SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Suple + dieta low carb do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Od poczatku tygodnia stosuje diete wysokobialkowa i niskoweglowodanowa - efekt szalu nie ma a mianowicie od 3 dni waga nie ruszyla z miejsca... dlatego postanowilem sie wspomoc jakimis suplementami ( bialko, aminokwasy i spalacz Animal Cuts) i chcialbym sie dowiedziec czy macie jakies zastrzezenia. Moim celem jest odtluszczenie sie a co za [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2516 Data: 2012-02-10 15:44:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta przy sw

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] powiedzieć że treningi będą 6 dni w tygodniu. Wspomagam się bcaa, białkiem jak narazie. Dodam że waga bardzo szybko mi idzie do góry jak i spada. jakim systemem przyjmować białko w stosunku do węgli, myślałem nad taką rozpiską : 1 posiłek : płatki owsiane + kwasy omega 3 przed posiłkiem 2 posiłek : omlet białkowy (1 całe jajko + 2 białka + [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 662 Data: 2014-10-20 12:10:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc................

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 2g białka i 6g węgli na każdy kilogram masy ciała. Ważę w tej chwili 93 kg więc staram się dostarczyć 200g białka i 600g węgli. 1) Śniadanie: płatki+mleko+rodzynki ( dodaję białko Ostrovia) 2) Drugie śniadanie jem na uczelni: kanapki ( szynka, ciemne pieczywo+pomidor/ogórek) 3) Obiad a zarazem posiłek przedtreningowy: Toreka ryżu, 3 kotlety z [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 850 Data: 2010-03-17 00:18:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tłuszczu z możliwie jak największym zachowaniem masy mięśniowej. Dorychczas ćwiczylem na mase, jest to moja pierwsza redukcja Oto moja dieta 1 posiłek kcal białko tł. węgle Płatki owsiane 100g 390 11,9 7,2 69,3 Mleko 3,2% tłuszczu 250ml 145 7,5 8 10,75 Jajecznica z 3 jaj 270 22 20 1,7 Orzechy włoskie 20g [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1284 Data: 2009-06-30 12:31:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny i poprawek LOW CARB

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jak najwiecej masy Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko Stosowane wcześniej diety : zbilansowana dieta śniadanie: jajka 5 kiełbasa podlaska 100g cebula 50 g BTW ww 9g/b 55g/t 50g 690kcal 2 posiłek: kapusta pekińska 200g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1651 Data: 2012-02-12 14:07:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ULTIMATE NUTRITION Prostar Whey Protein http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Prostar_Whey_Protein_i26081_d380x380.jpg OPIS: Ultimate Prostar Whey Protein to wyjątkowa odżywka białkowa, szczególnie polecana sportowcom w celu zwiększenia udziału protein w codziennej diecie. Preparat ten został wyprodukowany przy zastosowaniu zaawansowanych metod [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-10-17 03:46:04 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • FORMA LATO 2008 (poprawiona dieta do oceny)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    waga: 82 kg Zapotrzebowanie: Kalorie: 2100 kcal Białko: 164g Tłuszcz: 82g Węglowodany: 167g Poniedziałek: 7:00 -Chleb żytni pełnoziarnisty 40g -Szynka z piersi z kurczaka 60g -olej rzepakowy 20 g -Masło 20g -jajo kurze ok 60g (B:22g\TŁ:44g\W:20g\kcal:548) 10:00(szkoła) -whey protein 82 25g -orzechy włoskie 20g (B:23g\Tł:14g\W:3g\kcal:229) [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1985 Data: 2007-12-26 16:41:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na mase do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 12,10,8,6 3. unoszenie rak bokiem z hantelkami 12,10,8,6 triceps: 1.wyciskanie francuski 12,10,8,6 2.prostowani rak na wyciagu 12,10,8,6 Prosił bym takze o doradzei jakiego białko kupić. Myslałem nad nitropogen treca ale ni jestm pewien cena to do 200zł. Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 70 Wzrost: 173 Cel treningowy: masa Staż [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 792 Data: 2009-11-25 15:30:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny (84kg)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wszystkie wartości wyliczane VITALMAX'em: Waga: 84 kg wiek: 20 lat wzrost: 185 cm Zapotrzebowanie: KALORIE 2919,2 BIAŁKO 168 2,0/kg TŁUSZCZE 109,2 1,3/kg WEGLOWODANY 316 3,8/kg BIAŁKO/TŁUSZCZE/WĘGLOWODANY/KCAL 1 posiłek - 7:00: Jaja kurze całe(180g) 20 15 1 218 Płatki owsiane(100g) 12 7 62 366 Mleko spożywcze 0,5 % [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1586 Data: 2008-10-14 01:33:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening,Dieta

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] zaczzeło to rosnąć .mam kolege co ćwiczy rok czasu .Czyli 2 miesiące więcej i waży 60kg i podnosi 85 kg.nie jedzie na koksie czy jak trzyma dietę ,bierze przedtreningówki ,białko ,węglowodany ,creatyne (czasem),i jedzie na mase .Czy ktoś mógłby mi ułożyć trening trenuje tak poniedziałek ,czwartek i piątek .Co do uprzedzenia odpowiedzi kolega [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 5443 Data: 2013-03-17 12:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nakupiłem suplementy i co teraz??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] II Arginina Creapure monohydrate olimp glutamina tauryna bcaa jabłczan olimp hmb testosterol (mebabol) tez chyba odstawie,bo jeszcze nie spotkałem pozytywnej opini białko (podstawa) chcialem jeszcze do tego dokupic Amino Anabol PQ, Perfekt Amino, Fenuplast(choć z tego juz zrezygnowałem,) Zalozylem wczesniej post,ale wszystkiego nie [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2536 Data: 2006-01-24 19:36:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porzadna diete?prosze o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100g Twarog chudy 100g Oliwa z oliwek 15ml 17:30-18:30 Trening 18:30 60g Carbo 19:10 Chleb pelnoziarnisty 100g Tunczyk w wodzie 120g 22:00 3 jajka Razem - podsumowanie - białko 144,28 g - tłuszcz 75,41 g - węglowodany 387,14 g - kalorie 2678,00 kcal Udział procentowy - białko 2,05 g/kg - tłuszcz 1,07 g/kg - węglowodany 5,53 g/kg - kalorie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2151 Data: 2007-11-25 14:03:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • niezły staż, a efekty...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 3 dłuzsze przerwy w miedzyczasie. Moim przekleństwem jest bardzo dobra przemiana materii. Do tej pory jestem już po 3 cyklach suplementacji - zreguły były to: kreatyna + białko + gainer + odpowiednia dieta Obecnie jestem w ciężkiej sytuacji miałem 3 miesieczną przerwe w siłowni - straciłem na swojej masie 7 kg!! Wznowiłem treningi - teraz [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1082 Data: 2009-09-21 12:01:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę Ułożenie dla mnie Diety!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Was bardzo serdecznie :) swoją historię już opisałem (http://www.sfd.pl/Prosz%C4%99_o_pomoc_w_sprawie_odchudzania-t708542.html) Napiszę w skrócie: Nazywam się Jakub Socha, mam 17 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem nowym użytkownikiem forum, dlatego proszę o wyrozumiałość i chwilę uwagi. Jeżeli temat ten założyłem w złym miejscu, bardzo [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2282 Data: 2011-03-06 17:07:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zbic jeszcze trochę tłuszczyku bo widziałam moje ciało, które nie było takie jak bym chciała. Rozpoczęłam dietę wysokobialkową, węgle obcięłam do 150 gr, tłuszcz do 45 g a białko 2gr na kg masy. Nie jadłam słodyczy, nie piłam alkoholu, wstawałam o 5 rano żeby przygotować posiłki do pracy gdyż mam dziwne jej godziny. Takie proporcje wyszły mi z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1046 Data: 2008-10-08 10:57:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta w trudnych warunkach

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Zacząłem trenować, moim celem jest nabranie masy. Mam dość nietypowe i trudne warunki, żeby trzymać ścisłą dietę. Mieszkam w akademiku w UK, jestem tu karmiony na stołówce i nie mam nawet normalnej kuchni żeby coś ugotować. Dlatego moje możliwości manewru są ograniczone i muszę jak najlepiej się przystosować do tego co jest dostępne. Stąd [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2009-01-21 11:29:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] obecnie : - witaminy i minerały (kompleks) - omega 3 - witamina D3 (gdy słoneczko itd to nie biorę albo biorę tylko raz na rano/noc) - witamina C oraz magnez z wit B6 - białko po treningu Byłbym zachwycony gdyby ktoś z Was mógłby rzucić okiem na moją dietę i wprowadzić ewentualne zmiany :) Dzięki z góry i pozdrawiam! :))) [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 670 Data: 2015-07-13 19:43:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja problem: waga spada a pas nie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w tygodniu + po każdym 30min cardio ( rower stacjonarny lub bieżnia ) + 2x w tygodniu trening Muay Thai ( bardzo intensywny ). Dieta aktualnie jestem na 1800kcal: węgle 45%, białko 35%, tłuszcze 20%, z suplementacji to jedynie białko i bcaa okołotreningowo. Teraz moje pytanie dlaczego teraz te spadki się tak znacznie zmniejszyły mimo nadal dużej [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 7805 Data: 2014-10-24 12:42:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kalori żeby trzymać fason i nic nie zmieniać tak więc ja uciąłem trochę i zjadam każdego dnia 2500 kalorii. Stosuje post przerywany 8/16 Jem dwa posiłki na dzień + odżywkę białkową Głodny nie chodzę chyba że jestem akurat przed posiłkiem to już trochę ślinka leci ale tak po za tym to pasuje mi taki system. Plus minus macrosy wyglądają [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 688 Data: 2023-08-14 18:44:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam problem miałem dobrą dietke na mase i przytyłem na niej ok 5 kg w 2 miesiące brałem do tego mono , białko i carbo . Teraz miałem przerwe miesiąc na siłowni i przytyłem :/ . Znaczy się nie wagowo tylko mi poszło wszystko w brzuch a waga sie trzyma ta sama . Proszę pomóżcie mi w ułożeniu diety i planu treningowego zeby w ok [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 965 Data: 2011-01-07 18:55:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)