SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
@Adam999 Warto przynajmniej ograniczyć, bo to substancje szkodliwe, często toksyczne dla naszego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Po prostu się zastanawiam co jest najlepsze na kolacje w dzień nietreningowy

Raczej niewiele wywnioskujesz bez odniesienia sie do całości jadłospisu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481
moege Was poprosic o zajrzenie do mojego tematu (jesli macie chwilke czasu) byłbym zabowiazany
https://www.sfd.pl/co_jest_nie_tak_-t884539.html


mam jeszcze jeen problem,
moja dieta składa sie 6 posilków, spozywajac je co 3h
wychodziłoby na to, ze pierwszy posiłek jadłbym o godzinie 5:40
wiec ostatni przypadałby na godzine 20:40 i spac powinienm isc o 21:10 (po zjedzeniu twarogu)

tak na marginesie jesli mozna zapytam sie czy
nie dałoby rady jakos zrobic aby tak wczesniej nie kłasc sie do łózka ? nauka itp nie dam rady sie wyrobic do godziny 21, tylko jesli bym chciał przedłuzyc dzien do godziny np 23 to powinienem dodac jakis posiłek bo wtedy róznica pomiedzy przedostatnim posilkiem, a ostatnim czyli twarogiem co jem go 30 min przed snem wyiosła by około 5h

poradzicie ?

Zmieniony przez - kowal_losu@ w dniu 2012-09-05 18:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Czy wieprzowina jest zdrowa i mogę ją dorzucić do diety na masę? (ok 200g dziennie) Jeśli tak, to jaka cześć jest najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
wiperzowina ok, najlepiej jak jest wliczona w dietę i nie byle jakiej ilości (posiada więcej tłuszczu niż pierś z kurczaka) najlepiej urozmaicac mięso. Mam pytanie, czy naleśniki z mąki żytniej byłyby ok do diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Mam pytanie bo siedze na forum pol dnia czytam i sie tylko wkur...
mam 174 cm wzrostu i ok 67 kg wagi,1,5 roku temu mailem operacje ,przed nia wazylem 68-70 kg po wyjsciu ze szpitala waga spadla do 60 kg po pol roku mailem nastepna ,od tamtej pory czyli ok ponad rok udalo mi sie przybrac ok 4-5 kg ,ponad tydzien temu rzucilem papierosy i przytylem 2-3 kg,caly czas chodze glodny czuje sie jak na sterydach zjem cos i po 30 minutach znow jestem glodny moglbym jes caly dzien ,teraz sie ograniczam do 3-4 posikow dziennie bo nie chce przesadzac ,

mam pytanie chce przytyc do 75-80 kg ale ta dieta mnie przerasta jakies wyliczenia wazenia co do grama itp ,to nie dla mnie

czy jedzac produkty te co powinno sie jesc w diecie ,czyli jajka ryz tunczyk warzywa itp 5-6 posikow dziennie oczywiscie rano na sniadanie przed i po treningu duzo wegli a na noc bialko ,tylko nie liczac ile czego w g, przytyje czy zaleje sie tluszczem oczywiscie do tego trening 3 razy w tygodniu ??

Zmieniony przez - jagdpz w dniu 2012-09-05 21:04:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Jeżeli masz dobry trening to oczywiście przytyjesz ale w masę mięśniową. Tylko jedz same zdrowe produkty ;) dużo coli,chipsow,piwa może wspomóc tłuszczykowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
jeszcze jedno pytanie dajmy na to mam diete zapotrzebowanie dzienne wynosi 3000 kcal,ja daje dziennie np 200-300 wiecej i tyje i za jakis czas musze dac na 500 wiecej ,czy przez caly okres diety daje te 200-300 wiecej i jest ok ??

i jak koncze diete i jem normlanie czy masa spada czy zostaje tyle ile dalo mi sie uzbierac ??

Zmieniony przez - jagdpz w dniu 2012-09-05 21:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wraz ze wzrostem beztłuszczowej masy ciała zapotrzebowanie kaloryczne rośnie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Czy owsianka (około szklanki mleka i pięć pełnych, łyżek stołowych płatków owsianych) + banan lub kilka kanapek z dżemem wystarczą przed treningiem (Lafay) z rana?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium