SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
ZAPRASZAM DO ZADAWANIA POJEDYNCZYCH PYTAŃ!


link do starego tematu:
https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_volume_9!-t792135.html

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-02-26 23:08:56

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
To ja zacznę :)

moje pytanie dotyczy fast foodów a mianowicie skrzydełek z KFC.

Cholernie je lubię i nie chcę z nich całkowicie rezygnować. czy Stosując dietę na redukcję mogę raz na jakiś czas (2 tygodnie? miesiąc?) umieścić je jako jeden z posiłków?

potreningu.pl mówi o nich tak:

Skrzydełko kurczaka - KFC 1 szt 185 kcal 14g białka 11g tłuszcze 6g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jako zaplanowany cheat meal tak, ale jako że jednak jest to bomba niezbyt zdrowych kcal, jedynie od czasu do czasu, bo wiadomo,ze jak już się przysiądzie to 20 pęka lekko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
Mam jeszcze jedno pytanie.

Co z gotowymi wędlinami ze sklepu? czy mozna je właczyć do diety? które się nadają a które nie? To samo z np. kabanosami.

Nie zawsze mam czas przygotowywać sobie coś lepszego i muszę korzystać z posiłków na szybko. Takie kanapki z pieczywa razowego Wasa pokropionego oliwą z oliwek i na to wędlina byłyby super rozwiązaniem ale w temacie który założyłem s.m.p.a. napisał że wędlina odpada. Co ewentualnie zamiast tego możecie polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
kabanosa dobrej jakości jako dodatek np do jajecznicy możesz dać, ale jako źródło białka w diecie wędliny wypadają kiepsko, za to samemu można przyrządzić całkiem fajnie - schab ze śliwką czy morelą, czy szynkę wieprzową zamarynowaną w solance, robisz 1kg kawałek i masz 2 śniadania na cały tydzień.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 1 regulaminu
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś mam taki dzień, że nie dam rady zjeść obiadu. Czy jak teraz na śniadanie zjadłem owsiane z 500 ml maślanki, to potem w drodze mogę wszamać jeszcze z 400 ml kefiru z jakąś bułką pełnoziarnistą z piekarni? Wyjdzie około litra maślanki/kefiru. Nie za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 690
mam takie pytanie odnosnie warzyw, jezeli dostarcze okreslona liczbe weglowodanow z ryzu owsianki itp to jaki udzial ma duza ilosc warzyw do posilkow okolotreningowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Regenat kup serek wiejski dodaj pomarańczy pestki z dynii

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
to ja mam pytanko Redukuje teraz i rzezbie i wszystko ok tylko boczki z brzucha ciezko zgubic sa na to jakies ciekawe cwiczenia:)?

Aguero wrr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Pytanie: usłyszałam wczoraj (od instruktora kursu kultutystycznego - nie od kolezanki z siłowni czy pana Mietka) że nie powinno się smażyc mięs na oleju kokosowym bo nie powinno sie łaczyć mięsa z tłuszczem roslinnym w procesie smażenia. Z tego co znalazłam w internecie wynika że chodzi o łączenie 2 tłuszczy nasyconych ze sobą. Czy moderatorzy mają może jakieś info na ten temat?

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2012-02-27 12:50:52

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium