SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Ja mam takie pytanie odnośnie LOW CARB. Qazar napisał, że do zapotrzebowania dodajemy 800-1200kcal czy koniecznie musimy dodać od razu 800 czy lepiej robić to stopniowo.

A i jeszcze takie jedno bo chyba źle zrobiłem i dlatego nie widzę efektów. Mianowicie czy do zapotrzebowania obliczonego zgodnie z https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html tym linkiem mam dodać to 800kcal? Bo tam dodajemy te 200-400 dla endo i myślałem, że to przy masie ta nasza nadwyżka, żeby miały mięśnie z czego rosnąć pewnie się myliłem, tak?


Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2012-07-16 20:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Kalorie dla endo to dodajesz jeszcze przy liczeniu zapotrzebowania w tym linku . A dopiero potem te 800kcal-jeśli chcesz robić low carb na masę. Oczywiście nie musisz od razu dodawać tych 800kcal-zależy ile miałeś wcześniej w diecie,lecz i tak lepiej stopniowo. Możesz spokojnie dodać najpierw 300,400,500 czy te 800-to zależy od tego jak szybko się zalewasz. Pamiętaj tylko,że na low carbcie musisz mieć więcej kalorii niż na diecie ww,żeby budować masę-stąd to 800-1200kcal

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-16 20:36:33

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
siema,mam pytanie,czy dla czlowiekaktorego waga i wzrost wciagu 2 lat nie ulegly zmianie może zwiekszyc się zapotrzebowanie kaloryczne?Pomninmy aktywnosc chodzi mi tu typowo o wplyw wieku,bo 2 lata temu wpieprzalem to samo co teraz mniej wiecej,tyle ze bez supli,a teraz suple i masa gorzej mi idzie niz wtedy..

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
zwiększ liczbę kcal podbijając węglowodany

a teraz ja mam szybkie głupie pytanie:
rozmroziłem rybę i leży w mleku, jednak chcę zostawić ją na jutro. Mam ją wyjąć z mleka, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zostawaisz w mleku na przyszłość zalezy jaką masz rybę i jaka chcesz by była w smaku

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Szprota94 dzięki wielkie za odpowiedź muszę w takim razie dodać jeszcze trochę tych kalorii na razie stopniowo.

A czy mogę zrobić tak, że w dni treningowe będę miał WW około 200 (więcej niż przewiduje Low carb) przy czym też kalorii będę miał około powiedzmy 500 więcej niż zapotrzebowanie a w dni nie treningowe troszkę schodzić z WW do tych 100-150 no i kalorii ok 200-300 więcej niż zapotrzebowanie? Boje się, że mnie podleje jak będę tyle jadł a zazwyczaj zamiast prawdziwej masy to szło w brzuch, dlatego też zdecydowałem się na low carb.

Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2012-07-17 11:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Możesz tak zrobić-najważniejsze to znaleźć optymalne rozwiązanie dla siebie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
jak lc, ten plus bym robił nieco większy, ale możesz zacząć od poziomu jak piszesz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Dobrze dzisiaj dodam 250kcal i tak w dni nie treningowe około 500kca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Jeszcze mam 2 szybkie pytania.
Można wcinać dużo owoców (bananów) nie wliczając ich w bilans?
Co jeśli w diecie będę miał zbyt dużo białka? Nie widzi mi się dawać po 80g mięsa do posiłków, po ugotowaniu mam to na 2 gryzy..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium