SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
mam problem i potrzebuje porady
jestem 3 tydzien na cyklu z mono i dopadł mnie kompletny brak apetytu nic kompletnie, biore jakis syrop na apetyt i nic nie daje
na poczatku dieta dopieta a od tyg prawie nic nie jem
co robic?
mono dawkuje standar: 10g DT i 5 w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
obniż trochę kaloryczność nie wpychaj na siłę możesz dołożyć teżaero

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 611
Czym mozna zastapic platki owsiane z mlekiem na sniadanie ? ostatnio mam problemy z mlekiem i mnie cisnie do WC chce czyms zastapic ten 1 posilek oczywiscie dieta jest na mase chodzi mi tylko o 1 posilek

Co cie nie zabije uczyni cię silniejszym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj jajka z warzywami oliwą chlebem razowym na przykąłd

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Spróbuj placków owsianych, przepis w KUCHNI
Możesz dać kasze, ryż brąz, makaron durum + mięcho, warzywa, tłuszcz.

/pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Lub zastap mleko jogurtem, czy woda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam
Często używam warzyw mrożonych na patelnie, lecz dzisiaj takowych nie było i skazany byłem kupić zupę "zimową" firmy Hortex. w składzie wszystko tak samo, także warzywa głęboko mrożone tuż po zbiorach, bez żadnych dodatków, jedyną różnicą jest proponowany sposób przyrządzania ( gotować w wodzie), czy jeśli takowe warzywa będę jak zawsze dusił na patelni teflonowej bez tłuszczu to nie stracą wartości? Na logike nie powinny, ale wolę się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
Dziwne pytanie :D
Włożyłem oliwe extra virgin do lodówki, po paru dniach na dnie butelki zaczęło się tworzyć cos białego :D a na ściankach zrobił sie taki osad.

Kolega włożył oliwe innej firmy, to całkowicie mu "zbieliło" i nie mógł w ogóle wylać z butelki

Co to jest:D? Za niska temperatura przechowywania? Popsuta oliwa?

Data ważności jest okej.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Oliwe nalezy przechowywac w temp. pokojowej. To jest osad tworzacy sie w wyniku zbyt niskiej temp. Nie powinien miec wplywu na jakosc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
czy zaraz po treningu lepiej zjesc banana, wypic duużą łyżke miodu rozpuszczoną w wodzie czy może jedno i drugie?

(tylko nie piszcie ze najlepsze byłoby Carbo bo nie o to chodzi)

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium