SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Czy stosunek kw. tluszczowych (nas/jedno/wielo) 1:2:1 jest OK na LC? Czy moze tylko 1:1:1, i czy któryś jest lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wampirate, bez różnicy dbaj tylko o to żeby nasyconych nie było najwięcej.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
No tylko ze zawszd mam ich niedobor i musze zajadac kokosowy. Napewno jest roznica jakas, bo wielo w duzych ilosciach sa tez niezdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czytajcie już ktoś zadawał takie pytanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
a ja mam takie pytanie czy owoce wliczać w bilans?
bo z tego co wiem to warzyw nie wliczamy

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Lepiej wliczaj, chyba ze na masie i nie jesz bardzo duzych ilosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Owoce to fruktoza, lepiej wliczać.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
jest napisane na soku marchewkowym "bez dodatku cukru" na 100 g ma 10 g cukru w statystykach. co to za cukier? fruktoza? jaki IG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
no tych owoców tam wiele nie jem, ale ok dzięki za pomoc będę wiedział na przyszłość.

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Bez dodatku znaczy, że nie dodali tam cukru, jest tam tylko naturalnie wystepujący cukier w przypadku soku fruktoza.

Wampirate, ale napisałeś z przewagą jednonienasyconych a nie wielonienasyconych ;p

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium