SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta do oceny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam bardzo serdecznie wraz ze wskazówkami obliczyłem BMR który wynosi: Współczynnik BMR 1695.07 Aby utrzymać wagę Kalorie 2924 Węglowodany 55% 1608.2kcal = 402.05gram Białko 15%% 438.6kcal = 109.65gram Tluszcz 30% 877.2kcal = 97.47gram I ułożyłem dietę taką jaką bym ja zastosował lecz jestem w tych sprawach mało obeznany więc proszę o ocenę i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 550 Data: 2014-04-09 23:25:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie BTW , pierwsza kreatyna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, czytałem w necie dużo o tym jak się odżywiać, aby tylko były wzrosty siły, wyczytałem, że potrzebuje przy 87kg: - białko 2g/kg - tłuszcze 1g/kg - resztę węgli I tu te pytanie, aby rosła siła widocznie, tych węgli nie jest za mało wychodzi ok. 3g/kg? Uciąć z czegoś? Nie mogę dać więcej węgli bez obcinania bt bo wyjdzie za dużo kcal, a nie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 750 Data: 2014-10-28 12:40:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • produkty na mase, a jakie sa na zbicie tluszczu?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hi Marcinecki znalazlem na forum temat w ktorym wypisales jakie sa ww na mase: WW: ryz, kasza, pieczywo z pelnego przemialu, makarony, platki owsiane, owoce, warzywa bialko: drob (gl. piers), wolowina, chuda wieprzowina, ryby (gl. tunczyk). jajka, nabial (gl. twarog) tluszcze: oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, nasiona, pestki, ryby [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1714 Data: 2004-02-13 09:28:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam do sprzedania wymienione w temacie białko. Smak waniliowy. Opakowanie 2,7 kg, z czego dosłownie kilka porcji zostało już spożyte. Chce za nie 120 zł + koszty wysyłki. Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-06-07 14:33:25 Oczywiście cena do negocjacji Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-06-07 22:44:29

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1914 Data: 2007-06-07 14:20:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia\Pomoc

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] się tłuszczu, dokładniej z brzucha i 'cycków' które niestety posiadam. Moje zapotrzebowanie to 3000 kcl. Na początku ułożyłem sobie taką dietę.. I mam dwa pytania: Posiadam białko mass up z activlab'u, czy dołożyć je do mojej diety, jeśli tak to do którego posiłku? W jakie dni dołożyć do tego aeroby i jak je wykonywać, jeśli na siłowni ćwiczę [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1048 Data: 2012-02-07 21:40:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Provit 80 - suplementacja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Chcialbym sie dowiedzieć w jaki sposób mam jeść ten provit 80 ? Na opakowaniu jest napisane ze od 2-3 porcji 35g dziennie. Ekonomicznie chcę brać to białko 2 razy dziennie z dietą , tylko kiedy mam stosować w dni nietreningowe rano po przebudzeniu i po obiedzie , w dni treningowe rano i po treningu ? czy moge wybrać taki system :D ?? Z GÓRY [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2179 Data: 2012-04-05 18:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Efekty po 3 miesiącach treningu na siłowni ....

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym sie dowiedzieć czy zmierzam w dobrym kierunku .Cwicze 3 miesiące.Wymiary sprzed 3 miesięcy Klatka:88cm .Biceps:28. Przedramie : 26 Waga :57kg. Wzrost 173cm.A oto wymiary po 3 miesiącach Klatka 93. Biceps 29 Przedramie :29. Waga 62kg Wzrost 176cm. Zdjęcia wrzuce jutro .Chciałbym zaczać brać białko tylko jakie polecacie ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2489 Data: 2013-12-08 14:11:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomożecie rozpisać cykl ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, przedstawicie jak najlepiej wziąść środki jaki zakupiłem : Ceratine mega caps 150 Carbo Hi Tec Dextro juice Białko z Ostrowii Mam już swoje wstępne sugestie , jednak prosił bym o pomoc bo wasza rozpiska będzie najlepsza. Tak w ogóle to będzie mój pierwszy cykl odkąd wróciłem na siłownię po długiej przerwie. Wiem też że na kreatynkę trochę [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2005-10-24 16:11:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AEROBY PALĄ MIĘSNIE?1?!?!.!

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    witam cwicze silowo 4dni w tygodniu (ok 1.5h ) nastepnie ok 45-1h wskakuje na orbiterek/rower.. slyszalem ze od aerobów organizm zabiera białko z mięsni co powoduje tzw.palenie mięsni.. Moje pytania: - co i ile czasu jesc przed i po treningu zeby nie palic miesni? - ile czasu spedzac na orbiterku? mam 17lat? i ile ma wynosic (Rhmax)?! -ile czasu [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1032 Data: 2011-06-11 01:13:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • konieczność suplementowania białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] izolatu/koncentratu białka po treningu siłowym 1h? przed takim wysiłkiem 2-3h jem zwykły posiłek 70g ww/30g b/20g t + warzywa, zaraz po wysiłku to samo; rozumiem przyjmować białko+węgle proste po aerobach 2h+, ale żeby po siłowni o tak małej objętości? dieta zapięta na ostatni guzik, źródła białka to mięsa, ryby, produkty pełnoziarniste i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 531 Data: 2012-12-28 12:14:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sezam ???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanie , mianowicie : czy moge jeść sezam ; jak tak to jak go przyrządzać ; myśle o porcji 50g do posiłku , by uzupełnic tłuszcze roślinne

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4085 Data: 2004-08-17 17:44:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AEROBY PALĄ MIĘSNIE?1?!?!.!@!

