SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
Czy w przypadku pominięcia jednego posiłku, a zjedzenia w jego miejscu tylko jakiś tam małej ilości WW, nadrabiać następnym posiłkiem wszystkie niezjedzone WW, T i B? Co w przypadku, gdy posiłkiem którym nadrabiam jest ostatni posiłek? Nadal jeść więcej? Słyszałem o teorii, że liczy się tylko bilans dzienny. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
mam pytanie czy wliczac do bilansu tluszcze z ryzu bialek? itp? bo jesli waze 70 kg musze dostarczyc 70g tluszczy jesli zaloze 1G na kg masy ciala.
i w diecie mam tak ze z tluszczy dostarczam 40 g bo reszta jest w reszczcie produktow ktore spozywam czy to jest okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Bilans dzienny się liczy, jeśli masz możliwość nadrób, nawet na ostatni posiłek, ale wszystko w granicach rozsądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
ja 40 dostarczam z oleju lnianego i oliwy z oliwek./ orzechow reszte 30 g z miesa jajek ryzu bo troche tego wszedzie jest i ogolnie bilans mam dobry. tylko chcialem wiedziec czy liczyc tluszcze z pozostalych produktow ryz mieso itp.

2 pytanie:)
jestem endo ale taki mieszany
jestem na masie miesiac nie idzie waga musze dodac 100g wegli i mam pytanie czy co tydzien zwieszkac o 50g czy odrazu dodac 100? a jesli bedzie mnie zalewac to moge wyj**ac te 100 gram i zamiast tego dostarczyc tyle samo kalorii ze zdrowych tluszczy? moj obecny rozklad btw

b2.1
w5
t1

moze byc jak na endo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z produktów ww nie liczyłbym mieso oczywiście jesli jesz tłustsze

zwiększyłbym o 50g i poczekał z 2 tyg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Jestem na redukcji, ostatni posiłek spożywam około 21.00 - biały ser twarogowy. Na chwilę obecną spożywam go z dżemem niskosłodzonym (3-4 małe łyżeczki), czy lepszym rozwiązaniem byłoby zastąpienie dżemu masłem orzechowym? Jak to się ma w praktyce jeśli chodzi o nocny posiłek itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
Wartość biologiczna dla jajka to 100, natomiast białko jaja ma 88 to czy żółtko ma powyżej 100 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
Witam! Gdzie można kupić mąke ryżową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4690
Witam!
Obecnie jestem na lekkiej redukcji:
B 2,3
T 1
W; 3,2 DNT - 3,8 DT
Pas ładnie leci w dół, jestem na tym tej lekkiej juz około 5 tygodni, lekki spadek sił. Czy konieczne jest ładowanie węglami, jeśli tak to jak to ma wyglądac? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogę jeść mniej w nt, a gdy mam trening więcej? Po prostu zależy mi na utrzymaniu wagi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium