Witam! Od poczatku tygodnia stosuje diete wysokobialkowa i niskoweglowodanowa - efekt szalu nie ma a mianowicie od 3 dni waga nie ruszyla z miejsca... dlatego postanowilem sie wspomoc jakimis suplementami ( bialko, aminokwasy i spalacz Animal Cuts) i chcialbym sie dowiedziec czy macie jakies zastrzezenia. Moim celem jest odtluszczenie sie a co za [...]
[...] powiedzieć że treningi będą 6 dni w tygodniu. Wspomagam się bcaa, białkiem jak narazie. Dodam że waga bardzo szybko mi idzie do góry jak i spada. jakim systemem przyjmować białko w stosunku do węgli, myślałem nad taką rozpiską : 1 posiłek : płatki owsiane + kwasy omega 3 przed posiłkiem 2 posiłek : omlet białkowy (1 całe jajko + 2 białka + [...]
[...] 2g białka i 6g węgli na każdy kilogram masy ciała. Ważę w tej chwili 93 kg więc staram się dostarczyć 200g białka i 600g węgli. 1) Śniadanie: płatki+mleko+rodzynki ( dodaję białko Ostrovia) 2) Drugie śniadanie jem na uczelni: kanapki ( szynka, ciemne pieczywo+pomidor/ogórek) 3) Obiad a zarazem posiłek przedtreningowy: Toreka ryżu, 3 kotlety z [...]
[...] tłuszczu z możliwie jak największym zachowaniem masy mięśniowej. Dorychczas ćwiczylem na mase, jest to moja pierwsza redukcja Oto moja dieta 1 posiłek kcal białko tł. węgle Płatki owsiane 100g 390 11,9 7,2 69,3 Mleko 3,2% tłuszczu 250ml 145 7,5 8 10,75 Jajecznica z 3 jaj 270 22 20 1,7 Orzechy włoskie 20g [...]
[...] jak najwiecej masy Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko Stosowane wcześniej diety : zbilansowana dieta śniadanie: jajka 5 kiełbasa podlaska 100g cebula 50 g BTW ww 9g/b 55g/t 50g 690kcal 2 posiłek: kapusta pekińska 200g [...]
ULTIMATE NUTRITION Prostar Whey Protein http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Prostar_Whey_Protein_i26081_d380x380.jpg OPIS: Ultimate Prostar Whey Protein to wyjątkowa odżywka białkowa, szczególnie polecana sportowcom w celu zwiększenia udziału protein w codziennej diecie. Preparat ten został wyprodukowany przy zastosowaniu zaawansowanych metod [...]
[...] 12,10,8,6 3. unoszenie rak bokiem z hantelkami 12,10,8,6 triceps: 1.wyciskanie francuski 12,10,8,6 2.prostowani rak na wyciagu 12,10,8,6 Prosił bym takze o doradzei jakiego białko kupić. Myslałem nad nitropogen treca ale ni jestm pewien cena to do 200zł. Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 70 Wzrost: 173 Cel treningowy: masa Staż [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] zaczzeło to rosnąć .mam kolege co ćwiczy rok czasu .Czyli 2 miesiące więcej i waży 60kg i podnosi 85 kg.nie jedzie na koksie czy jak trzyma dietę ,bierze przedtreningówki ,białko ,węglowodany ,creatyne (czasem),i jedzie na mase .Czy ktoś mógłby mi ułożyć trening trenuje tak poniedziałek ,czwartek i piątek .Co do uprzedzenia odpowiedzi kolega [...]
[...] II Arginina Creapure monohydrate olimp glutamina tauryna bcaa jabłczan olimp hmb testosterol (mebabol) tez chyba odstawie,bo jeszcze nie spotkałem pozytywnej opini białko (podstawa) chcialem jeszcze do tego dokupic Amino Anabol PQ, Perfekt Amino, Fenuplast(choć z tego juz zrezygnowałem,) Zalozylem wczesniej post,ale wszystkiego nie [...]
[...] 3 dłuzsze przerwy w miedzyczasie. Moim przekleństwem jest bardzo dobra przemiana materii. Do tej pory jestem już po 3 cyklach suplementacji - zreguły były to: kreatyna + białko + gainer + odpowiednia dieta Obecnie jestem w ciężkiej sytuacji miałem 3 miesieczną przerwe w siłowni - straciłem na swojej masie 7 kg!! Wznowiłem treningi - teraz [...]
Witam Was bardzo serdecznie :) swoją historię już opisałem (http://www.sfd.pl/Prosz%C4%99_o_pomoc_w_sprawie_odchudzania-t708542.html) Napiszę w skrócie: Nazywam się Jakub Socha, mam 17 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem nowym użytkownikiem forum, dlatego proszę o wyrozumiałość i chwilę uwagi. Jeżeli temat ten założyłem w złym miejscu, bardzo [...]
[...] zbic jeszcze trochę tłuszczyku bo widziałam moje ciało, które nie było takie jak bym chciała. Rozpoczęłam dietę wysokobialkową, węgle obcięłam do 150 gr, tłuszcz do 45 g a białko 2gr na kg masy. Nie jadłam słodyczy, nie piłam alkoholu, wstawałam o 5 rano żeby przygotować posiłki do pracy gdyż mam dziwne jej godziny. Takie proporcje wyszły mi z [...]
Witam, Zacząłem trenować, moim celem jest nabranie masy. Mam dość nietypowe i trudne warunki, żeby trzymać ścisłą dietę. Mieszkam w akademiku w UK, jestem tu karmiony na stołówce i nie mam nawet normalnej kuchni żeby coś ugotować. Dlatego moje możliwości manewru są ograniczone i muszę jak najlepiej się przystosować do tego co jest dostępne. Stąd [...]
[...] obecnie : - witaminy i minerały (kompleks) - omega 3 - witamina D3 (gdy słoneczko itd to nie biorę albo biorę tylko raz na rano/noc) - witamina C oraz magnez z wit B6 - białko po treningu Byłbym zachwycony gdyby ktoś z Was mógłby rzucić okiem na moją dietę i wprowadzić ewentualne zmiany :) Dzięki z góry i pozdrawiam! :))) [...]
[...] w tygodniu + po każdym 30min cardio ( rower stacjonarny lub bieżnia ) + 2x w tygodniu trening Muay Thai ( bardzo intensywny ). Dieta aktualnie jestem na 1800kcal: węgle 45%, białko 35%, tłuszcze 20%, z suplementacji to jedynie białko i bcaa okołotreningowo. Teraz moje pytanie dlaczego teraz te spadki się tak znacznie zmniejszyły mimo nadal dużej [...]
[...] kalori żeby trzymać fason i nic nie zmieniać tak więc ja uciąłem trochę i zjadam każdego dnia 2500 kalorii. Stosuje post przerywany 8/16 Jem dwa posiłki na dzień + odżywkę białkową Głodny nie chodzę chyba że jestem akurat przed posiłkiem to już trochę ślinka leci ale tak po za tym to pasuje mi taki system. Plus minus macrosy wyglądają [...]
Witam. Mam problem miałem dobrą dietke na mase i przytyłem na niej ok 5 kg w 2 miesiące brałem do tego mono , białko i carbo . Teraz miałem przerwe miesiąc na siłowni i przytyłem :/ . Znaczy się nie wagowo tylko mi poszło wszystko w brzuch a waga sie trzyma ta sama . Proszę pomóżcie mi w ułożeniu diety i planu treningowego zeby w ok [...]