SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • koklajl po treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    czy ten koktajl jest dobry po treningu: ?? Składniki: - 1 szklanka chudego waniliowego jogurtu - 1/4 szklanki chudego mleka - 1/2 szklanki świeżych lub mrożonych truskawek - 1/2 dojrzałego banana - 1/2 szklanki pokruszonego lodu. Wartości odżywcze koktajlu: Białko - 14 g Węglowodany - 80 g Tłuszcz - 1g Kalorie pochodzące od tłuszczu 2% [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1048 Data: 2008-12-13 11:35:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprzedam odżywki.

    Temat
    Targowisko

    [...] wystawiam ogłoszenie na prośbe kolegi któremu znudziła sie siłownia. Sam osobiscie miałem ten sam zestaw i daje ładnego kopa :) z każdej puszki odżywki było wziente raptem 5 miarek. horse power mesomorph creatyna monohydrat vitalmax białko wpc ostravia oraz carbo vitalmax. chętni pisać na priv. rozpatrzymy każdą propozycje :) pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 923 Data: 2010-12-08 17:29:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna działanie po długiej przerwie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] do marca tego roku stosowałem kreatyne(mono) oraz białka i witamini. po 9 miesiacach od zakonczenia ich stosowania czyli w styczniu chce rozpocząć cykl na cm3+bcaa+białko i możliwie najlepiej dobrana dieta. Pytanie jest odnoście kreatyny. Nigdy nie stosowałem jabłczanu czy po 9 miesięcznej przerwie kreatyna zadziała tak jak bym brał ja [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2011-11-26 09:48:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sucha masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy możecie mi podać przybliżone ilości w kg jakie realnie na bazie diety i suplementów typu (Białko w razie braków w diecie, bcaa ewentualnie kreatyna)można zrobić miesięcznie. Mówie o dobrej jakości masie robionej bez "towaru". Zakładamy, że jest dieta dopięta. Oczywiście wiem, że jest to uzależnione od człowieka, jak trenuje itp. Ale [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 833 Data: 2012-11-12 11:38:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę - ektomorfik 18 lat.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Mam 189cm wzrostu, waże 68kg i ciężko mi przytyć. W tym temacie proszę was o ocenę gotowej diety ze strony: https://portal.abczdrowie.pl/dieta-wysokokaloryczna Czy jest w niej wystarczająco dużo kalorii? Ćwiczę 4x w tygodniu, masą własnego ciała - drążek, pompki, itp. + hantelki. Do tej diety mogę dokupić jakieś białko, jeśli to konieczne.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1612 Data: 2016-03-07 11:34:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HST czy klasyczny + kreatyna ?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Otoz mam zamiar 1 raz wziasc kreatyne do tego jakies bialko i dieta.Zalezy mi na przyroscie masy miesniowej i sily. I nie wiem czy lepsze efekty kreatyna mi da cwiczac klasyczny trening czy hst ? ktory trening lepiej stosowac?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3086 Data: 2005-01-03 18:42:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skuteczność diety redukcyjnej.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mam pytanie odnośnie skuteczności stosowanej diety. Czy lepsza będzie zbilansowana czy może low carb? Na zbilansowanej mam 3g ww na kmc a na low carb 1g. Kalorie w obu przypadkach są na tym samym poziomie bo na low carb zwiększam białko i tłuszcze. Czy rodzaj stosowanej diety ma znaczenie czy chodzi tylko żeby utrzymać bilans i jakość produktów?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1361 Data: 2010-05-01 10:44:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trick anaboliczny polecany przez Wodyna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Mam pytanie jw. Zaciekawił mnie ten pomysł podczas oglądanie jednego z odcinków z SFD. Pytanie do was..co o tym sądzicie? Czy rzeczywiście może to pomóc w regeneracji/ rozwoju mięśni? Czy można jako białko dostarczyć odżywki białkowej w środku nocy ( po 4 godzinach snu ) + oliwa czy bez oliwy? Czekam na odpowiedź ;)

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1981 Data: 2012-02-13 22:24:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • spora masa mięśniowa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie skończyłem tydzień temu cykl i teraz planuje zrobić następny co proponujecie: - białko dobry skład,dobre ilościowo i cena do 300zł - nie wiem do tego czy jakieś węglowodany dokupić jak tak to jakie - dobry stack przedtreningowy znalazłem taki resurrector nie wiem czy dobry a co byście polecili Do tego jestem w trakcie planowania sobie [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1431 Data: 2012-12-11 17:45:05 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dietka na masę - rzut oka(porada) Pomocy !

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam zamieszczam tutaj link do mojej diety i mam taki problem że wszystkie makroskładniki mi się zgadzaja tj:białko wegle i tłuszcze a kcal nie według obliczeń powinienem spożywać 3800kcał a w diecie wychodzi mi 3300 i czym tu zwiększyć to skoro całe BTW mam obliczone co do grama. CZEKAM NA SZYBKĄ POMOC. [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1441 Data: 2014-01-19 18:09:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje, ocena

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć. Chciałbym żebyście doradzili w razie potrzeby jakie zmiany zastosować Moje zapotrzebowanie Współczynnik BMR 1772.33 Aby utrzymać wagę Kalorie 3057.27 Węglowodany 55% 1681.5kcal = 420.38gram Białko 15%% 458.59kcal = 114.65gram Tluszcz 30% 917.18kcal = 101.91gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c3f7963f108a4ae2a683eaac8bd03c82.png

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1716 Data: 2014-05-11 20:45:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] na wakacje przerwa. Powróciłem od września i po wakacjach zrobiła się dość spora oponka na brzuchu. Jestem szczupłej postury, lecz chciałbym teraz się "powiększyć" tj. kreatyna,białko, ale najpierw chce zredukować tę oponkę. Zastanawiałem się nad Machine Man Burner lecz nie wiem czy nie jestem za młody i czy są tego jakieś skutki uboczne? Pozdr

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 886 Data: 2015-09-02 19:18:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KRETKA+GLUTA+GAINER-pomoc w ulozeniu cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    szykuje sobie cykl na jesien i zastanawiam sie co wybrac ?? kreatyna- ultimate n. czy HI-TEC creapure (250g) ???? glutamina- NUTREND (500G) czy ULTIMATE N.(400G) ???? gainer- HI-TEC MASS GAIN (4kg), TREC XXL (4KG) a moze zamiast gainera bialko serwatkowe TREC (1,5kg) ??? JA wybralbym kreat-HI-TEC, glut-NUTREND, TREC-XXL ale to tylko moje [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1315 Data: 2003-06-19 14:33:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • =Cyklon do oceny= ważne & pilne

    Temat
    Odżywki i suplementy

    L-arginina(vitalmax) + nitrobolon (Trec)+ kre-alkalyn(OLimp) + białko CFM WHEY PROTEIN ISOLATE 90 albo 82 no i carbo. Proste pytania na ktore chcial bym dostać od znawców odpowiedz. 1.w jakich porach i w jakich dawkach 2.czy dobry:) P.S nie jestem laikiem i sezonowcem ale chciał bym jednak zasięgnąć rad i opini specjalistów SOG ZA dobrą POMOC i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1165 Data: 2006-09-05 22:33:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A może lepiej rybę mintaja , co myślicie ??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mintaja? a może jeszcze lepszym rozwiązaniem byłaby pierś z kurczaka?. Mam ten dylemat ponieważ z tego co wiem to nabiał lubi się odkładać w postaci tłuszczu i nie wiem czy na noc twaróch chudy sie nadaje? I czy wogóle wyeliminować białko i tłuszcze pochodzące z nabiału ( jako źródło tłuszczu chodzi mi tutaj o ser żółty) ? JESTEM NA REDUKCJI.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1085 Data: 2009-03-06 20:53:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lekko dziwne pytanie

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Ostatnio zauważyłem przykrą rzecz... a mianowicie po użyciu wczoraj szejkera (mieszałem białko z mlekiem) przepłukałem go ładnie ciepłą wodą i odstawiłem do następnego... Dzisiaj powąchałem go i śmierdzi brudną szmatą pod sensem, ścierką. Szejker jest szklany. Macie podobny problem?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2340 Data: 2013-02-10 20:17:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa, jak przytyc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam pewien problem, ostatnio sporo schudlem i chcialbym wrocic do swojej poprzedniej wagi. Staram sie czesto odzywiac ale nie moge nadal przytyc. Zle sie czuje w obecnej wadze. Ktos mi mowil ze moglbym zaczac jesc bialko i przy tym trenowac i wtedy bym przytyl i mial bym dobra rzezbe. Poradzcie mi. 1.74 waga 64 kg to moze wam pomoze. Z gory [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1869 Data: 2012-03-03 20:30:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietaa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Proszę o ocene. Wzrost, waga: 191cm/84kg Cel: masa Trening między 1-2 posiłkiem 1x Omega 3 do 1 posiłku 1x Vita-min Plus do 2 posiłku Suma dobowa: 3771kcal, 230g (24%) białko, 109g (26%) tłuszcze, 465g (49%) węglowodany /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/a497cbe4873a41cca1a4a0b8b47af194.png Zmieniony przez - Tonino w dniu 2013-02-14 00:51:41

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1468 Data: 2013-02-14 00:49:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Pytanie] Dieta jak to działa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, załóżmy że robię diete z ujemnymi kaloriami np zapotrzebowanie wynosi 3000kcal odejmuje od tego 400 (chce robić redukcje) czyli mam 2600kcal rozliczam to na 40 40 20 % (BIAŁKO/WĘGLE/TŁUSZCZ) Czyli kcal i makro mam obliczone. No i dobra diete mam ułożoną(załóżmy) i jak to wszystko wygląda? Wychodzi ze mnie tłuszcz a mięśnie się pokazuje? i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2013-08-15 21:37:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW TRNEING

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, trenunje od 7 pazdiernika. Chcialbym zwiekszyc mase, od poniedzialku ruszam z diete + za tydzien chcialbym zakupic sobie bialko i jakies aminokwasy chyba :) Teraz jesli chodzi o trening to najlepszy chyba bedzie FBW na mase z tego co czytalem, czy mógłby ktoś wrzucic swoj trening FBW albo podać jakieś dobre tematy gdzie są? Bo tutaj nic [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 663 Data: 2014-01-11 20:16:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)