SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile tłuszczu w diecie wysoko białkowej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151
...hejka..przy diecie wysokobiałkowej jak czytam należy przyjmowoć ok 3g/kg białko, ograniczać ( redukować ) węglowodany ok....a co z tłuszczem ? ile należy przyjmować tego smalcu w ciągu dnia i jednego posiłku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340441
http://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html

czytanie nie boli.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151
...dzięki fajna linka...a z tym czytaniem to prawda z tym że cały czas nie wiem nic o ilościach ?...zdaję sobię sprawę że to bardzo indywidualna sprawa jednak prośba o jakieś przybliżenia tzn..przy masie 85 kg mam sporo tłuszczu wg wyliczeń bf na pozimie 20 % ...dzienie przyjmuję ok 2000 kalorii z czego ok 230 g białka od 50 do 100 g węgli i ok 40 g tłuszczu i zastanawiam się właśnie nad ich ilością...muszę tu dodać że straciłem już ze 20 kg z tym że od jakiegoś miesiąca nic się nie dzieje dlatego pytam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy redukcji !

Następny temat

THERMO SPEED EXTREME + dieta

WPC zestaw