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    witam cwicze silowo 4dni w tygodniu (ok 1.5h ) nastepnie ok 45-1h wskakuje na orbiterek/rower.. slyszalem ze od aerobów organizm zabiera białko z mięsni co powoduje tzw.palenie mięsni.. Moje pytania: - co i ile czasu jesc przed i po treningu zeby nie palic miesni? - ile czasu spedzac na orbiterku? mam 17lat? i ile ma wynosic (Rhmax)?! -ile czasu [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1040 Data: 2011-06-11 01:14:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak przyrostow

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Chialbym zapytac co robic gdy od dluzszego czasu nie zauwazylem zadnych przyrostow, mama rozpisany trening na mase, jem bialko Naturella, trzymam odpowiednia diete i naprawde przykladam sie do teningow i nic... Moj staz treningowy to 8 miesiecy, zaczynalem zupelnie od zera. Teraz mam 183 cm, 72 kg (!) 36,5 biceps, 113 klatka. Czy stagnacja [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1578 Data: 2004-01-11 16:52:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serwatka OSTROWIA 3500g

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy warto kupić za taką cene te białko czy lepiej dołożyć i kupić coś droszego ? http://allegro.pl/item138488149_nowosc_serwatka_ostrowia_3500g.html

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4368 Data: 2006-11-01 16:08:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam,ćwicze 2,5 roku na siłowni,Mam 18lat( za 3 miechy-19) Zakupiłem sobie teraz takie odżywki jak: BIOGENIX CREVOLUTION 450G ,Olimp Knockout 500g,OLIMP ZMA 120kaps,Hi-Tec Anabolic Protein-białko,omege 3 jeszcze mam Wszystko jest w proszku!!tylko ZMA w kaps Jak mam to brać żeby było dobrze w DT i DNT Licze na waszą pomoc.. ?? pozdrawiam:)

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2293 Data: 2008-02-16 11:52:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    wiek 21 waga/wzrost86/181 staż treningowy rok z dieta i suplami bez to jakies 2,3 latka cel cyklu siła,masa stosowane już wcześniej suplementy 2xkreta,bcca,białko,wegle,spalacz Witam, jutro zamierzam wybrac się na małe zakupy i planuje zakupic -kreatyne mono -ZMA -DAA i tutaj pojawia sie pytanie jakie zma i daa wybrac?. Posiadam takze tribulon [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 792 Data: 2013-08-20 21:28:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Najlepsze odżywki -

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jakie wg. Was są najlepsze odżywki? Chodzi mi o efekty po ich stosowaniu i w mniejszym stopniu o smak? jeśli macie kilka takich propozycji, piszcie Pozdro! Białko - .......... Gainer - .......... Kreatyna - ........

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3561 Data: 2005-08-06 12:26:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na suchą masę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na masę. Zależy mi na suchej i jak najbardziej beztłuszczowej masie. Dietę już powoli układam ale wiem że będzie ona dość luźna. Wiem, że nie dostarczę organizmowi wystarczającej ilości białka. Więc tu moje pytanie jakie suple powinienem wybrać? Wydaje mi się że na pewno kupię jakieś białko ale nie wiem co do tego. Mam do wydania ok. 200-240zł

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1746 Data: 2010-08-11 17:27:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Połączenie błonnika z odżywką węglowodanową

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] błonnik 3x po 10gram (mieszanka błonnika owsianego,jabłkowego,inuliny,babki płesznik) odczucia prozdrowotne jak najlepsze. Z uwagi na braki czasowe oprócz normalnych posiłków, spożywam odzywki białko + maltodekstryna. Nurtuje mnie takie zagadnienie, czy dodanie błonnika znacząco spowolni wchłanianie prostych węglowodanów (glukozy) z odżywki?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1911 Data: 2012-05-26 11:09:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gdzie kupic firmowe produkty tu wymieniane

    Temat
    Odżywki i suplementy

    yoO serio chcialem dzis kupic to co mi poleciliscie czyli bialko serwatkowe OLIMP ULTIMA i kreatyne ULTIMATE nic takiego nie ma bez sensu w rybniku nic w kce niedaleko empiku nic .....? te rejony albo jakas www sklep ale sprawdzony ??? rasty

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3460 Data: 2003-07-10 18:24:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)