SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ogolnie z owocami ostrozniej, warzyw duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Z niektórymi warzywami typu kukurydza tak samo ostrożnie jak z owocami. Ale nie ma co sie "strachać" i ograniczać ;)


Jak jestem na redukcji to kawa koło 18-19 ze słodzikiem i tym mleczkiem będzie si ?
http://www.frisco.pl/product/5900691032197/SM_GOSTYN__Mleko_zageszczone_nieslodzone_4__Light_z_magnezem.xhtml

Zmieniony przez - honeey1985 w dniu 2010-03-31 19:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może być nie ma tragedii nie lej pół szklanki mleka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Taki kartonik starcza mi na około 10 dni, więc dolewam gdzieś 50g do kawy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Przestrzegam nie łączenie pomidora z ogórkiem,a teraz jeszcze się dowiedziałem że nie można łączyć sera białego z pomidorem ... Jako że są tutaj specjaliści od biochemii i nie tylko chciałbym dowiedzieć się od Was czy na prawdę jest to rzekomo niebezpieczne dla stawów, ponieważ łącze tak niemal codziennie i zależy mi na spożywaniu ukochanych przeze mnie pomidorków.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
skodzio
podobno jak dlugo ze soba leza to jakas reakcja zachodi
jak przyrzadzasz na szybkiego to chyba nie ma strachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
a jak w brzuchu razem leżą?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
to git, razniej chociaz maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
dobra, nie ma sensu się wszystkim przejmować. Jakby się człowiek nad wszystkim zastanawiał to by nic nie jadł Chciałem się dowiedzieć czy to jest jakiś straszliwy błąd. Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
ogorki w polaczeniu z pomidorami "zabijaja" witaminy w tych drugich, m.in. spore ilosci wit. C. odkad sie o tym dowiedzialem jem ww. warzywa oddzielnie. nie chce lykac tabletek w dostarczac komplet mineralow i witamin z pozywienia. jezeli macie nadmiar naturalnej C to laczenie nie powinno niesc ze soba jakichs straszliwych skutkow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium