SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Orzechy ziemne mają słabe jakościowo tłuszcze w sobie, do tego łatwo pleśnieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3784
Co zjesc w posilku po treningowym, czytalem gdzies na forum ze odrazu po treningu wegle a po 30 minut na kolacje bialko i zdrowe tluszcze, wiec jak to jest najlepiej wegle i bialko czy wegle a pozniej bialko? Dziekuje Jarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Po treningu możesz zjeść jakieś szybkoprzyswajalne węgle, np banan. Później (30minut po będzie ok.) zjedz pełnowartościowy posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Jeśli posiłek przedtreningowy jest pierwszym od rana , jest nim worek brązowoego ryżu , 150-200g kury i warzywa. Nie jest to za mało od rana?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16345
Po jakim czasie metabolizm zacznie funkcjonować na 150%, jeśli wcześniej został poddany 800kcal ok roku? Jest to pewnie zależne od organizmu, ale gdy dieta jest trzymana na czysto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Panowie pytanie nt. przyprawy "kucharek" itp. Wiem, ze samo zlo, bo glutaminian sodu itd, ale powiedzcie mi czy na moim poziomie przyprawiac tym jest, az tak zle? Do niedawna uzywalem caly czas, do miesa, do gotujacego sie ryzu. Ale postanowilem, zrezygnowac z tego "gowna" na rzecz natury, ale powiem sczerze, ze ten smak jest tak uzalezniajacy, ze nie wiadomo jakie przyprawy dalbym teraz, to nie jest to samo. Powiedzcie czy uzywacie takich "smakolykow"?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-22 13:40:37

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
kubsztix
Panowie pytanie nt. przyprawy "kucharek" itp. Wiem, ze samo zlo, bo glutaminian sodu itd, ale powiedzcie mi czy na moim poziomie przyprawiac tym jest, az tak zle? Do niedawna uzywalem caly czas, do miesa, do gotujacego sie ryzu. Ale postanowilem, zrezygnowac z tego "gowna" na rzecz natury, ale powiem sczerze, ze ten smak jest tak uzalezniajacy, ze nie wiadomo jakie przyprawy dalbym teraz, to nie jest to samo. Powiedzcie czy uzywacie takich "smakolykow"?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-22 13:40:37


Skoro tak bardzo Ci smakuje to dodawaj. Tragedii nie bedzie. Ja wole inne przyprawy, ziola.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Wojtekk
Jeśli posiłek przedtreningowy jest pierwszym od rana , jest nim worek brązowoego ryżu , 150-200g kury i warzywa. Nie jest to za mało od rana?


Oczywiscie, ze nie. Wszystko zalezy od reszty posilkow w ciagu dnia/tygodnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
A powiedz mi jeszcze, czy to ma jakis wplyw na np. redukcje? Czy poprostu chodzi o to, ze sama chemia?

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium