SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
witam szybkie pytanko :

czy twaróg zawiera laktoze ?

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2012-06-26 20:06:48

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2012-06-26 20:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Tak, w niewielkich ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jednak nie bałbym sie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
sos czosnkowy na bazie jogurtu bałkanskiego bedzie ok??bo tylko taki mam w lodowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
także mam pytanie odnośnie jogurtów - wiele się czyta o tym, że są bardzo zdrowe, mają te kultury bakterii i tak dalej, ale nigdzie nie jest sprecyzowane o jakich jogurtach mowa. Domyślam się, że jedząc owocowe jogobelle na zdrowie mi to nie wyjdzie.

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Owocowe to syf - zawierają cukry itd. itp.

Wybieraj jogurty naturalne!

A jest bardzo łatwy sposób żeby zrobić swój własny jogurt owocowy - bierzesz jogurt naturalny, owoc(aktualnie sezon na truskawy ) miksujesz i masz zarąbisty jogurt owocowy zdrowy i pożywny.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
naturalny może być z dajmy na to jogobelli czy tam też jakiś syf dorzucają? Wiem, że chyba ten bałkański jest bardzo dobry

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jest ok ten co wymieniłes

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
siemka;)
pytanko mam mianowicie ost konsumowalem maslo orzechowe lecz z dod tluszczy i konserwantow lecz po paru lekturach np w dziale trec zauwazylem ze uzywaja masla bez tych skladnikow i pytanko czy macie jakies swoje dobre sprawdzone smakowo is kladowo masla orzechowe ? w sklepie tego tony a kazde szukac to czasu sporo;d podrzucilibysic cos jakis konkrecik;) z gory dziekuje
pozdro;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Proszę o wgląd na podsumowaniu do diety redukcyjnej.
Uważam że już wszystko jest ustalone i gotowe do ruszenia tylko boję się o lekki nadmiar białka i tł w diecie.
Wszystkim ekspertom z góry dziękuje
https://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna_do_oceny.-t869175-s2.html#post2 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium