SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
ta z biedrony jest BDB. i cena też nie zła bo butla kosztuje tylko 10 zł. sam posiadam ją w stałej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
ja tez uzywam tej z biedrony i wiem, ze niejeden na forum rowniez.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 795
Cześć mam takie nietypowe pytanie, jest to możliwe żeby trenować 3 x w tyg. normalnie masowo, ale jeść masowo tylko w dzień danego treningu i dwa następne? Np. ćwiczę w środę plecy i jem masowo w tę środę oraz czwartek i piątek, a w resztę dni trzymam bilans 0. W taki sposób urosną mi te plecy(biorę też pod uwagę inne mięśnie zaangażowane podczas treningu pleców), a reszta będzie stała w miejscu??

Pozdro

Zmieniony przez - Bronki w dniu 2012-08-26 21:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
jaki to ma miec sens? musisz tak robic? ogolnie jako amatorsko jezeli bedziesz trzymal bilans 0 to bedzie ok. W dni treningowe powinienes jesc wiecej niz w nietreningowe. ogolnie ja obliczam ile kalori w calym tyg powieniem zjesc, wiem ile m/w wychodzi dziennie i staram sie to pozamykac. jak omine jakis posilek 1 dnia to te kalorie rozloze na 2-3 dni nastepne i bilans tygodniowy mi sie domyka. amatorsko tak jest wygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
Czasem brakuje mi czasu na zjedzenie 6 posiłków więc łacze 5 i 6 w blenderze i przed snem wychodzi na jeden posiłek 100g ryżu,60g wpc,250g twarogu i 20ml oliwy zapotrzebowanie się zgadza (dużo białka z powodu SAA) lecz czy przyjęcie takiej ilosci białka na raz nie mija się z celem? wychodzi ponad 110g biała na jeden posiłek ? czy taki coś jest ok jeżeli zapotrzebowanie dziennie i tak się zgadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
z celem mija sie bardziej ładowanie niewiadomo ile białka przy saa, ale ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
nick23
ta z biedrony jest BDB. i cena też nie zła bo butla kosztuje tylko 10 zł. sam posiadam ją w stałej suplementacji


a po czym to wnioskujesz, że jest bdb? bo jest napis EV i już jest pięknie? jakość oliwy to nie tylko te 2 magiczne słowa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Warto czasem zainwestować nieco kasy w lepszej jakości produkt, nawet kosztem jego ilości w diecie.
Cena tej oliwy nie bierze się znikąd.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
Koniu wychodzi mi około 3 g białka kg/mc(zwierzęcego) myślę że to jest w sam raz, chyba że się mylę to Ciebie posłucham i to zmienie. koncówke wypowiedzi miałem potraktować że OK jest z takim upchaniem posiłków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak, możesz zjeść tyle w jednym posiłku. 3g imo to i tak dużo, ale ja się na koksie nie znam!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium