[...] wystawiam ogłoszenie na prośbe kolegi któremu znudziła sie siłownia. Sam osobiscie miałem ten sam zestaw i daje ładnego kopa :) z każdej puszki odżywki było wziente raptem 5 miarek. horse power mesomorph creatyna monohydrat vitalmax białko wpc ostravia oraz carbo vitalmax. chętni pisać na priv. rozpatrzymy każdą propozycje :) pozdrawiam.
[...] do marca tego roku stosowałem kreatyne(mono) oraz białka i witamini. po 9 miesiacach od zakonczenia ich stosowania czyli w styczniu chce rozpocząć cykl na cm3+bcaa+białko i możliwie najlepiej dobrana dieta. Pytanie jest odnoście kreatyny. Nigdy nie stosowałem jabłczanu czy po 9 miesięcznej przerwie kreatyna zadziała tak jak bym brał ja [...]
Czy możecie mi podać przybliżone ilości w kg jakie realnie na bazie diety i suplementów typu (Białko w razie braków w diecie, bcaa ewentualnie kreatyna)można zrobić miesięcznie. Mówie o dobrej jakości masie robionej bez "towaru". Zakładamy, że jest dieta dopięta. Oczywiście wiem, że jest to uzależnione od człowieka, jak trenuje itp. Ale [...]
[...] Mam 189cm wzrostu, waże 68kg i ciężko mi przytyć. W tym temacie proszę was o ocenę gotowej diety ze strony: https://portal.abczdrowie.pl/dieta-wysokokaloryczna Czy jest w niej wystarczająco dużo kalorii? Ćwiczę 4x w tygodniu, masą własnego ciała - drążek, pompki, itp. + hantelki. Do tej diety mogę dokupić jakieś białko, jeśli to konieczne.
Witam. Otoz mam zamiar 1 raz wziasc kreatyne do tego jakies bialko i dieta.Zalezy mi na przyroscie masy miesniowej i sily. I nie wiem czy lepsze efekty kreatyna mi da cwiczac klasyczny trening czy hst ? ktory trening lepiej stosowac?
[...] mam pytanie odnośnie skuteczności stosowanej diety. Czy lepsza będzie zbilansowana czy może low carb? Na zbilansowanej mam 3g ww na kmc a na low carb 1g. Kalorie w obu przypadkach są na tym samym poziomie bo na low carb zwiększam białko i tłuszcze. Czy rodzaj stosowanej diety ma znaczenie czy chodzi tylko żeby utrzymać bilans i jakość produktów?
Witam Mam pytanie jw. Zaciekawił mnie ten pomysł podczas oglądanie jednego z odcinków z SFD. Pytanie do was..co o tym sądzicie? Czy rzeczywiście może to pomóc w regeneracji/ rozwoju mięśni? Czy można jako białko dostarczyć odżywki białkowej w środku nocy ( po 4 godzinach snu ) + oliwa czy bez oliwy? Czekam na odpowiedź ;)
Mam pytanie skończyłem tydzień temu cykl i teraz planuje zrobić następny co proponujecie: - białko dobry skład,dobre ilościowo i cena do 300zł - nie wiem do tego czy jakieś węglowodany dokupić jak tak to jakie - dobry stack przedtreningowy znalazłem taki resurrector nie wiem czy dobry a co byście polecili Do tego jestem w trakcie planowania sobie [...]
Witam zamieszczam tutaj link do mojej diety i mam taki problem że wszystkie makroskładniki mi się zgadzaja tj:białko wegle i tłuszcze a kcal nie według obliczeń powinienem spożywać 3800kcał a w diecie wychodzi mi 3300 i czym tu zwiększyć to skoro całe BTW mam obliczone co do grama. CZEKAM NA SZYBKĄ POMOC. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na wakacje przerwa. Powróciłem od września i po wakacjach zrobiła się dość spora oponka na brzuchu. Jestem szczupłej postury, lecz chciałbym teraz się "powiększyć" tj. kreatyna,białko, ale najpierw chce zredukować tę oponkę. Zastanawiałem się nad Machine Man Burner lecz nie wiem czy nie jestem za młody i czy są tego jakieś skutki uboczne? Pozdr
szykuje sobie cykl na jesien i zastanawiam sie co wybrac ?? kreatyna- ultimate n. czy HI-TEC creapure (250g) ???? glutamina- NUTREND (500G) czy ULTIMATE N.(400G) ???? gainer- HI-TEC MASS GAIN (4kg), TREC XXL (4KG) a moze zamiast gainera bialko serwatkowe TREC (1,5kg) ??? JA wybralbym kreat-HI-TEC, glut-NUTREND, TREC-XXL ale to tylko moje [...]
L-arginina(vitalmax) + nitrobolon (Trec)+ kre-alkalyn(OLimp) + białko CFM WHEY PROTEIN ISOLATE 90 albo 82 no i carbo. Proste pytania na ktore chcial bym dostać od znawców odpowiedz. 1.w jakich porach i w jakich dawkach 2.czy dobry:) P.S nie jestem laikiem i sezonowcem ale chciał bym jednak zasięgnąć rad i opini specjalistów SOG ZA dobrą POMOC i [...]
[...] mintaja? a może jeszcze lepszym rozwiązaniem byłaby pierś z kurczaka?. Mam ten dylemat ponieważ z tego co wiem to nabiał lubi się odkładać w postaci tłuszczu i nie wiem czy na noc twaróch chudy sie nadaje? I czy wogóle wyeliminować białko i tłuszcze pochodzące z nabiału ( jako źródło tłuszczu chodzi mi tutaj o ser żółty) ? JESTEM NA REDUKCJI.
Ostatnio zauważyłem przykrą rzecz... a mianowicie po użyciu wczoraj szejkera (mieszałem białko z mlekiem) przepłukałem go ładnie ciepłą wodą i odstawiłem do następnego... Dzisiaj powąchałem go i śmierdzi brudną szmatą pod sensem, ścierką. Szejker jest szklany. Macie podobny problem?
Witam. Mam pewien problem, ostatnio sporo schudlem i chcialbym wrocic do swojej poprzedniej wagi. Staram sie czesto odzywiac ale nie moge nadal przytyc. Zle sie czuje w obecnej wadze. Ktos mi mowil ze moglbym zaczac jesc bialko i przy tym trenowac i wtedy bym przytyl i mial bym dobra rzezbe. Poradzcie mi. 1.74 waga 64 kg to moze wam pomoze. Z gory [...]
Proszę o ocene. Wzrost, waga: 191cm/84kg Cel: masa Trening między 1-2 posiłkiem 1x Omega 3 do 1 posiłku 1x Vita-min Plus do 2 posiłku Suma dobowa: 3771kcal, 230g (24%) białko, 109g (26%) tłuszcze, 465g (49%) węglowodany /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/a497cbe4873a41cca1a4a0b8b47af194.png Zmieniony przez - Tonino w dniu 2013-02-14 00:51:41
Witam, załóżmy że robię diete z ujemnymi kaloriami np zapotrzebowanie wynosi 3000kcal odejmuje od tego 400 (chce robić redukcje) czyli mam 2600kcal rozliczam to na 40 40 20 % (BIAŁKO/WĘGLE/TŁUSZCZ) Czyli kcal i makro mam obliczone. No i dobra diete mam ułożoną(załóżmy) i jak to wszystko wygląda? Wychodzi ze mnie tłuszcz a mięśnie się pokazuje? i [...]
Witam, trenunje od 7 pazdiernika. Chcialbym zwiekszyc mase, od poniedzialku ruszam z diete + za tydzien chcialbym zakupic sobie bialko i jakies aminokwasy chyba :) Teraz jesli chodzi o trening to najlepszy chyba bedzie FBW na mase z tego co czytalem, czy mógłby ktoś wrzucic swoj trening FBW albo podać jakieś dobre tematy gdzie są? Bo tutaj nic [...]