SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Bartek - Powrót na scene 2021

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    [...] zaczynam coś rosnąc. więc poki co nie zmieniam nic w DT plecow, nog leci 750ww, takto 700ww a w dnt 500. Panowie i teraz do Was wszystkich pytanie odnośnie białka, miałem białko konkurencyjnej firmy, niestrawnosci nie miałem zadnych, klocek elegancki itp %-) teraz wrzuciłem sfd wpc 80 z sfd i nie dosc ze sie pojawiły gazy to jeszcze mam brzuch [...]

    Odpowiedzi: 193 Ilość wyświetleń: 19696 Data: 2020-10-15 19:13:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tak sobie czytam, czytam i postanowilem napisac do specjalisty z pewnym pytaniem. Na poczatku sie przywitam, a wiec witaj Tomku! Gratulacje za osiagniecia, oby jak najwyzej. A teraz moje pytanie: Pracuje na zmiany i czasami trening wypada mi ok. 20, w sumie z aero koncze okolo 22, 22.30. Teraz tak, przed treningiem jem posilek, wiadomo [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-26 18:28:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa-dietka po długiej przerwie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Pobudka 5:30 I ŚNIADANIE 6:00 200 ml mleka 1,5% tłuszczu 100 g płatków owsianych + orzechy + kapsułka omega 3 50 g twarogu chudego Białko: 28,6 Tłuszcze: 10,45 Węglowodany: 81,0 Kcal 512 //ok II ŚNIADANIE 9:30 150 g twarogu chudego 50 g chleba żytniego + orzechy i nasiona słonecznika Białko: 33,05 Tłuszcze: 1,65 Węglowodany: 32,2 Kcal [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2049 Data: 2007-02-02 00:12:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Co wy to tym myslicie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    * I posiłek o Płatki owsiane 100g o Mleko 200g o 3 jajka o Białko: 30g, Węglowodany: 80g, Tłuszcz: 27g ok.mozesz dodac owoc * II posiłek o Odżywka białkowa 40g o Chleb żytni pełnoziarnisty 150g o Oliwa z oliwek 10ml o Białko: 30g, Węglowodany: 86g, Tłuszcz: 14g ok,choc wiadomo np. mieso lepsze zrodlo bialka niz odzywka,ale tak tez moze [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1398 Data: 2008-11-19 16:29:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] dobre? DT: -mono(naczczo) -białk+gluta(30 minut po mono, po jakim czasie moge zjeść śniadanie?) -30 minut przed tren. HP -bezpośrednio przed bcaa -bezpośrednio po bcaa -białko+gluta(30 minut po bcaa, po jakim czasie moge zjeść kolacje?) DNT: -mono(naczczo) -białko+glut(30 minut po, te samo pytanie co wyżej) -białko+glut(po kolacji) -bcaa [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2009-04-06 22:24:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    o matko jako rozmowe mialemprzed chwila na gg pawelek-ja zioom-jakis zioom ziooom 5:33:21 hej ziooom 5:33:30 mam twoj nr gg z strony o kulturystyce ziooom 5:33:46 mam takie pytanie jak mam cwiczyc zeby szybko bylo widac efekt pawelek 5:37:27 ile ty masz lat ? ziooom 5:37:42 a ja mam 15 pawelek 5:37:48 aha pawelek 5:37:57 waga wzrost [...]

    Odpowiedzi: 10026 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-07-01 15:59:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] nie pasowałe. Mich chociaż jestem zabiegany trzymana na piątke . z supli łyknięte wszystko kreatyna się jeszcze nie rozkręciła ale to kwestia tygodnia. na święta odstawiłem białko i gainera bo przy tej ilości jedzenia i wolnego czasu odżywki są zbędne. JEST TO WYPISKA Z WCZORAJ http://www.youtube.com/watch?v=KUa7Qhh-J4s [...]

    Odpowiedzi: 287 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-12 09:49:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] czyli założenie są dobre moim cichym marzeniem na koniec testu jest 110 kg zobaczymy ile z tego wyjdzie. Właśnie dziś wziełem ostatnią porcje Nitroprogen szczerze polecam to białko trzy kg przyjęte bez żadnego grymasu smak dobry rozpuszczalność bardzo dobra jeśli ktoś ma jednorazowo 200 złotych polecam bo mamy za tą kase trzy kg dobrego białka [...]

    Odpowiedzi: 287 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-20 15:05:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zdanie takie samo jak zawsze bardzo dopbry smak dobra rozpuszczalnośc i cena która odpowiada osobom o chudszym portfelu Nitroprogen Pisałem kilka postów wcześniej białko wypas za 200 złotych mamy trzy kilo białka które jest pewne jakościowo nie ma żadnych problemów typu sraczka itp . Jeszcze jedną zaletą jest możliwość mieszania z [...]

    Odpowiedzi: 287 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-21 13:37:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podstawy układania diety - start str 2.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    8.00- 3 jajka, łyżka stołowa oliwy z oliwek Dodaj do tego posiłku choć z 30g płatków owsianych i jakiś owoc, ja dodałem jabłko, bo zawiera pektyny i reguluje trawienie, można też śliwki, kiwi, lub jakieś suszone owoce, jeśli lubisz musli. Możesz dać np zamiast oliwy orzechy. IMO lepiej pasują do śniadania. Całość będzie wyglądała tak: jajka - [...]

    Odpowiedzi: 172 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-31 15:29:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakiś "błąd forum" uciął moją wypowiedź. Chciałbym dopisać, że jak wygram z youtube, to wrzucę przy okazji jeszcze 3 moje walki z tegorocznego pucharu polski. Dalej... SUPLEMENTACJA: Na "pierwszy ogień" wybrałem: -beta-alanine (w sumie całe 3 miesiace planuję pociagnąć na tym aminokwasie); -recovery drink (przy najcięższych [...]

    Odpowiedzi: 850 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-16 17:38:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hehe, mi też nie wychodzi przewracanie, więc go nie przewracam. Dajesz mały ogień i przykrywasz pokrywką, to z góry ci się ładnie zetnie białko bez obracania Kiedyś się bawiłem w mieszanie, czekałem aż owsiane zmiękną w jajku itd itp. <- całkiem niepotrzebnie. Teraz nawet jajka nie roztrzepuje na talerzy tylko wlewam najpierw białko jak(kupuje [...]

    Odpowiedzi: 850 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-12 13:48:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posilek 1 Bułki grahamki 50 lepiej zjesc owies Szynka z piersi kurczaka 20 tutaj daj lepiej jakiegos cycka jak juz Bialko 33g Oliwa z oliwek 10 Posilek 2 Ten posilek jem przez 3h w robocie. Praca polega na jezdzeniu autem wiec gdy sie zatrzymuje to cos zjadam;] Bułki grahamki 50 gainer Szynka z piersi kurczaka 20 Banan 100 Pomidor 100 [...]

    Odpowiedzi: 850 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-28 16:33:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] się kierowałem i kieruję nadal &#8211; m.in. z reguły unikam cukrów prostych i &#8222;złych&#8221; trans tłuszczy, w każdym posiłku staram się, aby było białko, które jest budulcem i regeneruje. Mniej lub bardziej przetworzonego jedzenia się niestety nie uniknie w dzisiejszych czasach. Grunt, to wiedzieć mniej więcej, co z [...]

    Odpowiedzi: 850 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-17 13:49:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ze wszystkim i reasumując byłem w dupie ! Jedyny pozytyw to super pompa, pewnie zasługa zjedzonej do posiłku przedtreningowego dużej babeczki %) DIETA: 1. 90g owsianych, 40g białko, 5g lniany, orzechy 2, 3. 50g makaron durum, 250g indyk, warzywa po treningu 25g vitargo, 40g białko (ok 17:10) 4. 70g makaron durum, 250g indyk/wołowina, warzywa, [...]

    Odpowiedzi: 227 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-06 22:45:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENING CYKLICZNY-GRUPA V str.7 CYKL VI

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] czerwca br. Pierwszy miesiąc co drugi dzień, a później trzy razy w tygodniu. Raczej ciężko (30-40 serii na trening) i przerwy bardzo dobrze mi robiły (nowy tydzień często zaczynałem z większymi ciężarami i większy). Dietę trzymam, z suplementów od miesiąca: białko EGG, fat burner i glutamina. Wiadomo cykliczność. Z góry dziękuję za pomoc. sobkr

    Odpowiedzi: 126 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-09-30 18:05:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny !

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Luki, jesli chodzi o te tluszcze to pytales mnie o II posilek (w drugim posilku powinno byc 1,48g a nie w calosci :) ). Teraz troche pozmienialem w mojej diecie i wklejam lekko zmodyfikowana (obcialem troche WW, dodalem tluszczy). Mam nadzieje ze teraz juz jest lepiej. I Śniadanie: Płatki kukurydziane - 70g Orzechy włoskie - 15g Mleko zaw. 0,5% [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1469 Data: 2006-07-11 10:45:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    6:30 Posilek 1: - platki owsiane 100g (10 lyzek stolowych nie za plaskich nie za czubatych) - mleko 1,5% 300ml - jaja 2 cale Razem: kcal-749, bialko-43,9, tluszcz-28,5, węglowodany-78,4. 10:00 Posilek 2: - 150g piersi z kurczaka - 10ml oliwy (1 lyzka stolowa) - warzywa Razem: kcal-237, bialko-32,5, tluszcz-12, węglowodany-0. 13:00 [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1051 Data: 2012-06-07 20:02:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja rzeźba dieta + treninig prosze o pomoc

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wczoraj zapomniałem zjeść drugiej porcji spalacza i białka z odżywki, spalacz odpuściłem bo o 21 go zażywać to za duże ryzyko ale białko dodałem do ostatniego posiłku i w praktycznie przez pół nocy nie spałem. Teraz jestem prawie pewny, że to białko a nie schorch bo tylko rano jadłem jedną dawkę potem już nie. Ile tych węgli na noc proponujecie ? [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3117 Data: 2010-04-19 11:07:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] PRODUKTU -------------------------------------------------------------------------------- Białko jest niezbędne - z tym nikt nie polemizuje... Ale które wybrać? Która z białkowych odżywek naprawdę jest tą najlepszą? Jeśli do tej pory nie znacie rozwiązania tej zagadki, przeczytajcie te parę linijek tekstu, i wszystko stanie się jasne. Clutch [...]

    Odpowiedzi: 351 Ilość wyświetleń: 19414 Data: 2007-10-29 14:57:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)