SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Czytam na forum coraz więcej postów i już powoli miesza mi się trochę w głowie. Mam w diecie redukcyjnej średnio około 2 g białka na kg masy ciała. Wydaje mi się, że ta wartość jest odpowiednia. Czy dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dobrze myślisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Można sobie pozwolić przed snem na dodanie dżemu niskosłodzonego do twarogu/wiejskiego czy nie bardzo? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 889
Co wrzucic do diety żeby nie zamulało i szlo wytrzymac na niskich węglach (130g)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
można doodać dżem do smaku , a żeby nie zamulało nie wiem totaklnie o czym piszesz przetrwaj tydzień i nie bedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nic nie powinno Cie zamulac

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
czy mąka razowa tego gorszego typu(chyba 880 czy jakoś tak) jest w miarę wartościowa i można sobie pozwolić na upieczenie z niej np. pierogów?
Czy tylko ta typ 2000 jest wartościowa?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 191
czy ser zolty podczas topienia traci bialko? jesli tak, to jak duzo? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 733
Na kolacje jem serek wiejski/ twaróg z dodatkiem dżemu. Czy zjedzenie trochę węgli w postaci czekolady/batonu wywoła jakieś negatywne skutki po za odkładaniem się fatu ? Jestem ekto (190/92), dieta (nie wyliczana) i ćwiczenia pod masę, waga i obwody rosną to chyba nie ma przeciw wskazań do takiego podjadania na noc ?

Maxloo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium