SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta tkd na masę. Pytania.

    Temat
    Trening w domu

    [...] cel to masa mięśniowa, możliwie jak najczystsza. Moje dane: 19 lat, 180 cm,70kg, bf. ok. 8%, endomorfik. Przed treningiem przyjmuję 30gr carbo, po treningu 30 gr. carbo i białko. Kolacja to twaróg z wpi i oliwą. Nie opisuje reszty posiłków, bo nie jem tak samo codziennie. Makroskładniki w dzień treningowy : 140gr. białka, 270 tłuszczy, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1509 Data: 2010-09-08 15:44:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CELL PUMP - 16 lat??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] mnie żebym wstawił ten artykuł! A sprawa jest taka: ćwiczy od 5 miesięcy, ma diete uzupełnia oczywiście gainerem i chce kupić na pierszy cykl dużą puszke Cell Pumpa + mono, białko i carbo do uzupełnienia diety i pytanie jest takie czy dobrze bedzie jak kupi taki zestaw na pierszy cykl? Czy lepiej zaczynać od czegoś innego?! Za mądre odp SOGI [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4108 Data: 2006-11-22 19:20:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna dla otyłego

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, jak widać z ankiety mam dużą nadwage, chcę to zmienić. Dlatego potrzebuje waszej pomocy przy ułożeniu diety. Wcześniej nie miałem nic wspólnego z żadną dietą. WIEK: 22 lat WZROST: 180 cm WAGA: 105 kg ZAPOTRZEBOWANIA(z potreningu.pl): - Kalorie: 2715 - Węglowodany: 1493 kcal ~ 373 g - Białko: 407 kcal ~ 102 g - Tłuszcze: 814 kcal ~ 90 g [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1438 Data: 2012-09-07 16:05:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy !

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Mój problem polega na tym że wcinam wszystko dokładnie tak jak mówi moja dieta (spełniam zapotrzebowanie na białko, ww i tłuszcze oraz nadwyżkę kalorii), ćwiczę w programie FBW a nie rosnę! Jestem ektomorfikiem 186cm wzrostu i 78kg wagi, trzymam diete od 3 miesięcy robię wszystko jak należy i dupa. Powinienem zacząć suplementację odżywkami? [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2037 Data: 2012-12-04 13:14:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • magna power

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mialbym pytanie ile kapsow brac tej kreatyny? bo slyszalem duzo opini i jeszcze inaczej pisza na opakowaniu i juz sam sie gubie. Ja aktualnie w DT biore 4 na czczo i 5 po treningu a w DNT biore 4 w godzinach jak bym mial trening. Jakos wiecej nie nalezaloby brac moze? Jak wiecie ta kreatyna ma juz magnez a ja biore jeszcze mineraly godzine przed [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2886 Data: 2008-05-22 13:56:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do kolegi + pytanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    7.00 I śniadanie płatki owsiane 100g mleko 300ml 2 jajka 10.oo II sniadanie : ryz 100g kurczak 200g banan groszek fasola 100g bulka jogort naturalny 200g 16.30 obiad warzywa 100g makaron 150g orzechy wloskie 50g 20.00 kolacja twarog chudy 140g Jogurt naturalny 130g. Wychodzi Białko 160-170g Tłuszcze 90g Weglowodany 320g Kalorie 2700 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2009-06-29 23:31:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebuje dorbego i sprawdzonego terningu na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wiek: 17 Waga: 75 Wzrost: 185-187 Cel treningowy: masa mięśniowa Staż treningowy na słowni: pół roku (z przerwami) Uprawiane inne sporty: w-f xD Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka prosta/skos, hantle, sztanga Dieta: - Przeciwskaznania medyczne: -- Zażywane suplementy: białko szpitalne

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 705 Data: 2010-06-19 13:15:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • po redukcji

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam panowie otóż sprawa wygląda następująco 2 miesiące temu postanowiłem zacząć moja pierwsza redkucje... spaliłem dużo mięsa ponieważ dieta była uboga w białko oraz suplementy... przed redukcja miałem 40cm w łapie około 110 w klacie w pasie 93cm waga 93kg aktualnie mam 35 w łapie 100 w klacie pas 80 waga 81kg. po redukcji zrobiłem tydzień [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1210 Data: 2011-05-08 12:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple jak to rozpisać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam :) Kawałek czasu temu zakupiłem sobie w promocji suple HiTeca Jakoś nie miałem zajawki na cykle i ćwiczyłem sobie na sucho, ale już kiedyś mi się suple przeterminowały :D wolał bym uniknąć powtórki.. Więc posiadam: Mono: Creatine Powder Aminki: Anabol Amino BCAA Powder Węgle: Peak Glukofast (karbo no) Białko: Protein 80 Moje pytanie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 630 Data: 2012-04-15 21:56:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Użycie blendera w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przygotować dzięki niemu? Jakieś nowości? Osobiście testowałem miksowanie twarogu ale straszliwe grudy są - nie sprawdza się. Możecie mi polecić jakąś smaczną papkę bogatą w białko, węglowodany i tłuszcze? Czyli wszystko to co jest potrzebne do przybierania na masie? Taka dobra, standardowa potrawa przy użyciu blendera. PS Sorry, jeśli był taki [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1720 Data: 2012-12-19 02:51:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Redukcja Siema, ostatnio dosyć dokładnie staram się przykładać do diety. Przy moich gabarytach, na redukcji powinienem wcinać ok. 2600 kcal Problem w tym, że kiedy obcinam białko do 200g w celu dodania trochę węglowodanów, to wykraczam poza 2600 kcal. Poza tym fizycznie czuje, że jem tych węglowodanów na prawdę sporo. Może ktoś podrzuciłby mi [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 500 Data: 2014-01-15 10:28:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, jestem tutaj nowy. Od pewnego czasu próbuje przytyć. Udało się w pewnym stopniu Ale mnie to nie satysfakcjonuje... waże 66kg i mam 186cm wzrostu ;D A i dodam że mam 17 lat. Więc postanowiłem zabrać się za dietę. Obliczylem zapotrzebowanie żeby przytyć, które wynosi: 3068kcal. Nie wiem czy to pomoże Ale również zalącze: Białko 15% = 461kcal [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 630 Data: 2018-09-03 17:34:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tłuszcz zamiast węgli??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co o tym myślicie(jak w temacie)?? W diecie na masę (białko powiedzmy 2,2 - 2,6)..ale mniejsza o to.. Węgli powinno być ok. 5-6 g na kg .. Wiem ,że jak mam 4 worki ryżu/kaszy /owsianki na dzień i reszta jak trzeba (tłuszcz - 0.6 g na kg) to regeneruje sie ale nie rosne.. 4 worki to dla mnie ok 4.3 węgli na kg.. Co myślicie by do 3200 kcal (1450 z [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3088 Data: 2005-06-05 11:27:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] pory nie były mi one potrzebne. Dietę mam jak ja to oceniam na 4+, staż ponad pół roku, ważę 96kg przy 192cm, mój cel to dalsze masowanie. Moje wątpliwości to: - chcę kupić białko ale nie wiem które w celu uzupełnienia diety bo czasami nie mam czasu na jedzenie dokładnie jak na rozpisce, - do tego chcę nabyć kreatynę która naprawdę dobrze działa [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2008-04-14 16:11:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase - do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 30g IV Posiłek Makaron 100g Tuńczyk 100g Trening (odrazu po treningu) 60g Carbo V Posiłek Chleb pelnoziarnisty 150g Tunczyk 120g VI Posiłek 4 jajka Olej z pestek winogron (1-2 łyżki stołowe) Razem - podsumowanie - białko ~ 150 g - tłuszcz ~ 60 g - węglowodany ~ 395 g - kalorie 2720 kcal Zmieniony przez - Wiorec w dniu 2010-06-03 22:58:49

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 764 Data: 2010-06-03 22:58:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • diete do poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    wyliczyłem sobię to: Współczynnik BMR 1690.84 Aby utrzymać wagę Kalorie 3212.6 Węglowodany 55% 1766.93kcal = 441.73gram Białko 15%% 481.89kcal = 120.47gram Tluszcz 30% 963.78kcal = 107.09gram i nie wiem co dalej z tym zrobić... mam taka diete 1. *płatki owsiane 70 gram *2 jaja całe ok. 100 gram 2. W szkole + kurczak i ryż *ser biały ok. 80 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 614 Data: 2012-04-21 00:44:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy to da jakies efekty? wprowadzenie aerobow

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam na imie karolina, mam 18 lat, waze 58 kg przy wzroście 171 cm. Mam typowo sportowa budowe ciala (gora bardzo drobna natomiast nogi i posladki bardziej rozbudowane). Ćwiczę co drugi dzien: i 6.00 biegam około 30-40 minut, nastepnie wieczorem robie trening silowy około 40 minut. Moje zapotrzebowanie (wyliczone) wynosi 1700 kcal (biorac [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 843 Data: 2014-08-26 10:57:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Zawsze robię sobię na śniadanko koktajl, który składa się z: 30g białko - odżywka białkowa 80g węgli - płatki owsiane (5min moczone w gorącej wodzie) 10g tłuszczu - olej lniany lub oliwa z oliwek 450ml wody wszystko blenduję i piję No i teraz główne pytanie: Zalewam płatki owsiane wrzątkiem i czekam 5 min po 5 min wsypuję płatki owsiane do [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1131 Data: 2015-03-28 01:16:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • z vlcd na żywienie optymalne

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (wg dr Kwaśniewskiego) w celu zrobienia dobrej masy oraz aby sprawdzić na sobie fenomen tej diety :) . Czy wprowadzać stopniowe zwiększanie tłuszczu i ww, zarazem obniżając białko (obecnie 2.2 g/kg) czy od razu przejść na zalecane proporcje 1:2.5-3.5:0.5-0.8 B/T/WW? Chciał bym jeszcze kilka kilogramów zredukować, czy ciągną vlcd i potem przejść [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1606 Data: 2016-02-08 22:17:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • @Dieta do poprawki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , to moj pierwszy temat na forum , licze na pomoc innych uzytkownikow :) Moim celem jest wzrost suchej masy miesniowej. Wiek : 17 Wzrost : 180cm Waga : 80kg 7:15 Jaja kurze całe 2x ~140g Płatki owsiane 100g Mleko 0.5% 200ml 10:35 Chleb żytni pelnoziarnisty 100g Szynka z piersi kurczaka 20g Twaróg chudy 25g Jabłko Rodzynki 50g 13:30 Chleb [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 674 Data: 2010-02-24 23:27:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)