SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Odżywki białkowe - stosować czy nie?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, niedługo ze znajomymi mam zamiar zacząć trening siłowy. Ćwiczyć będziemy raczej późnym wieczorem (ok. 21), czytałem że po treningu należy dostarczyć organizmowi białko i węglowodany, chciałbym się wiec dowiedzieć czy jedynym rozwiązaniem jest jakiś koktajl z bananów jogurtu i białka serwatkowego? Co do diety to nie łudzę się że będę sobie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 766 Data: 2013-06-25 12:54:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA - MASA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Współczynnik BMR 1804.1 Aby utrzymać wagę Kalorie 3112.07 Węglowodany 55% 1711.64kcal = 427.91gram Białko 15%% 466.81kcal = 116.7gram Tluszcz 30% 933.62kcal = 103.74gram Witam oto moja 1 dieta na mase którą udało mi się ułożyć do tego przyjmuje 2 razy dziennie Olimp creapure monohydrate powder 500g Czy w 1 posiłku mogę wszystko zmiksować z [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 592 Data: 2013-07-07 14:17:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc mile widziana

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Niestety , szczescie nie wybiera Połamałem ręke . W dwa miesiace stracilem 7 Kg ... ( stres , nerwy no i malo jadlem ) Nie mam apetytu nie chce mi sie jesc tyle co wczesniej . Wiadomo ze nadal staram sie trzymac diete jak wczesniej i jesc jak najwiecej jednak chcialbym sie wspomoc czyms zeby tyle nie tracic a moze nawet pojsc do przodu . Ćwiczyc [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1456 Data: 2014-01-06 23:03:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase- nie za malo?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Sluchajcie mam z kumplem maly problem.Cwiczymy na mase jestem obecnie na iglach z deki + bialko i cwiczymy w pon- klata biceps, sroda-bary triceps, piatek - plecy przedramie.I teraz mam problem...czy nie robic czesciej klaty ? brzuszki na koniec kazdego treningu?cwiczyc 5 dni? czy na mase 3 dni wystarcza?czy to nie zamalo?Doradzcie cos...dodam ze [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1241 Data: 2003-08-11 19:08:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak trenowac 7x w tygodniu?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Jak rozlorzyc sobie trening na 7 dni? Na kazdym treningu chce utrzymac 2 stale elementy- rowerek (przynajmnie 0,5 h) i cwiczenie na laweczce na miesnie brzucha. Na nogach mi nie zalezy, tzn mysle ze rozwina sie wystarczajaco na rowerku. Diete stosuje raczej odchudzajaca- sniadanie, sniadanie w szkole, obiad- po treningu i kolacja (samo bialko). [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2576 Data: 2003-09-11 21:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na masę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mam do Was prośbę, czy ktoś zna jakiś zestaw dżywek, który pomógłby zwiększyć masę mięśniową. Proszę napiszcie coś. Pozdrawiam, Maciek P.S. Chodzi mi o jakieś białko albo coś z kreatyną i może aminokwasami. Jakbyście mogli też nazwy produktów podać byłbym wdzięczny(SOG)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3901 Data: 2004-02-29 18:31:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplemety i silownia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, od roku uprawiam kulturystykę, od jakiegoś czasu zacząłem stosować suplementy typu gainer x3 (stosowana przy jedzeniu) , carbo (w czasie treningu), białko do tego jeszcze kreatyna stosowana cyklicznie, wszystkie suple biorę w dawkach zalecanych przez producenta. Pytanie moje czy jest możliwość od używania tych proszków wystąpienia powikłań [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2010-09-26 15:34:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta z ograniczoną iloscia białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i do tej pory odzywiam sie tak normalnie bez jakiejs diety a dla zdrowia to duzo owocow i warzyw jem mam taki problem ze nie moge w duzych ilosciach spozywac produktow białkowych Wzrost 185 waga 75 biceps 36 klata 108 jesli moge liczyc na pomoc to prosze o ustlenie dla mnie diety z ograniczona iloscia białka (w małych ilosci białko nie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2745 Data: 2008-05-09 14:30:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobry plan trenigowy na mase i siłe Potrzebuje

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Waga: 82 Wzrost: 185 Cel treningowy: masa/siła Staż treningowy na słowni: 11 miesiecy Uprawiane inne sporty: kiedys piłka nozna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt siłownia Dieta: jest ale nie zawsze Przeciwskaznania medyczne: zadne Zażywane suplementy: białko massacra amino glutamina

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 905 Data: 2009-06-13 16:37:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porada odnośnie suplementów.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Na siłowni ćwiczę od około 3 miesięcy. Chciałbym przetestować na sobie jakieś suplementy(kreatyna na razie odpada). Jak myślicie co wybrać jako pierwsze. Dodam jeszcze że myślałem nad czymś z SFD np. Białko+Węgle+BCAA, co o tym sądzicie? Chciałbym zmieścić się tak mniej więcej w 100zł(żeby odżywki starczyły na jakieś 4 tygodnie) Dieta-jest. [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2290 Data: 2011-12-07 22:38:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę, dobra ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Dane: Wiek: 17 Waga: 89 Wzrost: 177 Staż: 13miesięcy Typ Budowy: Endo Z racji tej, że jestem endo nie chcę przesadzać z ww i nie wiem czy tyle starczy oraz czy białko i tłuszcze w dobrej proprcji. Proszę o ocenę, poprawę jeśli trzeba. http://img189.imageshack.us/img189/4173/dieta20120129.jpg Warzyw nie wliczałem, ponieważ będę jadł je [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1015 Data: 2012-01-29 22:17:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Źródło białka w I posiłku

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wystarczy na dobry posiłek na MASE ? Ktoś mi kiedys powiedział że w tym posiłku nie ma dobrego źródła białka, i jest do zmiany. Jak to jest ? Ew. co mam dodać żeby dobić to białko... Dodam że tą owsiankę miele 30min w paszczy żeby ją całą zjesc ... Wiec nie wiem czy cokolwiek jeszcze przełkne, i czy starczy mi czasu ... xd [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1874 Data: 2014-12-21 17:53:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DZIKIE MIESO

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] innych płodów leśnych jak donosza najnowsze badania ponoć ma ono niedocenione walory odzywcze jak i smakowe coraz cześciej mozna równierz spotkać w ogólnej sprzedaży te produkty! KTO SIE ORIENTUJE W POSZCZEGÓLNYCH SKŁADNIKACH(białko wegle i tłuszcz) KTO STOSUJE OWE SPECJAŁY? KTO ZASTEPUJE W DIECIE ZAMIAST POPULARNYCH SCHABOWYCH? JAKIE EFEKTY?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2113 Data: 2005-08-29 12:48:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spora redukcja / suplementy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jest dużo do redukowania i nie chcę zbytnio obciążać organizmu, serca itp, więc na początek będzie sam rower. 2x dziennie aero + solidna dieta powinny swoje zrobić. Po miesiącu lub dwóch dojdą ćwiczenia siłowe, wtedy kupię BCAA. Z suplementów na obecną chwilę planuję zakupić tak: Białko - Vitafit Wpc protein plus (3x750g) 96zł Tłuszcze - Trec [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1088 Data: 2010-02-12 16:34:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę oraz suple

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam proszę o pomoc chciałbym aby mi ktoś doradził co do masy . Ćwiczę z 3 tydzień i chciałbym troszkę jeszcze dobić do wagi aktualnie 83 a dobić do 90 moje zapotrzebowania Współczynnik BMR 1919.81 Aby utrzymać wagę Kalorie 2303.77 Węglowodany 55% 1267.07kcal = 316.77gram Białko 15%% 345.57kcal = 86.39gram Tluszcz 30% 691.13kcal = 76.79gram [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1128 Data: 2012-07-10 23:18:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jest dla Was 'bazą' na redukcji?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] co powinienem zakupić jako ‘bazę’ dla dobrej redukcji? Pytam o suple, oczywiście dieta i trening to inna sprawa. Wydaje mi się, że bazą mogłoby być spalacz (np. scorch) + białko + antykatabolik (BCAA). Oczywiście nie wspominam już o suplach uniwersalnych czyli: omega3, zma, witaminy, bo one powinny być chyba zawsze :) Co Wy uznajecie za taki [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2367 Data: 2009-05-07 13:24:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przykładowy posiłek przed treningowy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] aby ktoś powiedział mi czy taki posiłek może pojawić się przed popołudniowym treningiem siatkówki, a jeśli nie to wytłumaczył czemu :P. Z góry dziękuje. Zgodnie z zasadą węglowodany z wysokim I/G oraz łatwo przyswajalne białko w proporcji 2/1: 2 kromki chleba normalnego (70g) miód pszczeli (25g) ser twarogowy chudy (165g) razem 416 kcal

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3137 Data: 2009-10-14 13:47:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co barać POMOCY

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] tym popracować w domu poprzez pompki itp . Pózniej na siłownie bo narazie to chyba za wcześnie. Kiedyś ćwiczyłem w domu ale efekty były słabe. Moje pytanie mam brać jakieś białko ? czy cos innego żeby efekty były szybsze ? i jak to barć , sorry za takie podstawowe pytania ale nie jestem w temacie . Proszę o pomoc i ewentualnie jakieś rady , [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 552 Data: 2014-12-14 12:15:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl - jak wszystko połączyć

    Temat
    Odżywki i suplementy

    cześć wszystkim mam taki zestaw: białko MyoFusion Jablczan kreatyny cm3 360kaps pobudzacz Cytonox Mutant mass i ok 200gr mono universal staż - ok 3 lata dieta jest wmiare trzymana cel - masa jak to wszystko połączyć? wiem ze cm3 brac w treningowe ok 8 kaps a w nie treningowe 4 kaps, pobudzacz przed treningiem. wstaje o 8 rano a na siłowni jestem [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1291 Data: 2010-09-19 14:17:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy (kreatyna + pompa)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, ćwicze juz pare dobrych latek ( około 3-4) i zdecydowałem spróbowac pierwszy raz dobrego zestawy, do tej pory brałem oczywiscie kreatyne , białko, witaminy ,bete... itp. Tak jak w temacie zastanawiam sie nad Storm + Shock Therapy lub nitrobolon II + mono. Z tego co przeczytałem Storm + Shock Therapy wyjdzie troche drożej ( ale moze byc [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1006 Data: 2017-09-01 16:20:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)