SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zrob mniejszy odstep czaswy od 1 do 2 posilku. Oraz daj tam sporo warzyw, moze wiecej bialka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co myślicie o takich odskoczniach jak napisałem co jakiś czas? wliczając w bilans tylko inne produkty np zapiekanka z serem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
Mam 194 wzrostu 91 kg miałem diete na mase (+500kcal) nic nie szło...zamiast w góre to ja chudłem i stwierdziłem ze jestem ekto i obecnie mam 6230 kcal nie zalewa mnie zostać przy tym? Wcześniej mi nic nie szło ani wymiary a masa bardzo powolutku po cyklu na starej iecie przytylem zaledwie 1,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz odpowiedź, jak niezalewa Cię przy takiej górze kcal to się ciesz i wcinaj. Ja mam 3,5 kcal i idzie mięsko powoli ale bez fatu. Natomiast sprawdzałem i mnie przy 5000kcal+ ostro zaczyna zalewać. Także wczuć sie w organizm i wcinać. Widzę że łatwo można zobaczyć kiedy jest dość enegi kiedy jest mało po pulsie. (potrzebny dobry pulsometr) zmierzyć średnie tętno spoczynkowe i kiedy brakuje energii organizm zaczyna zwalniać tętno maleje kiedy jest dużo to przyspiesza tętno. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Był już temat o oliwie salvadori ale zapytam jeszcze raz czy ta z wytłoczyn z oliwek jest dużo gorsza od extra virgine czy lepiej pić tą z wytłoczyn niż wcale. Jak myślę że mam wypić oliwe to... Ta z wytłoczyn ma tyle samo takich NNKT jak tan 'lepsza' a jest w smaku o niebo lepsza. Po prostu mam mega awersje do smaku oliwy. (BTW próbowałem z 5-6 rodzajów także nie mówcie że któraś extra virgine jest lepsza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
no nie wiem czy tak dobrze... o wiele więcej kasy idzie na żarcie niż wcześniej 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Muscle23z2 testuj nie każda jest taka ostra

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to ze ta z wytłoczyn jest rafinowana? nie do końca rozumiem na czym proces rafinacji polega i w czym szkodzi na zawartość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
Witam.Chodzę na 8.00 do pracy.Przerwe mam o 12.00.I do tego czasu na fabryce nie moge nic wcinac ,No chyba że jakieś daktyle/cukierki...ale kanapki/obiady odpadają.Takie standardowe sniadanie typu pl.owsiane + jajka i orzechy chyba strawia mi do 9.00 po 9.00 czuje już lekką pustke...a trza jeszce 3 godz. wytrzymac...
Co do tego czasu mogłbym wcinać żeby zaspokoić żołądek do 12.00???

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Najlepiej orzechy włoskie, chyba że masz pieniądze to możesz batony białkowe sobie kupić, albo odżywka zalewasz wodą i już na taką formę chyba masz czas.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

Wiecej