SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
Koniu151
TOMASZJR
czy za duza ilosc bialka moze spowodowac braki przyrostow?


niektórzy na towarze widzą taką zależność. Przyczyn jednak szukałbym w ogólnej kaloryczności, treningu do dupy.



wlasnie lipa bo wszystko jest git(pozornie) i dalej sie zastanawiam co jest nie tak,bo z przyrostamio cienko juz 3 miesiac po przerwie cwicze i narazie tylko waga w gore.

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie może głupie, ale na temat odżywiania. czy możliwe, że wątróbka z indyka ma 16 g tłuszczu w 100g, skoro z kurczaka ma niecałe 5 gram tłuszczu? coś mi nie pasuje, bo mięso indyka należy do najchudszych i raczej nie są one jakoś tuczone specjalnie, żeby tyle tłuszczu im się odkładało w wątrobie... więc, tabele kłamią, czy wartości BTW z netu są prawidłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rożne źródła tak podają więc one się raczej nie mylą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
tak wiec wydaje mi sie że nie opłaca sie kupywac udka z kurczaka skoro w njim wiecej skóry i kosći niż samego źródła protein... co o tym myśłicie??

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja nieraz kupuję filety z udka i pierś i robię pół na pół sobie, sens jest, zawsze to jakieś urozmaicenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jakie właściwości btw mam przyjąć dla Kurek? Kupiłem paczkę 250g, ale nie wiem czy jak zrobię np. 100g to trzeba to wliczać.
Czy mięso zrobione z kurkami, to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
anubisie piersi sa o niebo drozsze od udek a filety z udek w jakiej cenie sa?? mowiszze warto kupywac te udka?? zawsze jakies bialko jest prawda troszke zlapalem dyleat z tym koscmi i skora...

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Oj już nie pamiętam za bardzo, nie chcę strzelać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
ja nie wiem co myśleć o tych udkach z kurczaka...

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3357
Uporzadkowalem juz w miare te kalorie tylko jeszcze troszke za malo ich mam . Moje zapotrzebowanie to ok 2900 kcal , w diecie bez zmiany 2giego posilku(czyli zostaje przy platkach owsianych) to jakies 2650 kcal , po dodaniu 100g makaronu wychodzi 3tys . I teraz pytanie co i ile tego dorzucic zeby bylo na+ z tymi kaloriami bo ja juz nie mam pomyslu . Bialka mam 2.8g/kg .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium