SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
namów na zamiane jej na jogurt naturalny of course

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Oke, zobacze co da się zrobić, wartości nie będę z tego wliczał, ponieważ:
a.).Jogurt Naturalny ma śladowe
b.). Nie mam diety zapiętej na ostatni guzik, raczej staram się tak jak ty, czyli wiem co mam jeść, raczej mam ustaloną tak "na oko" byle by się wyrobić z kcal i zasadami zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
u mnie mamusia robi z 18% najczęściej


Muscle23z2 powinno być 1680mg pewnie błąd w druku
bo jeżeli miało tam by być 1680g na 60tabsów, to jeden miałby coś około 24g, czyli o dużo za dużo

Zmieniony przez - Ricz99 w dniu 2010-06-13 11:04:06

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Smpa od zaprzestania treningow utrzymuje 47kg, teraz zaczne systemem O. Lafaya i zobaczymy.
Podczas regeneracji mozna nie cwiczyc nie? Jakies aero zalecane czy nie?

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-13 11:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
czy warto na low carb dodać np olej sezamowy do(a właściwie obok) oliwy z oliwek?
ułatwiłoby mi to zachowanie propocji 1:2:1...

Zmieniony przez - dawidowicz w dniu 2010-06-13 11:46:56

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wampirate lol, nie mów, że chcesz 47 kg utrzymywać :). Tobie się masa przyda ...

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Sezamowy ma dużo omega 6.
Boston piszę przecież, że zaczynam trenować systemem O. Lafaya i dieta na masę będzie.
Właśnie do niej pytanie:
czy jak mam w DT posiłki okołotreningowe bez tłuszczy, to w DNT też mogą pozostać bez tłuszczy? Bo chcę taką samą dietę w DNT i DT utrzymywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
j/w wampir masz 20 kg niedowagi. przerwa od siłowni tydzień max dwa. bieganie zawsze jest zdrowe (mimo że w pewnych warunkach spala mięśnie)

nie wiem co to Lafaya ale myślę że wymyślasz pierdoły zamiast ZACZĄĆ JEŚĆ I ĆWICZYĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 692
1. pracuje po 8godz. w ciagu dnia, czasem nie mam zadnej przerwy, tyle co wyskoczyc do toalety - nie moge utrzymac masy, co polecacie, jakies batony, banany, na szybko zeby cos zjesc?

2. drugi problem to czeste korzystanie z toalety, praktycznie zaraz po zjedzeniu czegokolwiek musze isc. moze smecta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
możesz mieć to samo w DNT i DT . ważny jest bilans dobowy B W T i KCAL na plusie

staraj się nie łączyć tłuszczy w węglami w jednym posiłku. jak ci tak lepiej to nie jedz węgli po treningu też. i jak np 30 procent kcal pochodzi z tłuszczy jest okej

jak masa nie idzie daj kcal z tego wzoru: twoja waga x 24 x 1,6 x 1,2 = twoje kcal które jesz, powinno ruszyć...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium