Wiem że było 1000x ale w tych tematach, w których szukałem nie znalazłem odpowiedzi na pytanie które spędza sen z moich powiek Obliczyłem ze moje zapotrzebowanie na białko wynosi około 150g przy założeniach 2g na kg masy ciała po skomplikowanych obliczeniach 2 x 73 = 146. Tutaj zaczyna się mój dylemat - zakładając ze podczas każdego dnia [...]
Witam, zacząłem niedawno suplementować białko jako dodatek do diety i ćwiczeń. Kupiłem najpierw UNS Econo o smaku waniliowym, a później Elite Whey Protein Izolate - Dymatize (o smaku rich chocolate). Oba próbowałem z wodą i mlekiem w różnych proporcjach (rozcieńczając) i cały czas są zdecydowanie za mdłe i za słodkie. Czy to kwestia smaków, czy [...]
zakupilem sobie bialko treca "Ultimate Protein" 2750g mam pyanko jak to brac i z czym na opakowaniu jest: dziennie 80-120g w dawkach podizelonych na 2-3razy po 40g DT: 1 po przebudzeniu 2 bezposrednio po treningu (w polaczeniu z weglowodanami np. dextroza) lub 2 porcja 1,5godz po treningu i 3 przed snem NT: 1 po przebudzeniu 2 miedzy posilkami 3 [...]
Witam. Od ponad roku chodzę na siłownie. Staram się, nie obijam się i staram się ćwiczyć poprawnie. Jest to miejscowa siłownia, więc jeśli ktoś robi coś źle, to od razu może liczyć na pomoc od właściciela lub pracownika, którzy tam pracują. Przez wakacje strosowałem solidnie dietę, jadłem dużo, pierś z kurczaka, jajka, biały ser występowały u [...]
[...] i analizując porady dotyczące odżywiania nasunęło mi się na myśl pytanie zaznaczone w temacie. Otóż jak wiadomo tuż przed snem powinno się spożywać posiłek zawierający samo białko. Do tej pory starałem się jeść przed snem puszkę tuńczyka: 120 g co dawało 28 g białka, około 1g tłuszczu i 0 g węglowodanów. Dla mojej diety wychodzi, że powinienem [...]
Witam chcialbym zrzuci kilka kilo okolo 5, obcena waga to 93 kg przy 179 cm, bodyfat 26%, zalezy mi zeby zrzucic fat z nog, starz na silowni od stycznia, trening 4 x w tygodniu przykladowy dzien 5 minut rozgrzewki na bieżni wyciskanie sztangi na skosie 15/12/10/8 wyciskanie cięzarków na plasko rozpietki na skosie rozpietki na maszynie wyciskanie [...]
Ja juz nic nie czaje... We wszystkich nowych gazetach i artukulach (mowie o bierzacym roku) mowi sie z ektomorfik powinien jest 3g/1kg m.c. i kogo nie spytasz to kazdy inaczej odpowiada: "wystarczy 2g", "trzeba 3g" wiec jak to jest w koncu bo ja juz tego nie rozumiem ? czasami jak sie zastanawiam czemu pisza lub tez mowia na silowni zeby miec w [...]
Siema Jestem nowy na tym forum i proszę o wyrozumiałość. 1.Zacznę Gainer czy Białko ?? Syntrax Matrix 5.0 - 2270g,Dymatize Elite Whey 4580g,Olimp Whey Protein Complex 2200g,czy może Profi Mass Olimp 2800g? Lub coś z gainerów : Dymatize Mega Gainer 3600 g,dymatize-super-mass-gainer-5443? Jeśli znacie jakieś lepsze białka lub gainery to powiedzcie [...]
[...] przy mojej wadze 65kg i wzroscie 175cm? Chodzi mi o to, że idąc zasadą np 2g/kg m.c białka powinienem przyjmować około 130g białka dziennie. W tym rozpiskach dnia białko oscyluje w granicach 200g białka. Rozumiem, że to tylko przykładowe zestawienie - Ale co stanie sie z tą "nadwyżką" białka gdybym przyjął tą diete? Nie wchłonie sie? [...]
Zakupilem na pierwszy cykl kreatyne vitalmaxa , białko elite dymatize 12 hour i zostało mi jeszcze bcaa olimpu. Jak brać to wszystko razem. Wiem że kreatyne mam brać 5g na czczo ale czy mozna to laczyć z bcaa? Jak jest z białkiem po treningu , bo kreatyne też mam zamiar brac zaraz po treningu no i oczywiście bcaa.. prosze o pomoc trenuję od [...]
witam po dlugiej przerwie przez ostatni rok cwiczylem na prawde rekreacyjnie, z przerwami itp, teraz od miesiaca jest mobilizacja, zakupilem troche supli i od przyszlego tygodnia start! cykl 6tygodni, trening 4 dni w tygodniu prosze o sugestie / poprawki: mono - olimp mega caps 400szt 1 tydzien dt: 20g dn: 20g 2-5 tydzien: dt:10g dn:10g (moglbym [...]
Kupilem sobie na pol z kumplem 10kg tego bialka z ovopolu, zaplacilismy 339zl, zaczelem to brac i jestem zdziwiony... ludzie tak sie pocielem ze przesada. Probowalem wczesniej jakichs treningow na rzezbe, diety, bieganie, plywanie i dupa nic, wk.... sie i kupilem sobie to bialko i nie robie nic tylko sobie spokojnie trenuje... a i niczego sobie [...]
Witam, Panowie znalazłem ostatnio taką oto książeczkę: http://rapidshare.com/files/92158462/Optimum_Anabolics_-_Steroid_Sized_Muscles_Through_Natural_Hormone_Programming.pdf Interesuje mnie to, co autor pisze o odżywianiu - a w szczególności o białku w diecie. Tak w skrócie, twierdzi on, iż organizm do wszystkiego się przyzwyczaja (‘programuje’) [...]
[...] mi porada, raczej mojemu bratu:) ziom chce zaczac chodzic na silke, chudy, same kości - zero tłuszczu, zero masy chce coś brać, żeby mięsnie szybciej rosły:) nie wie czy białko czy kreatyna? oczywiście dieta jakas tam będzie białko czy kreatyna? ------------------------------------------------------------------------ ja będę brał krete, ale [...]
Witam. Moim celem jest uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Odżywki jakie stosuje to: Białko - Hi Tec Nutrition Whey Fusion (85% białka w suchej masie) Carbo HMB - HMB Mega Caps 1250 z olimpu Kreatyna - Trec Nutrition Cm3 1250 Dni treningowe: 1 porcja: Białko - bezpośrednio po przebudzeniu HMB - bezpośrednio przebudzeniu Kreatyna - 30 [...]
[...] tańsze po drugie ma mniej tłuszczu węgli, ale za to o 3 gramy więcej białka. Z opinii korzystających, które byście wybrali?? Dodam, że FA się u mnie sprawdził, jednak było to moje pierwsze białko i jestem ciekawa wypowiedzi :) /SFD/Images/2015/9/27/eb6a3b6dee574fcc8b740272f9a5cdb0.jpg /SFD/Images/2015/9/27/f4c108242f1b415b821c04541b8a1494.jpg
[...] mi 2tyg. do końca redukcji co wiąże się z koszmarnie ciężkim treningiem, który zacząłem tydzień temu. Podczas budowania masy były nawet akcje że odstawiałem całkowicie białko na 2 tygodnie, wszystko wracało do normy wysypiałem się itd. ale katabolizm był ogromny. Co robię nie tak ? Tego białka nie ma faktycznie tak dużo. Obecnie jem około [...]