SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Lt_ado: co do ryb w puchach, to pewnie chodzi Ci głównie o omega3. Poszukaj w dziale z badaniami, jakiś czas temu wklejałem tam badania o zawartości omega3 (i chyba nie tylko) w puchach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
kurczak ćwiartka tylna. Kupuje takie coś w biedronce. Moje pytanie jest takie: jakie wartości odżywcze do tego przyjmować? Aktualnie przyjmowałem na 100g 158kcal. 17gB,10gT,0gWW ale patrząc na np: kurczak(udo) mam już 101kcal 10gB,6gT,0gWW co już robi małą różnicę. Nie wiem czy nie zjadam za mało kcal i czy nie muszę tego uwzględnić w diecie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jesz bez skóry myśle że można liczyć ok 130kcal wyśrodkowane bądz posługiwać się tabelami bo i tak są wahania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Jadam go ze skórą czy może mieć to jakieś znaczenie? Uznaję to za dodatkowe kcal (tłuszczyk)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makaveli01
S.m.p.a. które mięso jest bardziej wartościowe dla kulturysty , rybie czy drobiowe ?

Rybie mięso lepiej się przyswaja ze względu na małą ilość tkanki łącznej , jak to wygląda ze strony przykładowo piersi z kurczaka ?

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-03-04 09:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie widziałem sorki. Mieso z piersi z kurczaka także nie ma dużych ilości więc będzie równie dobrze przyswajalne. Tak naprawde nie interesowało mnie to nigdy dokłebnie. Myślę że jest na podobnym poziomie ja jedna wybierałbym ryby kurczak najlepszy nie jest a przynajmniej dla mnie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dowiedziałem się od naszego kolegi że jedzenie przykładowo kilo ryby dziennie naraża mnie na spożywanie zanieczyszczeń w nich zawartych , co o tym myślisz ?

Sorry za takie pytania ale zbieram informacje u osób które są dla mnie źródłem wiedzy na ten temat i Ty jesteś jedną z nich

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-03-04 19:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
Witam

Waże 80kg przy 171cm, dziennie jem 2200kcal i widze że mnie podlewa, dzieje się to nawet przy dużej aktywności (codziennie 60 minut aero + 20 min treningu wytrzymałościowego z hantlami 3 razy w tygodniu) Co zrobić w takiej sytuacji? Podciąć kalorie czy czekać aż sytuacja się ustabilizuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
1. dlaczego powinno się ograniczyć tłuszcze w posiłkach około treningowych (siłowych)? czytałem taką radę na forum, ale nigdzie wyjaśnienia dlaczego. przecież tłuszcz to energia.

2.czy na redukcji starać się utrzymać stosunek kwasów tłuszczowych nasyconych, jednonienasyconych i wielonienasyconych 1:1:1 ? pytam bo widziałem rady aby na redukcji rezygnować z np. żółtek jaj, tłustego mleka i tłustych (półtłustych) białych serów - innymi słowy obcinać nasycone kwasy tłuszczowe. jak to z nimi jest na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
1. Ponieważ spowalniają one wchłanianie innych skł. odżywczych, a jest to ważne w posiłkach okołotreningowych (głownie potreningowym).

2. Możesz 1:2:1, chyba że jest to dieta wysokotłuszczowa, takie charakteryzują się własnymi prawami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium