SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    tłuszcze okej 0.5-1g na kg masy ciala może zostać, białko pamiętaj żeby podliczać tylko pełnowartościowe (mięso , ryby , jajka , odżywka białkowa) , za to obawiam się , że obcięłaś za duzo kcal z węgli , daj na początek -300kcal i w miarę poprawy formy i spadku masy ciała możesz odejmować dalej , dla faceta jedzącego 3000-3500kcal takie 500 moze [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-27 12:25:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    jestem na etapie ukladania diety tylko niewiem czy dobrze wyliczlem wszstko mozecie sprawdzic?a jeszcze jesli moglbym prosicio pomoc w rozlozeniu zapotrzebowania dziennego na poszczegolne posilki np 1 posilem 39g bialka 20gww 17gt itd dodam jeszcze ze zaczynam trening silowy ACT i mam zamiar zastosowac najpierw ta diete poniewaz w ostatnim czasie [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-30 17:41:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Witam Dopiero od niedawna zaczelem przygode z silka ;) Czytajac inne oraz twoj artykul, postanowilem stworzyc sobie diete... To ogolny jej obraz/poczatek: I teraz pytanie, zanim zaczne kontynuowac prace nad nia: 1.Jak widac na obrazku, pod punktem "zapotrzebowanie~BMR" jest na koncu wynik: Węglowodany 55% 1474,66 kcal = 368,67 gram itp [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-02 00:52:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] (dopiero ok.18.30-19.00 kiedy schodzę z sali) - krem z warzyw lub warzywa z kurczakiem lub rybą, sok pomidorowy 5 posiłek (wypada ok. 21) - WIEM,że powinno być czyste białko, ALE dla mnie już zbędny, bo nie jestem głodna i nie lubię iść spać z pełnym żołądkiem, więc zwykle piję herbatkę owocową z suszonymi śliwkami i dodaję do niej babkę [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-28 12:27:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    3250 – 500 = 2750 kcal - zapotrzebowanie kaloryczne - 500 kcal (redukcja) Białko : 825 kcal – 207g. - 30% Węglowodany : 1100 - 30% Tłuszcze : 825 kcal – 40% Waga : 100 Czy takie założenia są poprawne ? Zmieniony przez - Kordian w dniu 2012-02-09 14:15:37

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-09 14:14:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Zrobie mały wykop ponieważ chciałbym się zabrać już za liczenie układanie jadłospisu jednak nurtuje mnie jedno pytanie. W temacie jest napisane: Całkowite zapotrzebowanie kaloryczne(TDEE) będzie składało się z kilku podstawowych elementów: TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT Samo BMR wyniosło u mnie 1933 natomiast całość TDEE - 2998, planuje dietę [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-06 22:47:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Z uproszczonego wzoru wyliczyłam tak: 1687 kcal białko – 120 g tłuszcze – 92,3 g węglowodany – 169 g Jeśli zamierzam schudnąć, to rozumiem, że powinnam odjąć jeszcze 500 kcal. To oznacza, że będę na diecie niecałe 1200 kcal? Czy ktoś mógłby sprawdzić poprawność moich obliczeń? 71 kg, 160 cm, kobieta, 36 lat, treningi siłownia, aeroby, fitness - w [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-13 20:30:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Witam, bardzo bym prosił aby ktoś mi powiedział czy dobrze liczę. Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Wzrost: 170cm Waga: 71kg (sam tłuszcz) Moje dzienne zapotrzebowanie na kcal wyniosło: 2045kcal (71x24)x1.2 (1.2 z racji że z dietą chce wystartować równocześnie z pójściem na siłownie 3razy w tygodniu) Zaplanowałem redukcje -400kcal przy czym proporcje [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-18 21:24:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    "-w każdym posiłku mamy pełne białko "

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-21 22:25:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    "-w każdym posiłku mamy pełne białko "Co to znaczy ? Zmieniony przez - 12kaCzor w dniu 2013-02-21 22:26:29

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-21 22:25:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Jak procentowo podzielic białka, tłuszcze i węglowodany na poszczególne posiłki? Zakładając, że dieta będzie rozpisana na 5 posiłków. Przed i po treningu więcej węgli, kolacja białkowa. Białko i tłuszcze rozłożyć po równo, a manipulowac ilością węgli? Prosze o pomoc:-)

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-27 09:07:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] tutaj : http://www.sfd.pl/Dieta_Redukcyjna_do_oceny_-t1063865.html#post3 I Koniu151 stwierdził, że do basenu i aerobów tyle białka mi nie potrzeba (ok rozumiem, że przesadziłem, ale wyczytałem, że dobrze białko na redukcji jeść bo samo w sobie podkręca metabolizm ). Jak w takim razie powinien wyglądać rozkład B/W/T przy moim zestawie ćwiczeń?

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-16 08:58:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ułóż sam(a)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Mam pytanie bo chce miec pewnosc ze dobrze licze. Jesli moje zapotrzebowanie przy wadze 83kg ( obliczone wg wzoru podanego przez qazar'a ( 24X83X1,2 = 2391 kcal ), i jako endo/mezo ( bo tak mi powiedziano na podstawie zdjec wezme bialko 3g/kg masy ciala co daje 249g X4 =996kcal, wegle rowniez 996kcal to na tluszcze zpstaje mi 399kcal ( 45g)tak? [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-21 23:06:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wysypka od nadmiaru bialka w diecie???

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] które mogą być przyczyną wysypki. Z reguły najwięcej ich występuje w nabiale, jajach, czy orzechach. Z reguły są to białka kazeinowe z mleka i jego przetworów. Odżywka białkowa w postaci koncentratu białek serwatkowych, jak sama nazwa wskazuje zawiera białko serwatkowe, a nie kazeinę. Jednak jak w przypadku każdego produktu, ryzyko [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-01-25 17:05:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na tonach anabolików. Masa mięśniowa chłopaków z pierwszych postów jest już naprawdę duża i jeśli ktoś myśli, że coś takiego jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko "żreć białko" to po prostu nie wie o czym mówi. Zresztą stwierdzenia klasy "odstaw te wszystkie białka to zobaczymy jaki będziesz silny" nie bez przyczyny padają z [...]

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-29 23:56:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "i jak kazdy wie, kazdy szanujący się uzytkownik siłowni stawia na regularne i zdrowe jedzenie a nie kupowanie odżywek....zapomniałem tez dodac ze kazdy z nich uzywa tylko kreatyny i białka uhm powodzenia :)" A co za roznica co robi bywalec silowni? Twierdziles, ze bialko daje tym ludziom jakas magiczna przewage nad Toba wiec [...]

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-30 01:07:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • :) naprawde a potem sie dziwia ze Polska jest na ostatni miejscu :)Zapomniałem dodać że miesieczny zapas kurczaka kosztuje tyle samo co białko w proszku ojoj tylko gdzie? u ruskich spod lady?:)

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-30 01:58:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cokta jak sam napisałeś ćwiczenia na bic czy tric to uzupełniacze. Tak jak białko w proszku jest uzupełnieniem dla diety,tak ćwiczenia na bic/tric są uzupełnieniem właściwego treningu. Jeśli masz prawidłową dietę,nie potrzebujez białka w prochu. Tak samo z FBW,jeśli masz odpowiednio ułożony nie potrzebujesz uzupełniaczy(w postaci bica czy trica). [...]

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-17 01:29:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To ja dalej zielony ;p Naprawdę ewenement jak dla mnie Białko to jedno ale chyba bez dodatniego bilansu mięśnie nie urosną. Hmm no nic chyba zdecyduje się na masówkę, a nóż jak u innych w pasie też coś poleci ;) Pzdr

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-16 22:18:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Monohydrat bierz smialo 5 g codziennie wystrczy. Odpusc bcaa jesli nie masz treningow na pusty zoladek, zwykle bialko wystarczy.

    Odpowiedzi: 638 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-08 22:41:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)