SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ostatnio zakupilem make zytnia razowa i nie wyszla w ogole. Byc moze dlatego, ze bylo napisane, ze to maka do pieczenia chleba. Teraz sobie wkrecilem, ze jak mam cheat day to obzeram sie, ale zdrowo, zreszta teraz redukcja, takze wszystko co zjem poza programem, jest super hiper.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-17 15:47:09

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Witam są jakieś przeciw wskazania dotyczące jedzenia jajek mniej więcej koło godziny 18;00?? czy jest to za późno na jajka, gdyż są ciężko strawne? Dodam iż Chodzę spać koło 23 zazwyczaj czyli jest to 5h odstępu, a przed snem jem jeszcze twaróg, dieta jest pod czas budowy i testowania dla tego zadaję tu owe pytanie bez większych informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz szamać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Dzięki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16345
Hmmm odpowiedz apropos mięsa mnie nie usatysfakcjonowała:PP
Czyli co? pomiędzy włóknami jest jeszcze jakiś tłuszcz, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
No tak, jest tam tłuszcz, nie da się go wyciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Kończe trening o 21 a posiłek potreningowy jest zarówno ostatnim w ciągu dnia. Czy jedzenie samego białka jest sensowne? Wegle na noc mi nie sluza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
Serek wiejski lub twarozek nadaje sie do jedzenia w dzien w pracy ? Sniadanie jem o 5.30 potem posilek o 10 w pracy potem o 13 i dopiero o 18 jem normalny posilek w domu . Chdozi mi glownie o dostarczenie bialka ? Co byscie doradzili ? Oraz na noc co lepiej wiejski czy twarozek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Misiek, no raczej wegle po treningu sa wskazane inaczej lipa bedzie...

A ja znowu z ta maka sie zapytam, ktora do wlasnej, "zdrowej" pizzy, bedzie lepsza - pszenna typ 2000, zytnia typ 2000 czy owsiana?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-17 21:33:30

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76108 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755249
xedos09
Serek wiejski lub twarozek nadaje sie do jedzenia w dzien w pracy ? Sniadanie jem o 5.30 potem posilek o 10 w pracy potem o 13 i dopiero o 18 jem normalny posilek w domu . Chdozi mi glownie o dostarczenie bialka ? Co byscie doradzili ? Oraz na noc co lepiej wiejski czy twarozek ?


Obojetnie, byle dostarczyc jakies zrodlo bialka zwierzecego. Moze byc twarog, serek wiejski, jaja, ryby czy jakies mieso.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium