SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Powtórzę że jestem w tym samym wieku, ale chyba jestem bogatszy w doświadczenie, i powiem Ci że przechodziłem chyba to samo na szczęście nie miałem dostępu do forum w tym okresie :D Rada ode mnie:
Wyluzuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dam radę ze spokojem. Pytam bo zazwyczaj jak nie cwiczysz to nie ma potreningowego, wiec nie wiem czy mam to jesc czy dac cos innego zamiast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Ja mam pytanie dotyczące orzechów:
1. Czy tracą swoje wartości odżywcze pod wpływem temperatury?( dodaje je do masy na omlet oraz gorących płatków owsianych )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Raczej traca ale wyluzuj, nie duzo:P sam o to pytalem kiedys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
bo jak by była to jakaś duża różnica to jadłbym osobno. Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
skodzio jedz i licz normalnie

"Raczej traca ale wyluzuj," sorry ale w twoich ustach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1744
Mam pytanie, jesli pije wode co dziennie np 4litry, to czy moge do niej dodac "sok do wody" taki syrop paola ew cos innego zeby smak byl? cytryne + cukier no nie wiem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
jeszcze nie licze ale spoko :D Będę wiedział jak już będę liczył:P
"Raczej traca ale wyluzuj," sorry ale w twoich ustach - skończmy już bo się obrazi i nie będzie kto miał pytań zdawać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
krzych095
ja dzisiaj sobie do butelki z wodą do szkoły wrzuciłem plasterek cytryny, i powiem ci że czuć jej smak! Będę miał już gardło zdrowe to jeszcze lodu dorzucę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Napisalem wyluzuj bo Skodzio tak do mnie pisal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium