SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
no jak spaliłeś fat to jak go ma być więcej :)?

Ja jak zaczynałem, pchałem w siebie 2,7k kcal, dosłownie. Po prostu nie mogłem czasami skonczyc posiłku. Teraz 3,2k wchodzi lekko, tak jak pisałem, pora posiłku i akurat tak że troche głodny. Zmień może źródło węgli. Wcześniej wsuwałem biały ryż i właśnie on mnie tak zapychał, teraz tylko brązowy.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
czy cotygodniowy cheat meal jest konieczny przy budowaniu zdrowej i stabilnej masy?
czy mozna sie obyc bez niego? tak z ciekawosci pytam bo z moja skora jest lepiej gdy unikam np. czerwonych warzywa, czekolady czy innych slodyczy.
co ile trzebaby zjesc cos mniej zdrowego na co mamy ochote by dobrze stymulowac wzrosty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie trzeba jeśli nie masz ochoty
lecz trzeba urozmiaicać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co najlepsze na noc? na mase do zjedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
19Deiv91 coś co ma białko i coś ma tłuszcz, zapodaj karkówkę z oliwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Boston, xBrox powiedzial ze cwiczy karate 3x w tygodniu, nic nie mowil o silowni. Chcesz wiec powiedziec ze majac jakakolwiek aktywnosc fizyczna mozna jechac na mase???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
albo posiłek typowo ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
To zależy też od innych czynników, wieku itp, jednak jak nawet by porównywać karate do siłowni to wiadomo, że to drugie bardziej rozwinie sylwetkę.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Myślę że nic tak nie rozwinie sylwetki jak siłownia w końcu to sport sylwetkowy typowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
Kupujecie makaron z kauflandu ten na wage? Mozna go bez problemu kupowac czy jest jakosciowo gorszy ?

I jeszzce odnosnie pieczenia udek, mozna sobie upiec w jeden dzien i miec gotowe na kolejne powiedzmy 3 dni z rzedu, przechowywyac w lodowce upieczone i podgrzewac?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium