SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • PIERWSZY CYKL

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! cwicze juz ponad pol roku, teraz po dobrym rozgrzaniu, zrobieniu sily mysle ze przyszedl czas na pierwszy cykl. co powiecie na taki?: - Trec - Creatine Micronized 200 mesh + taurine - 900 g - Trec - Magnum 8000 - 4 kg - Gaspari Nutrition - BCAA 6000 - 180tab. - Olimp - Glucosamine Flex - 60 kap. - OLIMP SYSTEM PROTEIN 80 700g BIALKO WPC [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 824 Data: 2014-04-05 17:55:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jabłczan kreatyna na redukcji

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] w tej chwili to 84kg a prawidłowa to 75-80kg. (mam 185cm wzrostu) Jeszcze chciał bym wiedzieć czy to dobry pomysł branie kreatyny(jabłczan),spalacze tłuszczu,Węglowodany,białko,bcca i witaminy. Z góry dziękuje za pomoc :-) /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/a98613f76561402ab2bd2e823ca6f7b6.jpg [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1583 Data: 2014-12-31 21:49:42 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Ciągle Głodny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam dietę na masę, Ale ciągle jestem nie najedzony ;/ Waga 64kg Wzrost 180cm 18lat Moja dieta wg następująco : Śniadanie 7;20 Płatki owsiane 80g Białko UNS WPC 40g Mleko 200ml W szkole 10;20 7 zbóż men 300g 12;00 Mutant mass 100g Obiad 14;00 Pierś z kurczaka 120g Ryż Biały 100gr Warzywa 100g Trening 15 16;00 Mutant mass Obiad 2 18;00 Pierś z [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1117 Data: 2012-05-24 12:26:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 3 razy w tygodniu i jest to trening ogólnorozwojowy na tą chwilę. chciał bym was prosić o ocenę suuplementów jakie wybrałem na redukcje tkanki tłuszczowej: Jeśli chodzi o białko: WPC EcoNO Kreatyna: CM3 Trec Bcaa: Purple Wraath Do tego jeszcze dochodzi Omega-3 i witamina D3 Czy według was są one ok czy powinienem coś zmienić? A może coś [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 657 Data: 2019-12-06 23:51:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna+spalacze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czy spalacz tłuszczu nie zakłuci w żaden sposób działania kreatyny. Chciałbym jeszcze poradzić się w sprawie zakupu oprocz wyżej wymienionych suplementow mam oczywiscie białko, chcialbym jeszcze cos dokupić, żeby uzyskać wzrost masy, jak ktoś mógłby coś doradzić to byłbym wdzięczny (Wszelkiego typu gainery nie wchodzą w grę ponieważ za [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1281 Data: 2005-10-25 22:14:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proteiny OLIMP Mega Strong Protein

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Od wakacji zaczynam drugi cykl z Hi Tec Tri creatine malate Jabłczan, do tego chcę dołożyć jakieś białko, jakie jest wasze zdanie na temat OLIMP Mega Strong Protein, wybrać to czy jakieś inne? Oprócz tego jem serek wiejski i jaja kurze na przemian. Stosowałem OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT, ale w okresie wakacji mam przerwę. Podzielcie się [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3441 Data: 2013-06-19 23:55:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • po długiej przerwie pierwszy raz

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] o spalanie tłuszczu. Czy wznawiając treningi, mógłbym brać takie odżywki jak HMB mega caps i Provit 85 albo SP 80? Czy poczekać aż organizm przyzwyczai się do treningów? HMB to antykatabolik a pozostałe to białko, więc może nic nie stoi na przeszkodzie żeby wraz ze wznowieniem treningów zacząć odrazu brać odżywki? PS. Wiem, że dieta to podstawa.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2145 Data: 2005-12-11 19:25:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple dla nowicjusza

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam 17 lat i moj staz na silowni wynosi 6 miesiecy. Procz silki trenuje taekwondo dwa razy w tygodniu. Przez ostatni okres czasu mam "zastoj" czyli sila w ogole nie idzie w gore (w duzym stopniu przez aeroby) i postanowilem sobie kupic jakies suple. Do tej pory bralem tylko bialko serwatkowe i stosowalem diete. Zalezy mi na sile, lecz [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1816 Data: 2007-06-07 10:25:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaką kreatyne??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] że wyglądam całkiem dobrze, nawet bardzo dobrze jak na swój wiek ;p. Co do kreatyny, zależy mi na suchej masie mięśniowej. Chodzi mi tylko o rzeźbe i siłe. Nie chciałbym masy, ponieważ w bieganiu z pewnością mi to nie pomoże. Chciałbym też jakieś białko. I mam pytanie jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi białkami?? Pozdrawiam sportsmen9

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1115 Data: 2009-05-20 21:27:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do sprawdzenia.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Elo chciałbym pokazać dietę na masę do oceny. Mam 18 lat ,ważę 62 kg i mam 173 cm wzrostu. Aktywność 3-5 razy w tygodniu (3 x siłka + 2x kickboxing). Z kalkulatora wyszło mi zapotrzebowanie 2868 kcal a dałem nadwyżkę lekko ponad 300 kcal i wyszło mi 3182 kcal. Białko : 2,72 na kg, Węgle : 5,94 na kg, Tłuszcze : 1,85 na kg. I tu mam pytanie: Czy [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1800 Data: 2014-08-27 11:08:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i chcę ochronić masę mięśniową przed katabolizmem. Narazie nie mam zamiaru stosować spalacy, gdyż dobrze mi idzie bez nich, ale trochę mięśnia spadło. Zakupiłem tylko białko wpc 80, zastanawiam się nad BCAA tylko wybrać w proszku czy tabletach jak wychodzi ekonomiczniej, czytam dawkowania i nie chce za bardzo łykac po 5 tablet 3x na dzień. [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1434 Data: 2009-05-27 09:28:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Koktajl

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wzrostu, 70 kilo wagi. Wiem, za***iście mało jak na moje gabaryty, stąd moja prośba. Czy ktoś kto zna się na rzeczy mógłby podać mi przepis na jakiś fajny koktajl, który mógłbym codziennie stosować aby nabrać szybko masy? Wiem, powiedzie, żeby kupić białko itd. Ale ja jakoś nie mam przekonania do tego, nie wiem czemu. Z góry dziękuję, pozdro :)

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2838 Data: 2011-03-01 20:00:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki lepszy trening do suplementacji ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam takie jedno pytanie ,ogolnie trenuje teraz klasycznym splitem czyli 3 razy w tygodniu.Od poniedzalku zaczynam cykl masowy z odrzywkami czyli Naplam,kreatyna mono do tego gainer i bialko dla uzupelnienia diety ktora oczywiscie jest i nie bele jaka dla sporostowania :) I moje pytania brzmi czy lepiej trenowac przy braniu tych specyfikow [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 913 Data: 2012-01-25 18:41:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witaminy PM + ZMA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] przerwami) Obecna sumplementacja to kreatyna muscle pharm, potreningowka re con musle pharm, witaminy biogenix AM/PM, aminokwasy+glutamina FA antycatabloix, jakies carbo i białko, zma hitec. Rano po śniadaniu zjadam kapsulke witamin AM, natomiast wieczorem czyli zaraz (nie wiem czy przed posilkiem czy po posilku bialkowym)powinienem zazyc [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 693 Data: 2012-10-22 23:21:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam czy moje wyniki krwi i moczu są dobre otóż cwiczę boks a nie znam się na tym Krew Leukocyty 3.8 -niski Erytrocyty 4.38 - norma Hemoglobina 13.8 -norma Hematokryt 38.3 -norma MCV 87.4 -norma MCH 31.5 -norma MCHC 36.0 -norma Płytki krwi 194 -norma Limfocyty 25.6 - norma MXD 35.1 -norma NEUT 39.3-niski Mocz Ph 6.0 Ciężar właściwy 1.030 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1173 Data: 2014-03-07 20:20:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] owsianych na mleku + 2 całe jaja. 2.)Dwa małe jogurty naturalne,banan lub inny owoc 3.)50-70g.ryżu parabolicznego lub kaszy gryczanej,125-150g.piersi z kurczaka,warzywa 4.)sok pomidorowy lub owocowy 5.)białko,najczęściej twaróg lub tuńczyk ew.odżywka białkowa + warzywo/ serek wiejski. Starałem się ułożyć dietę jak najlepiej Pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 752 Data: 2010-01-21 22:14:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Poniewaz długo pracuje,niemam czasu na odrzywki w proszku (białko)wiec postanowiłem zastapic je aminkami.I tyu moje pytanie: Szukam aminek dobrych skladowo ,kiedys dobre aminki były VitaLife 4600 , Ultimate Super AMino 2000 i Optimum - amino 2222 - 325tabl. Skladowo dobrze wychodziły,bo kazda miala ponad 2g na tabletke. A teraz niewiem jak [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1695 Data: 2005-03-03 20:00:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam takie pytanie mam kolege który trenuje juz 2 lata ma diete trenuje u siebie w domu bo ma silownie i chcial sie dowiedziec apropo jednej rzeczy trenowal raczej na czysto czasem jakies bialko takto dietka ale wlasnie niedawno 1 raz wzol na jeden cykl creatine plus mono o smaku tróskawka cykl trwal 3 tygodnie do tego dodawal carbon olimpu firmy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1074 Data: 2005-04-26 14:33:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • porównanie posiłków

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] rodzynki 5g 0/0/3 papryka 150g 2/1/6 razem 46/40/46 B taki koktajl ktory latwiej bedzie pochlonąć za rana b/t/w kefir 400g 14/8/19 białko sojowe 20g 17/1/0 otręby owsiane 30g 5/2/20 orzechy włoskie 40g 6/26/1 papryka 150g 2/1/6 razem 44/37/46 z góry thx

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 814 Data: 2009-08-30 12:39:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • źródła białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam zawsze mnie to ciekawiło czy dobrym rozwiązaniem by było połączenie kilku źródeł białka np białko jajka+pierś z kurczaka w posiłku po treningowym... itd a to że nigdy nie zagłębiałem sie w to aż tak bardzo chciałbym się od was dowiedzieć czy to by było dobre rozwiązanie mieszając kilka źródeł białka po treningu niż jedząc jedno źródło tego [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2009-12-25 22:44:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)