SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jestem głodny szczególnie przed drugim posiłkiem po tym samym białku na śniadanie oraz miedzy 3-4 posiłkiem. czy dobrym wyjściem były by węgle w każdym posiłku? Jeśli jadłem białko na kolację a pełnowartościowy na śniadanie było ok. białko przed snem wykluczam, niemożna po tym się normalnie wyspać białko na noc to dla tych co mają problemy ze [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-25 17:52:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć, Szybkie pytanko. Poniżej szkielet diety TKD, bez gramatur - chciałbym się tylko dowiedzieć: czy trzyma się to to kupy ? (godzina:szama) -6: białko -9: (jaja+razowy / białko+owsianka) + omega3 -12: mięso + warzywa -15: mięso + warzywa -18: złożone + mięso + warzywa > 20min przed T : kreta + vitargo > zaraz po T : kreta + vitargo > [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-03 04:40:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozklad posilkow dla osoby ćwiczacej o 18

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    raczek87 Czyli rozkład musial by wygladac mniej wiecej tak : 1 wegle + białko 2 wegle + bialko + warzywa 3 bialko + tłuszcze + warzywa 4 bialko + tluszcze + warzywa 5 bialko + wegle 6 bialko + wegle teraz mam pytanie odnosnie rozkładu dni treningowych , poniewaz mam do dyspozycji tylko 4 dni wiec u mnie prezentowało sie to tak poniedzialek - [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1176 Data: 2009-09-26 13:14:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 2x15 na każdą stronę 11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha) 2x15 +aero na orbim 10 minut w tym interwały 30/30x5 stretching białko zamówione :)8-) ciastkowe :) będę mogła tłustsze mięska podjadać :) bo będę sobie mogła regulować białko tym białkiem :) w końcu zagości boczek i karczek :) częściej [...]

    Odpowiedzi: 425 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-04 19:40:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i czas zdziała cuda.. i mocne postanowienia.. Majli dam znać jak to ciastko będzie smakować.. mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie bo w sumie nie wiem jak smakuje takie białko bo nigdy czegoś takiego w ustach nie miałam :) ale liczę, że będzie to dobry substytut.. żeby tylko smak przypominał bo w sumie ja nawet nie potrzebuje, żeby coś było [...]

    Odpowiedzi: 425 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-04 22:38:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • biorę sobie do serca wasze rady dziewczyny, wiem, że jesteście tu po to by pomóc.. białko już zamówione to i tak będę je wcinać gdy zabiore się za tłustsze mięcha.. chociaż teraz myśle, że może źle zrobiłam zamawiając to białko.. zostały mi 3 jabłuszka.. dojem je i więcej nie kupie, tylko bez nich nie wiem czy owsiany omlet tylko z samym cynamonem [...]

    Odpowiedzi: 425 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-05 20:12:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zamówiłam to samo białko ciasteczkowe, co Ty (Trec whey 100, smak cookies and cream), nie oparłam sie pokusie i wrabałam porcję na mleku %-) powiem Ci że to chyba najsmaczniejsze białko jakie piłam, nie czuć gorzkiego posmaku słodzika, no i nie jest przesadnie słodkie ;-) A GPP z kolei ja ściągnę od Ciebie ;-)

    Odpowiedzi: 425 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-08 19:45:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kiszoną to dopiero mój biedny brzuch nie wiedział co z tym zrobić i szalał %-) a w dodatku mam jakieś jajka z cienką skorupką i nie moge ich ugotować na twardo bo ciągle pękają i białko wypływa.. ah to białko cenniejsze niż złoto :-)) Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-14 19:34:42 Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-14 19:37:37

    Odpowiedzi: 425 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-14 19:33:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 60-70% max - zero zmęczenia??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Bardzo proszę o wskazówki, tylko proszę pamiętajcie, że ja jestem normalnym człowiekiem, który mało zarabia, dużo pracuje i nie ma czasu :) Zapotrzebowanie = kcal 2774, białko 190 (2gr/kg), ww 33(3,5gr/kg), tł 76 (0,8gr/kg) Posiłki 1, musli 100gr, mleko 0,3 2%, prolongatum 40gr, omega 3 = 600kcal, 40 białka, 70 ww, 19 tl 2, kapusta [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1364 Data: 2008-05-03 16:09:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mass xxl+ creapture monohydrate

    Post
    Odżywki i suplementy

    Nie lepiej kupic sobie jakies białko jesli chcesz brac cos na noc. A wiem tez ze mass xxl to tyle co zjedzenie 1 torebki ryzu i 100g bialego sera. Ja bym kupil bialko dextroze albo carbo i bral tak: DT: 30 minut przed treningiem 5g krety + carbo zaraz po treningu bialko 5g ktety + carbo i przed snem białko DNT: 5g krety + carbo na czczo, białko [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1567 Data: 2007-10-13 09:49:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka do korekty

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] korekte. Przy diecie zakładam brak na razie jakiś oddżywek ew. jakieś białeczko lub izoton(no właśnie co wybrać jako bardziej niezbędne izoton po treningu +40min biegów czy białko)???? // izoton to rozumie ze chodzi o carbo?? ja bym bral po biegach ja co a bialko przed treningiem ale siłowym ///CHODZIŁO MI BARDZIEJ O NAPÓJ IZOTONICZNY TYPU [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1245 Data: 2005-08-22 08:54:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to wygląda po spakowaniu , bujam się z nią na codzień na uczelnie , kocham moją torbe kolacja , twaróg + olej lniany o3 ii witaminy znalazłem w końcu sposób na to cholerne białko !! do shakera wlewamy wode dosypujemy białko zamykamy shaker narazie ostro co ? i nie wstrząsamy !! chwile zostawiamy żeby troche sie rozpuściło , a potem , [...]

    Odpowiedzi: 370 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-11 19:19:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

    Post
    Po 35 roku życia

    Amidoman, jak piszesz jadłeś białko a reszta diety kulała, a jakbyś jadł białko i reszta diety nie kulała?

    Odpowiedzi: 530 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-10-01 21:23:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • .: Dr Ellis :. - ukladanie diety na jego zasadach

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    to se zredukuj kalorie do okolo narazie 2200kl a białko daj te 2,2-2,5g.kg I pamietaj to tłuszcz powinien byc Głownym zrodlem kalori w diecie a nie białko.Zycie na bialko jako energetyku jest niewskazane. A te 160-200 g tluszczu to nie jest tak duzo.

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 7627 Data: 2005-06-28 19:58:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marshall~ Get hard or die trying!

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] zaczynam stosowanie omegi3 4 kaps dziennie. Za półtorej miesiąca wrzucę spalacz (Thermo Fat Burner), choć wiadomo może z odżywek coś jeszcze dojść, mam na myśli kofeinę, białko. Zapraszam wszystkich do śledzenia i motywowania mnie do jeszcze bardziej zaciętej walki o zmiany w sylwetce. Na zakończenie chce przytoczyć słowa Konfucjusza które [...]

    Odpowiedzi: 596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-21 07:02:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marshall~ Get hard or die trying!

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] mam porobione zapasy, i brak czasu żeby cos pomyśleć sensowniej Ta opcja z owocami wydaje się być bardzo sensowna w późniejszym okresie gdzie chce- za pare tygodni- podbić białko w gore jeszcze troszkę, myślałem żeby kupić białko w prochu- Muscle Up- żeby utrzymać kaloryczność muszę obciąć węgle czyli tnę z pierwszego posiłku tak? no i co [...]

    Odpowiedzi: 596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-30 06:53:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marshall~ Get hard or die trying!

    Post
    Trening dla początkujących

    jesli mam fundusze tylko na 1 suplement - to wybieram bcaa jesli mam zamiar trenowac o suchym 'pysku' chyba ze masz bialko w prochu? to to samo - nie musi byc bcaa moze byc eaa/bialko poza kazeina tylko! albo dasz posilek ~1-2h przed powinno byc si ale jednak opcja bcaa->trening->bilako/eaa/bcaa->posilek jest lepsze naprawde proch wydaje [...]

    Odpowiedzi: 596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-22 00:39:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

    Post
    Trening dla początkujących

    Czyli trzymam się 3500 kcal w dniu treningu. 0700 Jogurt naturalny 50g Owies 100g 6 x Żółtek jajek Banan Białko - 9g Węglowodanych 97g Tłuszcz 80g - 1184 kcal 1200 Filet z kurczaka 70 g Słodkie ziemniaki 500g Sałatka Białko 25g, węglowodanych 106g, tłuszcze 1g - 534 kcal 1600 Filet z kurczaka 70g Ryż brązowy 310g, orzechy 80g Białko [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 6845 Data: 2018-04-18 11:12:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywianie by Joe Weider

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kul¬turyści spożywają tylko 80-100 g białka dziennie przez okrągły rok i stale zwiększają masę mięśniową. Inni kulturyści spożywają 150-200 g białka dziennie. Jeśli białko pochodzi z głównych jego źródeł, uważam, że możecie spożywać około 2 g białka na kilogram masy ciała. Pełne białko pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby, drób, jaja i [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 6086 Data: 2005-03-01 22:34:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Korekta odżywiania + pare pytań dot białka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] a dla innego nic... 2. Czy to biało mogę mieszac z serkiem homogenizowanym? czy ten serek nie psuje jakiś własciwosci białka? przyznam ze o wiele lepiej smakuje takie białko mozesz jak najbardziej 3. Czy po skonczony cyklu z białkiem, moge odrazu brać kreatyne, czy poczekac? nie robi sie cyklu na bialku.... mozesz brac kreatyne ale dla [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1032 Data: 2008-04-03 17:35:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)