SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3357
Mam takie (chyba) oczywiste pytanie , czy mozna sie ''spasc'' majac az 6g/kg wegli chodz kalorie sa na poziomie dziennego zapotrzebowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
sprawdź czy tyle potrzebujesz, zapotrzebowanie ze wzorów to tylko wyjściowa teoria, niestety nawet jeżeli każdy np 80kg facet, pracowałby tak samo, miał ten sam ustalony sztucznie typ budowy oraz pokrywały by się inne czynniki, to dla każdego "praktyczne zapotrzebowanie" będzie różne, zarówno na kalorie jak i poszczególne składniki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
co do oliwy, jasne, dalej pijcie szczyle za parę zł, ze zgniłych oliwek bo na butelce napisane ekstra virgin. Pierwsze tłoczenie to niejedyny wyznacznik jakości oliwy.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-07-31 01:53:56

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
mam pytanko rozpisując dietę zamiast konkretnych produktów mogę po prostu pisać mięso, ryby itd bo mam zamiar stosować dietę ale odpada jedzenie tego samego dzień w dzień czy będzie mi to blokowało przyrost masy jeśli bilans kaloryczny będzie dodani jeśli jednego dnia zjem kurczaka a drugiego wieprz ?
a i jeszcze ile średnio kcal dodawać z tygodnia na tydzień jeśli moim celem jest masa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jeżeli kcal i btw będą się zgadzać to bez znaczenia co zjesz(oczywiście mówimy o "dobrych kaloriach" i pełnowartościowych produktach), kcal dodawaj z obserwacji organizmu, bo średnią to można co najwyżej na świadectwie sobie policzyć, jak pisałem komuś wyżej każdy jest inny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ok czyli przykładowo jeśli kurczak ma 20g białka w 100g a wieprz 15 to zjeść go trochę więcej dobrze rozumiem ?
tak mówimy o pełnowartościowych produktach :)
nie mam czasu na kcal skupiam się bardziej na makroskładnikach i zobaczymy jak pójdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
tylko pamiętaj że mięso to nie tylko białko, dajmy na to jak dasz karkówkę wieprzową, to masz z automatu więcej tłuszczu, który trzeba wyrównać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
tak wiem o co chodzi tylko chodziło mi czy duża różnica jaki typ mięsa że jednego dnia to drugiego tamto. makroskładniki będę wyrównywał i podbijał z tygodnia na tydzień będę obserwował zmiany. Akurat dziennik zacznę prowadzić to na bieżąco będę widział postępy jeśli takie będą:D
dzięki za pomoc :P


Zmieniony przez - Gawlak w dniu 2012-07-31 02:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Koniu mógłbyś rozwinąć temat oliwy? Myślałem, że extra virgin jest podstawowym wyznacznikiem, ale widzę, że cena/jakość tez się liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4970
Czy warzywo przed snem działa tak samo jak owoc przed snem? Jestem endo, żeby się nie zalać nie zaleca się owoców, ale jestem ciekaw czy np. marchewkę mógłbym spokojnie wszamać, to chyba nie ma tyle cukrów? Jestem ciekaw, proszę o odpowiedź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium