawkowanie tego wszystkiego?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1199 Data: 2013-08-15 23:22:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odlac wode w ktorej moczylem fasole jas ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Fasole najpierw przeplukałem, potem zalałem ją przegotowaną wodą i zostawiłem na noc. Czy gotować fasole w tej wodzie bez odlewania ? (aby nie stracić witamin, głównie mi chodzi o białko - chyba tutaj nie grozi utrata ?) Czy wylać tą wodę bo może być zanieczyszczona i wlać nową przegotowaną w ktorej dopiero gotowac fasole?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1184 Data: 2013-10-19 10:10:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MyoFusion Serues Elite Protein 1840g CZY WARTO

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Za 120 mozna to już kupic czy warto? skład- koncentrat białek serwatkowych, izolat białek mleka, izolat serwatki, kazeina I TU NAJWIEKSZY ZNAK ZAPYTANIA TAURYNA, GLICYNA?? OLEJ SOJOWY, I SKŁADNII SOI? Wartość energetyczna: 147 kcal Węglowodany: 5g w tym cukry 1g Tłuszcze: 3g w tym nasycone 1g Białko 25g Sód 0,095g odpowiednik soli 0,24g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 744 Data: 2014-07-01 18:02:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szynka z kurczaka

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Znalazłam taką szynkę z kurczaka, oto jej skład: mięso z kurczaka (85%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, białko sojowe, stabilizatory: karagen, trifosforany, glukoza, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. W 100g produktu: 116 kcal / 4g tłuszczu / 2g węglowodanów / 18g [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 429 Data: 2019-06-18 14:54:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do białka ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam białko firmy Scitec i chciałbym jeszcze coś dokupić co radzicie ?

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3458 Data: 2006-06-30 20:42:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile tłuszczu w diecie wysoko białkowej ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    ...hejka..przy diecie wysokobiałkowej jak czytam należy przyjmowoć ok 3g/kg białko, ograniczać ( redukować ) węglowodany ok....a co z tłuszczem ? ile należy przyjmować tego smalcu w ciągu dnia i jednego posiłku ?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2478 Data: 2010-04-15 12:02:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozbudowanie mięśni ud i łydek

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Na codzien gram w pilke i chcialbym rozbudowac miesnie lydek i ud . Myslalem nad codziennym wieczornym bieganiem + do tego odzywka na mase białko , nie wiem czy to dobry pomysl a jesli juz to w jakich proporcjach mialbym je brac i wogole . Serdecznie prosilbym was o pomoc . Potrzebuje dobrego sposobu z szybkim i widocznym efektem

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1388 Data: 2010-05-16 18:41:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co jeść po meczu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] redukcyjnej. Gram 2-3 razy w tygodniu w piłkę nożna, godzinkę -półtorej na wysokich obrotach. Problem w tym że w domu jestem zawsze po 23 i cięźko mi zasnąć na pusty żołądek. Co powinienem jeść na sen? Czy samo białko tak jak przy redukcji czy dorzucić trochę weglowodanów a poprostu odjać troche z tych w ciagu dnia? Z góry dzieki i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 683 Data: 2013-05-31 01:02:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Bardzo proszę o ocenę mojej diety. Liczyłem w niej jedynie białko zwierzęce, które wynosi nieco ponad 170g. Do makaronu będę dodawał albo sos, albo będę jadł z zupą. Wagę 67/68 kg przy 178 cm wzrostu, ektomorficzny typ budowy. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/defc014c6bb2474a86bbb521ec5157cf.jpg Zmieniony przez - domino1 w dniu 2013-10-27 09:14:25

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2013-10-27 09:13:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mix odżywek do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    To tak chciałbym żebyście ocenili moje zestawienie odżywek które planuje zakupić, pierwszy raz będę brał kilka suplementów na cyklu. Wcześniej brałem np. tylko kreatyne lub gainera ,dlatego chciałbym abyście podzielili się spostrzeżeniami Biogenix Cell Pump Monster Mass (gainer) Białko WPC Ostrowia BCAA/HMB ? --->co lepiej wybrać Carbo Z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 682 Data: 2011-09-19 17:18:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)