SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
s.m.p.a : waga to 87 kg, wiek 17 lat, wzrost to 194 cm, podaje bo może się przydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lt_Ado kupa nie powoduje spadków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
160 bedzie ok przy budowaniu masy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
Co możemy wliczyć do pełnych białek poza rybami, mięsem, jajami i twarogiem? Taki serek wiejski posiada 8 niezbędnych aminokwasów? Pyta, , bo chce na maxa urozmaicić dietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Witam czy mogę dodać jakiś sos do ryżu żeby był lepszy? Bo już mi się nudzi taki suchy ;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
pierosejks:

Do ryżu możesz dać sos na bazie jogurtu naturalnego z czosnkiem, przecier pomidorowy, różne przyprawy.

korona73:

Tak serek ma pełnowartościowe białko, jogurt, kefir owoce morza.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1744
Czesc wam, mam pytanie mam dwa 4 posilki takie o:

10:30
13:30
16:00(przed treningowy)
18:30(po treningowy)

W przed i po treningowych jem: kasze gryczana, ryż brazowy i tu moje pytanie czy o 10 i 13 moge jesc jeczmienna? czy moze lepiej przed treningiem jeczmienna zjesc?
Czytalem dodatkowo o jedzeniu wegli na noc, czy wegle to moge powiedzmy kilka kromeczek chleba zytniego z miodem, ew. ryz na mleku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystkie produkty gdzie jest bialko zwierzece.

krzych095 jedz jak lubisz, byle urozmaicac. Na noc zrodla weglowodanow zlozonych, najlepiej o niskim IG. MAsz wszystko opisane artykule.

Zmieniony przez - domer w dniu 2010-05-25 13:58:23

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1744
No wlasnie, jadlem ryz ryz ryz i teraz przezucilem sie na kasze, patrzac na sklad wielkich roznic nie ma, gryczana + bialka, jeczmiena mniej tluszczy. Czyli jak bede jesc dwa razy jeczmienna dwa razy gryczana w dzien to sie nic nie stanie, nie jestem jakims kulturysta, chce tylko dobrze wygladac wiec nie ma co sie przejmowac takimi rzeczami;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie wiem jak zareaguje Twoj organizm na spore ilosc kaszy, szczegolnie jeczmiennej. Jedz tak zeby nie przesadzac z danym zrodlem. Roznice w skladzie sa, szczegolnie mineralow.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium