Witam, niedługo ze znajomymi mam zamiar zacząć trening siłowy. Ćwiczyć będziemy raczej późnym wieczorem (ok. 21), czytałem że po treningu należy dostarczyć organizmowi białko i węglowodany, chciałbym się wiec dowiedzieć czy jedynym rozwiązaniem jest jakiś koktajl z bananów jogurtu i białka serwatkowego? Co do diety to nie łudzę się że będę sobie [...]
Współczynnik BMR 1804.1 Aby utrzymać wagę Kalorie 3112.07 Węglowodany 55% 1711.64kcal = 427.91gram Białko 15%% 466.81kcal = 116.7gram Tluszcz 30% 933.62kcal = 103.74gram Witam oto moja 1 dieta na mase którą udało mi się ułożyć do tego przyjmuje 2 razy dziennie Olimp creapure monohydrate powder 500g Czy w 1 posiłku mogę wszystko zmiksować z [...]
Niestety , szczescie nie wybiera Połamałem ręke . W dwa miesiace stracilem 7 Kg ... ( stres , nerwy no i malo jadlem ) Nie mam apetytu nie chce mi sie jesc tyle co wczesniej . Wiadomo ze nadal staram sie trzymac diete jak wczesniej i jesc jak najwiecej jednak chcialbym sie wspomoc czyms zeby tyle nie tracic a moze nawet pojsc do przodu . Ćwiczyc [...]
Sluchajcie mam z kumplem maly problem.Cwiczymy na mase jestem obecnie na iglach z deki + bialko i cwiczymy w pon- klata biceps, sroda-bary triceps, piatek - plecy przedramie.I teraz mam problem...czy nie robic czesciej klaty ? brzuszki na koniec kazdego treningu?cwiczyc 5 dni? czy na mase 3 dni wystarcza?czy to nie zamalo?Doradzcie cos...dodam ze [...]
Jak rozlorzyc sobie trening na 7 dni? Na kazdym treningu chce utrzymac 2 stale elementy- rowerek (przynajmnie 0,5 h) i cwiczenie na laweczce na miesnie brzucha. Na nogach mi nie zalezy, tzn mysle ze rozwina sie wystarczajaco na rowerku. Diete stosuje raczej odchudzajaca- sniadanie, sniadanie w szkole, obiad- po treningu i kolacja (samo bialko). [...]
Witam Mam do Was prośbę, czy ktoś zna jakiś zestaw dżywek, który pomógłby zwiększyć masę mięśniową. Proszę napiszcie coś. Pozdrawiam, Maciek P.S. Chodzi mi o jakieś białko albo coś z kreatyną i może aminokwasami. Jakbyście mogli też nazwy produktów podać byłbym wdzięczny(SOG)
Witam, od roku uprawiam kulturystykę, od jakiegoś czasu zacząłem stosować suplementy typu gainer x3 (stosowana przy jedzeniu) , carbo (w czasie treningu), białko do tego jeszcze kreatyna stosowana cyklicznie, wszystkie suple biorę w dawkach zalecanych przez producenta. Pytanie moje czy jest możliwość od używania tych proszków wystąpienia powikłań [...]
[...] i do tej pory odzywiam sie tak normalnie bez jakiejs diety a dla zdrowia to duzo owocow i warzyw jem mam taki problem ze nie moge w duzych ilosciach spozywac produktow białkowych Wzrost 185 waga 75 biceps 36 klata 108 jesli moge liczyc na pomoc to prosze o ustlenie dla mnie diety z ograniczona iloscia białka (w małych ilosci białko nie [...]
[...] Waga: 82 Wzrost: 185 Cel treningowy: masa/siła Staż treningowy na słowni: 11 miesiecy Uprawiane inne sporty: kiedys piłka nozna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt siłownia Dieta: jest ale nie zawsze Przeciwskaznania medyczne: zadne Zażywane suplementy: białko massacra amino glutamina
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Na siłowni ćwiczę od około 3 miesięcy. Chciałbym przetestować na sobie jakieś suplementy(kreatyna na razie odpada). Jak myślicie co wybrać jako pierwsze. Dodam jeszcze że myślałem nad czymś z SFD np. Białko+Węgle+BCAA, co o tym sądzicie? Chciałbym zmieścić się tak mniej więcej w 100zł(żeby odżywki starczyły na jakieś 4 tygodnie) Dieta-jest. [...]
Witam. Dane: Wiek: 17 Waga: 89 Wzrost: 177 Staż: 13miesięcy Typ Budowy: Endo Z racji tej, że jestem endo nie chcę przesadzać z ww i nie wiem czy tyle starczy oraz czy białko i tłuszcze w dobrej proprcji. Proszę o ocenę, poprawę jeśli trzeba. http://img189.imageshack.us/img189/4173/dieta20120129.jpg Warzyw nie wliczałem, ponieważ będę jadł je [...]
[...] wystarczy na dobry posiłek na MASE ? Ktoś mi kiedys powiedział że w tym posiłku nie ma dobrego źródła białka, i jest do zmiany. Jak to jest ? Ew. co mam dodać żeby dobić to białko... Dodam że tą owsiankę miele 30min w paszczy żeby ją całą zjesc ... Wiec nie wiem czy cokolwiek jeszcze przełkne, i czy starczy mi czasu ... xd [...]
[...] innych płodów leśnych jak donosza najnowsze badania ponoć ma ono niedocenione walory odzywcze jak i smakowe coraz cześciej mozna równierz spotkać w ogólnej sprzedaży te produkty! KTO SIE ORIENTUJE W POSZCZEGÓLNYCH SKŁADNIKACH(białko wegle i tłuszcz) KTO STOSUJE OWE SPECJAŁY? KTO ZASTEPUJE W DIECIE ZAMIAST POPULARNYCH SCHABOWYCH? JAKIE EFEKTY?
Jest dużo do redukowania i nie chcę zbytnio obciążać organizmu, serca itp, więc na początek będzie sam rower. 2x dziennie aero + solidna dieta powinny swoje zrobić. Po miesiącu lub dwóch dojdą ćwiczenia siłowe, wtedy kupię BCAA. Z suplementów na obecną chwilę planuję zakupić tak: Białko - Vitafit Wpc protein plus (3x750g) 96zł Tłuszcze - Trec [...]
Witam proszę o pomoc chciałbym aby mi ktoś doradził co do masy . Ćwiczę z 3 tydzień i chciałbym troszkę jeszcze dobić do wagi aktualnie 83 a dobić do 90 moje zapotrzebowania Współczynnik BMR 1919.81 Aby utrzymać wagę Kalorie 2303.77 Węglowodany 55% 1267.07kcal = 316.77gram Białko 15%% 345.57kcal = 86.39gram Tluszcz 30% 691.13kcal = 76.79gram [...]
[...] co powinienem zakupić jako ‘bazę’ dla dobrej redukcji? Pytam o suple, oczywiście dieta i trening to inna sprawa. Wydaje mi się, że bazą mogłoby być spalacz (np. scorch) + białko + antykatabolik (BCAA). Oczywiście nie wspominam już o suplach uniwersalnych czyli: omega3, zma, witaminy, bo one powinny być chyba zawsze :) Co Wy uznajecie za taki [...]
[...] aby ktoś powiedział mi czy taki posiłek może pojawić się przed popołudniowym treningiem siatkówki, a jeśli nie to wytłumaczył czemu :P. Z góry dziękuje. Zgodnie z zasadą węglowodany z wysokim I/G oraz łatwo przyswajalne białko w proporcji 2/1: 2 kromki chleba normalnego (70g) miód pszczeli (25g) ser twarogowy chudy (165g) razem 416 kcal
[...] tym popracować w domu poprzez pompki itp . Pózniej na siłownie bo narazie to chyba za wcześnie. Kiedyś ćwiczyłem w domu ale efekty były słabe. Moje pytanie mam brać jakieś białko ? czy cos innego żeby efekty były szybsze ? i jak to barć , sorry za takie podstawowe pytania ale nie jestem w temacie . Proszę o pomoc i ewentualnie jakieś rady , [...]
cześć wszystkim mam taki zestaw: białko MyoFusion Jablczan kreatyny cm3 360kaps pobudzacz Cytonox Mutant mass i ok 200gr mono universal staż - ok 3 lata dieta jest wmiare trzymana cel - masa jak to wszystko połączyć? wiem ze cm3 brac w treningowe ok 8 kaps a w nie treningowe 4 kaps, pobudzacz przed treningiem. wstaje o 8 rano a na siłowni jestem [...]
Cześć, ćwicze juz pare dobrych latek ( około 3-4) i zdecydowałem spróbowac pierwszy raz dobrego zestawy, do tej pory brałem oczywiscie kreatyne , białko, witaminy ,bete... itp. Tak jak w temacie zastanawiam sie nad Storm + Shock Therapy lub nitrobolon II + mono. Z tego co przeczytałem Storm + Shock Therapy wyjdzie troche drożej ( ale moze byc [...]