SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • pierwszy cykl co wybrać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Ćwicze na siłowni już rok, stosuje diete. Chciałbym sobie zakupić jakąś odżywkę. Myślałem nad białko Ostrowia WPC 3400g(130zł) i NitrobolonII 550g(65zł) limited edition mam do wydania 200 zł. Proszę o profesjonalną odpowiedz..;) Z góry dzięki.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1898 Data: 2010-11-01 09:23:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, sprzedam białko IronMaxx 2350g - 5 porcji (150 g) lub zamienię na dobry spalacz w dobrej cenie :) Smak cookie-cream (jednak wolę owocowe smaki więc u mnie zalega) Koszt 120 zł + wysyłka (wg cennika PP gabaryt B - 17 zł) Możliwy odbiór własny - Warszawa Pozdrawiam /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/9cde0c79f20c4e16b9e0ea081b5b6ec2.jpg

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 998 Data: 2014-02-01 22:48:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, wklejam skreena do mojej aktualnej diety. Jest ona na utrzymanie masy, moglibyście powiedzieć z czego dołożyć kalorii na masę? Chcialem dodac jeszcze kreatyne oraz jakies bialko z carbo po treningu, dobry pomysl? /SFD/Images/2015/9/17/ca33309ab51b4bc0bc030c34005b749f.jpg Zmieniony przez - nb-builder w dniu 2015-09-17 23:12:51

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 938 Data: 2015-09-17 21:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśli dieta jest właściwa proszę o podanie jakiś zamiennych posiłków jak ryba Trenigi na siłowni 4 razy w tygodniu i a w dni dnt zamierzam biegać interwały Suplementacja: białko kreatyna minerały Jeśli miałoby to pomóc mogę wrzucić zdjęcia sylwetki /SFD/Images/2016/6/24/18ef2d1d9f7a44338d211a690f28c975.jpg

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 994 Data: 2016-06-24 20:19:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suple firmy trec

    Temat
    Trec

    witam chcialbym niedlugo zacząc cykl i zastanawiam sie nad kupnem takich supli. pytanie moje dowas to. czy moglibyscie mi doradzic co ewentualnie dokupic. a wiec mysle i takim czyms: zma cm3 jakies bialko na noc nitroprogen to po treningu. multi pack 36 thermo fat burner staz rok lat 31 waga 90 kg wzrost 178 dziekuje i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1223 Data: 2009-12-29 22:12:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wpc 80

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy mleko 3,2 % jest dobre do wpc 80 ? . Wczoraj jak godzien brałem na noc białko tylko tym razem zielem mleko 3,2 % normalnie zawsze biorę 1,5% ale tym razem nie miałem . Dodałem kakao jak zwykle do smaku i trochę oliwy z oliwek i to co mnie zdziwiło to rozmieszaniu nie było prawie piany . Dobrze czy nie bardzo :D ? . Można brać mleko 3,2 % ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2006-02-06 07:27:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CFM Vitalmaxa na mase ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie. Czy jest dobrym wyborem żeby na ww białku budowac masę - nie brakuje mi tkanki tłuszczowej (18,6%) i nie chciałbym już więcej łapać. może byłaby lepsza jakaś mieszanka 80 -20 białko - ww. prosze o fachową pomoc. Mam 173 wzrostu i 90 kg wagi dieta w miarę ok ale nie regularna z racji trybu pracy. cwiczę 3 x tyg.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2006-05-23 14:17:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC-80 ostrowii, glukoza i okolice treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam. Po skonczonym treningu pije glukozę z wodą i siadam na 30min na rowerek. Kiedy mam brać bialko? Czy moge je zażyć po skonczonych aerobach, a za okolo 30min posilek potreningowy? WPC chce brać tyko w okolicach treningowych, bo na wieczor jem puszke tunczyka.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1967 Data: 2006-06-05 15:31:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jAKI jabłczan?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Ktory jabłczan polecacie, i ile kapsułek kupić na start, w ogole nie wiem ile ma trwac cykl na jabłczanie i ile tych tabletek sie je bo z czego wiem to wiecej niz mono. staz mam spory, bez odzywek jechalem teraz biore bialko chce wziasc krete. co myslicie o trecu?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1996 Data: 2008-04-16 22:27:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sheake pytanie.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    pracuje na budowie tymczasowo. pytanie mam o sheaka. chciałbym miksować 50g białka i 100g płatków owsianych, jednak białko drogawo wychodzi a mam troche carbo.. i pytanie... czy mógłbym miksować 50g carbo i 200g twarogu chudego? carbo mocny ma smak i może zbije smak sera... w pracy ok 3 godzin po 2 śniadaniu wypiłbym takie cudeńko.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2009-05-17 15:08:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple najlepsze na początek?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] niedawno zakupiłem ławkę i mam zamiar poważnie wziąć się za trening. Do tej pory trenowałem około roku na atlasie. Mam 18 lat, 179 cm wzrostu i 68kg. Co byłoby dla mnie lepsze żeby zwiększyć masę (oprócz diety którą staram się stosować) białko czy gainer a może coś jeszcze innego? Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na ten cel to około 100 zł.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 916 Data: 2013-04-18 20:25:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makrosy na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam czy makro 30proc tłuszcze i białko i 40węgle to dobry pomysł?Sporo czytałem na innych forach o tym i to jest ponoć najlepsze.Mam 183cm i 75kg.3500kcal zostawić czy zmniejszyc ?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2727 Data: 2017-06-07 23:17:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zaczynam wlasnie cykl (kretka+dekstroza+glutamina). Mam do dyspozycji białko 1,5kg. I tu jest problem, nie wiem czy lepiej je brac podczas cyklu czy po cyklu aby uniknac spadkow. Chce je brac na wieczor przed snem, jako uzupelnienie do diety. Zaznaczam, ze nie mam mozliwosci aby je brac podczas cyklu jak i po, wiec musze wybrac. Prosze o rady

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1241 Data: 2004-04-23 18:24:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ULTIMATE Massive Whey Gainer

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co o tym gainerze sądzicie, jestem ektomorfikiem,chciałbym zdobyc więcej masy, co lepiej kupić : ULTIMATE Massive Whey Gainer czy jakieś białko i innego gainera? Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2004-08-15 11:12:05

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2401 Data: 2004-08-15 11:11:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Extensor WPI 95% - coś podobnego?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 1. Extensor jest o tyle fajnym białkiem, że jest bezsmakowe i można go dodawać do potraw 'na sucho'. Codziennie rano pakowałem 3 łyżki extensora do płatków z jogurtem naturalnym. Nie zmieniało smaku, a białko było (chyba- tu pytanie) normalnie przyswajalne. Czy z innymi białkami da się tak samo? 2. Czy znacie podobne produkty? Pozdrawiam,

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 776 Data: 2012-11-05 13:54:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na cyklon

    Temat
    Odżywki i suplementy

    http://www.sfd.pl/sklep/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html http://www.sfd.pl/sklep/Muscletech_Nano_Vapor-opis3335.html http://www.sfd.pl/sklep/Nature_s_Best_Vita_Tech-opis2970.html bialko do brakow: http://www.sfd.pl/sklep/%21%21_NaJnOwSzE_PrOmOcJe_%21%21_2_x_Biogenix_ProLongatum_750_g_%2B_Biogenix_ProLongatum_750_g_Gratis-opis2165.html Moze takie cos [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 864 Data: 2008-08-31 12:15:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile tego max?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Często zaleca sie rozkładanie biłka na kilka porcji w ciagu dnia, aby ogranizm stale mial bialko do dyspozycji z ktorego moze budowac mase - to wiem ale czasem jest ciezko zorganizoac te 6 porcji Wiadomo ile moze wynosic maksymalna porcja białka ktora organizm jest w stanie przyjać? zastanawiam sie czy 60 - 80 gram to nie za duzo jak na 1 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2009-09-08 21:38:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skaza białkowa

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam ! Po zjedzeniu większej ilości białka pojawia się u mnie na skórze skaza. Od stycznia chcę zacząć dietę której podstawa wiadomo będzie białko i tutaj pojawia się pytanie: 1.Czy olać skazę i po prostu się przemęczyć? 2.Czy może macie jakieś sposoby złagodzenia skazy białkowej? 3.Czy pomogą tu jakieś substancje/środki itp? Z góry dzięki;)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 895 Data: 2012-12-28 15:09:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywki do FBW

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam do was bardzo wazne pytanie.Jakie odzywki beda najlepsze do planu FBW 15-10-5 trzy razy w tygodniu z naciskiem na redukcje tkanki tluszczowej i poprawieniem sylwetki.Osobiscie myslalem o jakims spalaczu i hmb do tego jakies bialko przykladowo wpc ostrowia i oczywiscie dieta..

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1774 Data: 2008-04-10 17:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziwne kłucie SOGI!!!

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam od jakiegoś tygodnia jestem na cyklu kreatyny , białko ok. 2,5g/kg . Od jakiś dwóch dni kłuje mnie w moim lewym boku tuż pod klatką i nieraz ból przechodzi na środek pod klatką . czym to może być spowodowane ? czy to przejściowe np. zjadłem coś niestrawnego czy to trzustka lub wątroba . czekam na odp. SOGI!!!

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1379 Data: 2009-03-25 19:03:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)