Co sądzicie o karkówce z grilla na redukcji 2 razy w tyg ??? Jako urozmaicenie w pozostałe dni aktualnie wołowina, czasami filet.
Wyglądało by to tak, że mięso było by w 2, 3(przed treningowy), 4(1h po treningu) posiłku. Chodzi o to że karkówka ma trochę tłuszczu,a tłuszczu unikamy w okol. treningu aczkowiek chyba dużo się wytopi co nie ???
Jak ma się karkówka na masie??? Ogólnie to mało co wieprzowinę jem, bo tak to wołowina lub kurczak, ale z uwagi że jest opcja obecnie grilowania i po 2 smakuje mi to chcę karkówki trochę jeść :D
Wyglądało by to tak, że mięso było by w 2, 3(przed treningowy), 4(1h po treningu) posiłku. Chodzi o to że karkówka ma trochę tłuszczu,a tłuszczu unikamy w okol. treningu aczkowiek chyba dużo się wytopi co nie ???
Jak ma się karkówka na masie??? Ogólnie to mało co wieprzowinę jem, bo tak to wołowina lub kurczak, ale z uwagi że jest opcja obecnie grilowania i po 2 smakuje mi to chcę karkówki trochę jeść :D