SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
No wg. mnie 2x 100g ryżu to przegina okołotreningowo na LC, bo tak to masz ok. 150g węgli okołotreningowo, a rano 50, skoro potrzebujesz nie wiem z jakiego powodu węgli w ciągu dnia, to rozłóż to sobie po 33%, czyli w Twoim przypadku po ok. 70g węgli na śniadanie, przed/potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Ale czy jest sens żeby te węgle rozłożyć jeszcze bardziej?? Wiem że wtedy nie jest to już LC. Czy mógłbym jeść np 2x50g ryżu około treningowo?? To mam być masa i wiem że niewiele kcal uzbieram z wegli i białka dlatego nadwyżkę chciałem dodać za pomocą tłuszczy

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
czemu to nie jest LC jak masz węgle w 3 posiłkach? bo tego nie kumam... rano potrzebujesz węgli po przebudzeniu, przed i po treningu, nie jesteś na ketozie, j/nj czy CKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Węgle mam w pięciu posiłkach...

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jeśli Ci tak pasuje i będą zadowalające efekty to niech tak zostanie - yogi

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
No ok, dzieki. Ale teraz durga sprawa: tak jak już pisałem, z tych 200g wegli i białka nie uzbieram za dużo kcal, pozostają tłuszcze, a że ruszam z masą to muszę mieć dodatki bilans, te 2g tłuszczy na kilogram to nie będzie za dużo??

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A ile masz białka ?
Nie powinno być dużo jeśli to będą zdrowe tłuszcze oczywiście

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
około 2.2g białka. Tłuszcze z mies, orzechów, jajek i oliwy.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak na moje oko będzie okej.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4970
Czy jak nie zjem wartościowego białka (jajecznica) w posiłku nr I, a zjem go np. w ostatnim z twarogiem, bilans będzie się zgadzał, to jakoś to może zaszkodzić? Nie mam obecnie gazu, będzie dopiero po południu a ja musze zjeść w końcu śniadanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium