SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A w jakich formach najlepiej przyjmować witaminy (tabletki) z pożywienia to wiem że najlepiej?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
S.m.p.a - czy to sie liczy jako pojedyncze pytanie :D ? Jak tak to to nie dział na takie pytania xD (joke jak co).
W ogóle... to chyba najtrudniejsze pytanie jakie tutaj kiedykolwiek padło. Ja myślę że dorośnie jak rodzice się za niego wezmą porządnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
anubis84 sprecyzuj pytanie bo nie łapie do końca chodzi Ci o tabletki?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak o tabletki mi chodzi np. czy chalaty, tlenki itp. i żeby mi nikt nie pisał że z pożywienia najlepiej to dopisałem tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1744
s.m.p.a pisales o sosach czosnkowych jogurt naturalny + 2zabki czosnku i wliczac to w diete? jaka przyprawa moge to przyprawic? czy nie przyprawiac? ew. sol/pieprz. Po drugie jesli mam jogurt naturalny moge go odpowiednio przyprawic i zrobic sos jaki mi sie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
W diete wliczasz wszystko oprócz warzyw, przyprawy możesz dać jakie chcesz np bazylia, pieprz cayenne. Jak masz jogurt możesz robić sos ale nie jaki ci się podoba tylko ma być zdrowy ;P

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Wliczaj. A przypraw czosnkiem solą spokojnie, ale wiadomo w rozsądnych ilościach.
Ja od siebie polecam dodać na 200ml jogurtu jedną łyżkę oliwy z oliwek - sos się robi fajny "zbity" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak jesteś na masie to nie wliczaj te 50-60 kalorii Cię nie zabije z jogurtu naturalnego 100g chyba że się łatwo zalewasz, ja dodaje czosnek jak mam w ząbkach jak nie to w granulkach i reszta przypraw jakie są pod ręką bazylia oregano majeranek zioła prowansalskie itd.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-03-29 20:27:31

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
krzych095 ziół nie żałuj uważaj tylko na sól

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
A sos np. pieczeniowy knora z torebki? Jak czesto i czy w ogole?
Wiem, ze jogurt naturalny i kombinowac, ale tak mi to taniej wyjdzie
Wiec?

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium