SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    czesto kupuja bialko na czysty miesien

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-09 19:32:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Ja też kupuje białko jestem sezonowiec ?

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-09 19:33:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    po**** bialko, lepiej sie kielbasy wedzonej najesc

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-09 19:49:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    smoku magnum wez ale 8000 bo jest w tej samej cenie i ma lepsze białko.

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-13 13:21:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    zdunek 22:57:39 a) dieta z dodatnim bilansem kcal( zbilansowana, nie na chipsach i koli )-dział odżywianie MOZESZ MI TO DOKŁĄDNIEJ OBJASNIĆ koniu 22:58:09 jesz wiecej niz musisz , proste zdunek 22:58:25 aha i Tyle koniu 22:58:31 nom zdunek 22:58:50 nie ma tam zadnych rzeczy które musze jeść np. węklowodany albo białko??

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-13 23:02:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    [...] beztreningowe ryż, 1 jajko i cycek - wywal jaja i dorzuć węgle np. ryż, kasza 19:30potem: jakieś coś z ww, białka żadnego bo wtedy dopiero zaczyna działać biało z jajek z wcześniejszego posiłku - dawaj białko i nie gadaj głupot 22:30 1 - 1,5 h przed snem twaróg z miodem (bo inaczej gorzekj się je ;) i 2 capsy tranu - tylko za dużo miodu nie dawaj

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-14 00:10:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Witam%wlasnie wsatelem zarzucilem 3 ost kapsy TSe i zasiadam zaaz na rowerek!musze sie rozruszac po calych 3,5godzinach snu inaczej bym w robocie zasnal chyba!po robocie obiad i spac potem obiad 2 i silka! a jakiego gainera mam wybrac?? 7kg MEGA MASSA 4000 czy 10kg Metabolic Nutrition Mega Weight Gainer: wartosc odzywcza na 100g proszku: 28g [...]

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-15 05:10:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    sprzedam dobry cyklon!!!! Bialko:Activita Ilosc:30gram Dawkowanie: 3x po 1g (rano na czczo,po treningu,przed snem) Cena:770zl starcza na 30dni,ale efekty beda niesamowite!!gwarantuje!! dorzuce 3tabl zincas forte zapraszam

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-27 13:44:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Ja mam lepszy rower - aluminium - lampki xenonowki (ponad 100zl) - osprzet shimano (+200zl) A najwanzniejsze ze amortyzator tylko przedni, bo tylnie sa do dupy jak sie z***ie to juz problemy z czesciami i ogolnie*****nia na nich jest, sa tansze rowery z nimi z tym ze ja rowerem codziennie pare kilometrow robie wiec jakos musi to wygladac do [...]

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-05 23:04:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    1591914 (13:35) siema ` gbc (13:36) hi 1591914 (13:36) mam pytanie 1591914 (13:36) czy białko jest dobre 1591914 (13:36) tzn czy efekty są panowie wyczuwacie sezon ?

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-08 13:37:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Nom Niwix przeciez umiesz to i tamto i jak czules sie na silach to sie broniles. ja nie jestem taki spokojny i pewnie bym w szpitalu lezal juz SEZONOWCY daja czadu widze powoli co da bialko hmmmm srake?? Ja bylem dzisi u lekarza nie spaem cala noc i mi sie nie chcialo do roboty jechac lekarz zrobil testy alergiczne i mam tam alergie na trawy i [...]

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-08 14:02:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Na sile ja polecam karbo i bialko

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-17 11:58:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    skoro mówisz ze wyglada to****owo a przeciez nie trenujesz sumo ani SM to ja bym to widział tak: obcinasz teraz wegle o 20-25% i dodajesz aeroby, białko tak jak pisałm wyzej... Jak skończysz CP to pobawilbym sie w typową redukcje z jakims spalaczem

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-17 19:50:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ja tez tyle nigduy nie jadłem, ale troche eksperymentuje z dieta tzn wegle obciołem do ok 250g białko zwiększyłem do 260-300g tłuszcze ok 70 max 80g zobaczymy co z tego wyjdzie....

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-24 20:07:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer 2

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ee tam tak wyszło poza tym ponoc z białka sie nie łapie fatu a tak poza tym to chce byc wielkim ***anym koksem tak jak zawodny wiec bialko sie przyda! ciekawe jakbym wygladał w wadze 120-130 kg Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-06-24 20:45:20

    Odpowiedzi: 13596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-24 20:44:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie ma 1 liczby - wszystko zalezy indywidualnie zalezy io wielu czynnikow - jak od celu,rozkladu btw w ciagu dnia,czy mozliwosci oraganizmu - nie kazdy dobrez reaguje na duze/wyzsze ilosci bialka ale jesli mamy do czynienie z reduckja to ta ilosc powinn byc wieksza bo drugie jesli ucinamy wegle - wiec zasoby glikogenu podczas treningu sa mniejsze [...]

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-23 17:51:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15 kwietnia 1pos placki owsiane około 50g 1,5 jajka ,pół łyżki miodu 2pos mintaj, warzywa 3pos mintaj warzywa, 20 g orzechow laskowych 4pos białko, 20ml oliwy 16kwietnia 1pos placki owsiane około 50g 1,5 jajka ,pół łyżki miodu, 250ml mleka 2pos bułka ciemna, masło, mieso gotowane około 100g 3pos mieso gotowane 110, makaron brązowy (po ugotowaniu [...]

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-17 12:17:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 25 kwietnia poniedziałek 1pos jajecznica 2 jajka, 100g razowego 2pos ziemniaki 200g,kotlety, ogórek kiszony 3pos sałatka na majonezie 4pos mix szynek około 100g 5pos białko 40g, 30ml oliwy 26kwietnia wtorek 1pos jajecznica 3 jajka, bułka ciemna 60g, 250ml mleka 2pos ziemniaki 250g, mieso z świni gulaszowe, ogórek kiszony 3pos 50g ryzu brazowego, 2 [...]

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-27 11:41:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To jak nie macie supli to trzeba było temat w dziennikach treningowych założyc. Garenge- co to za dieta?2 posiłki warzywa+owoce??gdzie białko? do śniadania do owsianki też jakieś białko wrzuc...

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-23 18:04:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Będzie to białko 2 x po 35 g ( UNS econo + niewiadomo co, bo kupiłem ruletkę, czyli losowanie białka wysokiej klasy) ZMA apteczne Thermo Speed Extreme Tran Być może w maju dołączy jakiś mocniejszy spalacz, ale zależy od funduszy i efektów diety. Fotki supli wrzucę jak dojdzie białko UNS ECONO Białeczko jak za tę cenę daje radę. Na pewno spełnia [...]

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-22 00:52:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)