kupiłem sobie po ciezkim dylemacie SciTec 100% Whey Protein Prosiłbym o opinie o tym produkcie. 1 porcja 25 g WPC zawiera: białko 19 g węglowodany 1,4 g tłuszcz 2 g L-glutamina i aspartam
Witam. Pzeczytałem wiele tematów ale do końca nie wyjaśniły one moich wątlipości. Chce zrobić lekka redukcje. Czy rozkład B/T/W w mojej diecie jest prawidłowy. Waga-85kg Białko- 2,1 kg/kgm- 178,5g Tłuszcze 1,3g/kgm-110,5g Węglowodany 2,2g/kgm-190g Dobrze to rozłożyłem?? Mam teraz pytanie czy jeśli waga by mi nie spadała to mam zwiększyć ilość [...]
Witam, ćwiczę od około 3 miesięcy regularnie na siłowni, mam ułożoną dietę oraz trening FBW, z suplementów tylko białko+ bcaa. Problem mój polega na tym że od 2-3 dni czuję póki co niewielki ból stawów zarówno łokciowych jak i kolanowych, nie jest to spowodowane złą techniką ćwiczeń. A teraz pytanie: Powinienem dorzucić suplementacje jakimiś [...]
Więc za niedługo zaczynam redukcję i kupiłem tak: Omega 3 w kaps - ile mniej więcej gram przymować?? 3g będzie git? Chrom - jakie dawki wystarczą?? Do tego dojdą witaminki maxivit Ionto vitamin drink vitala i nadal nie ma termo speeda więc zakupie term line II - w jakich dawkach brać?? Coś jeszcze mogę do tego dorzucić czy wystarczy?? Białko też [...]
[...] , redukcja wagi z 98 kg do planowanych 80 , 3 x silownia + 4 w tyg aeroby - bieganie z szortami neopranowymi + oczywiscie dieta wysokobialkowa. Jak najlepiej łączyc te suplementy? L-karnityne 2 tab przed treningiem aerobowym w dni treningowe. a w dni nie treningowe? a HMB? białko 2 razy dziennie po 30 gr porcja? Prosiłbym o pomoc. Pozdro
[...] najlepiej brać Kreatyne mega caps 1250, hmbolon, bcaa mega caps 1100,Gain bolic 6000, system protein 80. Ja bym to brał np tak: hmb naczo razem z bcca, gainera mniej więcej godzine przed treningiem, kreatyne i bcaa zaraz przed treningiem po treningu białko i bcaa. Dawkowanie tak jak pisze na opakowaniu jeśli jest coś nie tak to prosze napiście
elo jestem po cyklu na creatine magna power + creatine mono 1000, oraz brałem białko x5 protein po zakończeniu cyklu i nadszedł czas na kolejny cykl założyłem już podobny temat i dostałem odpowiedź NitroII 350g + Mono 200 Tab a co wy byście polecili??
Zuwazyłem, że jak ktoś (hardgainer) mało waży i ma niską aktywność (1,1) to ma duzo tłuszczu w diecie na masę. np: 71kg x 24 x 1,1 = 2050 + 500 = 2500 kcal białko 71x1,6 = 115 g (18%) tłuszcz 71x1,5 = 105 g (38%) węgle 273g (43%) Tłuszcze prawie zrównóją sie z węglami (jak damy więcej białka to już mogą być po równo) czy to ok.? Nie żebym był [...]
Chciałbym połączyć trening siłowy z redukcją tkanki tłuszczowej. Nie wiem jakie proporcje zastosować białka węglów i tłuszczy. Czy zrobić diete bogatą w białko, węgle 20 g przez 1 tydzień następne 0,5g/kg masy ciała, a tłuszczy ?? Redukcja tylko tkanki tłuszczowej nie wagi!! Może ktoś ma gotowe diety jak tak bardzo dziękuję. Chyba obejdzie się bez [...]
Witam wiek=24 staż = 10 msc. Zapotrzebowanie kal. = 2800 W styczniu zaczalem masówke. Poczatkowo wcinałem 3200-3300 kcal, teraz od tygodnia jem 3700 i nic... przez 3 tygodnie ledwo 2kg przyszlo Co robię źle? Trening: FBW 5x5 Jak widać dodaję 900 kcal do dziennego zapotrzebowania, wiec wydaje mi sie ze cos powinno ruszyc, a a tu nic......... [...]
Witam, planuję niedługo rozpocząć cykl kreatynowy (BioTech USA Creatine Mono). Posiadam również : białko, carbo i bcaa z sfd. Jak najlepiej mniej więcej stosować te odżywki, które razem, które oddzielnie i o jakiej porze, aby przyniosło to jak najlepsze efekty podczas cyklu ? Czytałem sporo artykułów i jestem trochę zagubiony. Staż : 1,5 roku Cel [...]
mam 17 lat ,wzrost 180cm , waga 67kg chcialbym nabrac troche masy miescniowej , cwicze juz 5 misiecy zjadlem juz dexteroze,kreatyne olimpu,bialko perfecta whey protein glutamine wiem ze moze to wszystko za szybko ale jakos mnie kusilo ale teraz nie to wazne moim celem jest masa miesniowa . chcialem wzioas hmb liquid ale to zamienia w tkanke [...]
Witam mam 32lata 103.5kg 194zwr. Chce spaść ok.15kg w dół. Kolega poradził mi bym na początku pilnował michę. 0 cukru itd wiadomo Pytanie moje sie rodzi bo kupiłem mg.wit.nac.berbdrybe. omega3 . Bialko .ashwagandha. Kiedy nam brać nac i kiedy berberyna? I czy coś dokupić do lepszej detoksykacji i redu ?
Elo wszystkim. Od jutra zaczynam cykl cell pump+sp80(bialko)+mass xxl+ZMA a w okolicach czwartku pojde na badanie sanepidowskie, jest to badanie kału. Musze zrobic bo chce isc do pracy do sklepu. Wieccc... moga wyniknac jakies nieprawidlowosci? Z tego co mi wiadomo to jest to m.in badanie czy ktos ma salmonelle, wiec raczej nie ma o czym mowic? [...]
Dziś wyczytałam na opakowaniu(mrozony morszczuk-za ponad 10 zeta!),że zawartosc ryby w rybie to minimum 70 procent!!Mimo,że nie jest to taka kostka filetowa,a niby normana ryba Napisali,ze reszta to ich (niewidoczna)panierka(jajko,troche maki)itp. A ludzie mysla,że "czyste "białko jedza.NIe wiedziałam,że tak się ludzi nabiera
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] hantlami ( początkowo 2kg a nieco później już 5kg). Postanowiłem żeby zacząć brać kreatyne. Zauważyłem, że moje mięśnie rozwijają się wolniej niż na początku. Chciałbym zapytać, czy dawkowanie 2g krety naczczo i 3g po treningu jest odpowiednie ? I czy białko PURE WHEY aptonia powiniem spożywać przed snem czy po treningu ? Czekam na odpowiedzi :)
Mam problem chce brac kilka suplementow naraz (bialko, hmb, kreatyna, glutamina i tauryna) boje sie jednak brac je samemu aby ich poprostu nie zmarnowac, wprawdzie ciagle gromadze materialy o tych suplementach ale im wiecej ich mam tym bardziej sie gubie. Prosze wiec o pomoc: co z czym, a z czym nie, po ile i kiedy, nie chodzi mi tylko o [...]
siemano na Kreatynie jest napisane ze stosuje sie rano przed sniadaniem i po treningu> co sadzicie o tym zebym dozucil do tedo jeszcze jakas przedtreningowke? np nitroBolon? wcelu uzyskania lepszych efektow jaka przetreningowka jest najskuteczniejsza? pozostale moje suple bialko bcaa witaminy omega3 Zmieniony przez - podniebny6 w dniu 2013-01-13 [...]