SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
jak już jestem na forum i mam czas to spytam i o to: ile mniej więcej powinno być godzin snu? tak żeby było ok

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Ok 8h to optymalna ilosc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zależy od tego jak często ćwiczyć przy zmęczeniu fizycznym i obciążeniu oun ok 8 -12 godz. czytałem badania kiedy ilość snu poniżej 6 godz powodowała spadki testosteronu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
e a jak to jest z twarogiem i oliwa z oliwek na noc?
bo sam etraz jem 150g twarogu i 2 łyżeczki oliwy z oliwek

i sie zastanaiwma, czy te dodtkowe kcal z oliwy nie zaszkodza na noc?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Przez dluzsz czas nie tylko poziom testosteronu moze zostac zaburzony. Z drugiej storny zbyt dlugi sen tez nie jest dobry. Mozna po nim wstac i czuc sie jakby nas ktos kijem okladal

Nie zaszkodza, ale jezeli masz mozliwosc dac w innym posilku to mozna tak zrobic. Mam na mysli obciazenie ukladu trawiennego a nie otluszczenie (jezeli to miales na mysli).

Zmieniony przez - domer w dniu 2010-05-17 21:23:41

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a te 8h snu musi byc non stop? czy np. moze byc 6 godzin,10 min przerwy i 2 godziny? wiem ze to dziwne ale chodze spac około 24 a o 6 rano mam pierwszy posiłek jem go i ide dalej dosypiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Nie musi byc non stop. Ale przerywany sen ma rowniez wplyw na regenracje organizmu.

Wstajesz specjalnie zeby zjesc sniadanie o 6?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
o ku**a to ja śpie po 6 :D
zdecydowanie za krótko coś... no mam 3 treningi w tygodniu + do tego szkoła (to już w ogóle męczące ) ale jak przychodzi godzina 22/23 to nie czuje wcale zmęczenia ;-P
często jest tak że leże jakąś godzinke bo po prostu nie mam ochoty zasnąć, a rano się budzę nie wyspany jak cholera, bez ochoty wstawania z łóżka :/

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Domer
chodzi Ci, czy mam możliwość dodawania tłuszczy do innych posiłków? owszem mam i to robię :D

ale tak na noc zawsze jadłem sam twaróg, dzis pierwsyz raz z oliwa z oliwek i to mi dałó do myślenia, czy nie jest więcej z tym problemów niż ułatwień ( jestem endo, choć nie jestem zalany - schudłem swego czasu 30kg i BF jest teraz na stałym poziomie ).

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
ja na twoim miejscu ten 1 posiłek albo bym sobie rozłozyl na kolejne albo po prostu przelozyl

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium