SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189737

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Instruktor na silowni powiedzial moim rodzicom ze cwiczenia w takim wieku zahamuja wzrost...
w zwiazku z tym zabrano mi sztangi hantle obciazenia.itd. Czy cwiczac takie rzeczy jak dipsy i podciaganie moge trzymac diete i czy da to odpowiednia stymulacje miesni do wzrostu czy nie ma to sensu?

Zmieniony przez - wampirate w dniu 2010-04-30 22:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wampirate jak będziesz ćwiczył z głową wzrostu nie zahamujesz. Myślę, że wiesz, że podczas ćwiczenia szczególnie nóg wydziela się duża liczba testosteronu, który ma działanie anaboliczne? Chodzi tylko o to żebyś nie przesadzał z ciężarami. A diete zawsze warto trzymać.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rozciaganie nade wszytsko po każdym treningu solidnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
takie pytanie na krawedzi ale....
mam 22 lata a dopiero niedawno zaczely mi rosnac wlosy na klacie, nikt z rodziny nie ma,wiec nie moglem tego odziedziczyc, a mi niedawno zaczely spore rosnac.
od ok 1.5 mies jestem na cc i posilki w wiekszosci to bialko i fat a jak wiadomo takie polaczenie ladnie boozuje tescia w organizmie,
jak myslicie czy to od tego? czy moze jakies zmiany hormonalne?
nogi tez mam zayebiscie wlochate, ale to juz od dawna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Bardzo możliwe, że zachwiałeś gospodarkę hormonalną, jak sam napisałeś to może tyczyć się ilości testosteronu w Twoim organizmie.
Ale patrząc z drugiej strony taka może być kolej rzeczy, wiadomo że jak dojrzewamy w wieku powiedzmy ~13lat to włosy na klacie nam nie rosną tylko później. Napisałeś też, że nogi masz bardzo owłosione więc tym bardziej mniej dziwny jest zarost na torsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja bym przypisał mały % zmianie jedzenia, u mnie podobnie się dzieje z wiekiem jest ich coraz więcej, każdy to ma inaczj uwarunkowane genetycznie. Ojciec mój miał podobnie a inny w wieku 17 lat będzie miał dywan

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
mam tak samo, nogi to miałem owłosione chyba jak 16 lat miałem :D Po tacie bo ma tak samo ;p

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
także K3NJI nic nadzwyczajnego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
To jak z tym ćwiczeniem jest? Jak przekonać rodziców, że nie hamuje wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ćwiczyć pod okiem instruktora jak pisałem a nie samemu
ale człowieka który ma o tym pojęcie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium